Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Filmy 3D sa wyswietlane z projektorow cyfrowych (z tego co wiem to w Polsce 3D leca jeszcze glownie w IMAXach). W/g mnie w IMAXie gorzej sie oglada, bo okulary sa ciezkie i z reguly brudne a jednorazowki do maja cienkie plastiki. Nie sa to typowe polaryzatory, ale cos podobnego.

...

 

lol

No tak, tak to jest jak się siedzi w Zjednoczonym Królestwie i człowiek zaczyna myśleć tak jak oni, że wszędzie indziej to busz ;)

Wejdź choćby na strony cinema-city.pl czy multikino.pl i zobacz ile tam filmów 3D.

Szaleństwo takie, że widziałem zapowiedzi filmów, które wyróżniały się jedynie owym 3D.

 

Jak widać to szaleństwo i do Cyfry i do VOD-a trafiło. Ciekawe tylko ile osób będzie w stanie to obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są rozliczane zakupione filmy, czy są doliczane do bieżącego rachunku, czy dopiero rachunek za przyszły miesiąc będzie powiększony? bo słyszałem od znajomego że opłata za usługę jest doliczana zawsze do bieżącego miesiąca, jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata jest doliczana do kolejnego rachunku, jeśli zamówisz w tym miesiącu film, to w czerwcu otrzymasz nowy rachunek.

 

Niestety nie... Oplaty za filmy sa doliczane do rachunku od razu. Wiem bo mam polecenie zaplaty, i nawet jesli biore dzien przed poborem film, to zawsze mam doliczona ta kwote w biezacym pobraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezy rozroznic dwie sprawy - rachunki elektroniczne i papierowe.

Na elektronicznych widnieje od razu i mozna od razu zaplacic, a na papierowych naliczna jest przy nastepnym rachunku, Cyfra nie wysyla dodatkowego rachunku za kazdy pobrany film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy juz ktos zamawiam jakis tytuł z filmów xxx?.Jak tak to prosze o opinię ,jak z jakością filmu i czy przy minimalnych dialogach w takich filmach jest polski lektor. :roll:

Dzisiaj oglądałem "karaiby" - jakość jest OK. Żadnego polskiego oooch, aaach, eeech i :censored: mnie - audio w wersji oryginalnej (angielski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa wyrzucenie pieniędzy w błoto ;)

Na przyszłość zanim zrobisz coś podobnego to najpierw radzę poczytać na forum jak wygląda taka transmisja na telewizorze nie posiadającym możliwości poprawnej obsługi technologii 3D (chociaż w tym przypadku wystarczyłoby przełączyć na kanał CANAL+ 3D Test i przekonać się na własne oczy jak to wygląda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem "zamowilem", gdyz nawet z 0 zl przechodzi sie cala procedure zamawiania. Pakiet mam za 37 zl, wiec Canal + nauczylem sie omijac, nawet nie wiem, czy moj pakiet by go pokazal.

 

Nie wpadlo mi w oczy (chociaz musze sie przyznac, ze nie szukam za bardzo intensywnie) jak taka transmisja wyglada, wiec wychodzac z zalozenia, ze raczej telewizor mi nie wtbuchnie zaryzykowalem.

 

Co prawda dzieciaki sie upieraly ze cos tam widza w 3d (a sprzet 3D stanowila kartka papieru), ale ja nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...