Skocz do zawartości

Google Chromecast 4K (2020) i HD (2022)


Gość Wodnik Szuwarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ty się jarasz nowością  a ja od ponad 8 lat już korzystam. :) 

Z tego co widzę polskie ceny są niezbyt atrakcyjne, po prostu szukanie rynku zbytu i zarobku jak to zawsze było w Google.

Możliwe że i będzie Chromecast kiedyś w polskiej dystrybucji ale nastawiony jestem sceptycznie do takiej możliwości na najbliższe 2-3 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pawel napisał(a):

A Amazon inaczej traktuje nasz rynek? W Niemczech czy Hiszpanii mają często lepsze ceny niż w Polsce. Polacy po prostu nie rozumieją oferty :D

Ale kupią tam gdzie jest  NOWOŚĆ na rynku. :P 

 

Amazon to inna sprawa w zależności od kraju masz dokładny jeszcze VAT czy opłatę za przesyłkę zagraniczną ale wliczoną w cenę towaru  DARMOWEJ PZRESYŁKI ( masz darmo ale zapłacisz w wyższą cenę za towar ).

Kupisz taniej za granicą np. w UK ale musisz to sobie przywieść sam inaczej masz doliczany VAT i czasami cło + przesyłka. 

Dla mnie akurat jest czasami odwrotnie bo kupię w Polskiej ofercie Amazon często taniej niż to samo w brytyjskiej tylko nie dostają towaru od razu ale po 3-5 dniach. :) 

 

Ogólnie i tak oferta Google w Sklepie w jakimkolwiek kraju jest zawsze droższa niż kupno w autoryzowanych sklepach albo nawet z wolnego rynku w dowolnym sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UK wyszła z Unii więc cło nie dziwi. Ja pisałem m.in o niemieckim Amazonie. Kindla czy  Fire TV stick często jak nie praktycznie zawsze są tańsze w oddziale niemieckim .Nawet doliczając dodatkowe koszty wysyłki  wychodzi taniej. Takie są fakty niestety.

 

BTW moje pierwsze zakupy wiele lat temu dokonywałem na brytyjskim Amazonie. Z tego co pamietam powyżej 25 funtów przesyłka była gratisowa. Koncerty na BR wychodziły niemal połowę taniej niż w naszym Media Markcie. Nota bene ten sklep tez ma nieporównywalnie lepsze promocje niż polski oddział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...