Skocz do zawartości

ESPN+


Rudziol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem wam przedstawic aplikacje naprawde godna polecenia i za naprawde dobra cene.

Jak wspomnialem w temacie chodzi o aplikacje Espn+

Korzystam z niej juz prawie pol roku i musze powiedziec ze jak za te pieniadze jest naprawde swietna.

Co najwazniejsze wszystko jest odtwarzane w jakosci  Full HD 1080p i 60fps.

Zarowno transmisje na zywo jak i cala reszta.

Jakosc jest naprawde swietna i o wiele lepsza i plynniejsza niz na aplikacji DAZN z ktorej rowniez korzystam i nie wspominajac juz VIAPLAY.

Espn+ transmituje kazdy mecz Bundesligi, Laligi, Fa cup, Carabao cup, Dfb pokal,,kwalifikacje do mistrzostw swiata, jak i mniejszych lig takich jak liga belgijska czy holenderska.

Jest rowniez Formula 1, UFC, NHL, MLB, MLS, Boks, Rugby, Krykiet i wszystkie mecze NCAA jak i innych lig i sportow ktorych raczej nie ogladam:)

Cross country, softball, curling, water polo, squash itd

Jest rowniez biblioteka wszelakich filmow, dokumentow i programow zwiazanych ze sportem.

Jest tego naprawde spooooooro.

Co mi sie podoba to jest mozliwosc ogladania starych i historzycznych meczow Bundesligi oraz Laliga.

Prawie wiekszosc transmisji jest dostepna w dwoch komentarzach angielskim i hiszpanskim a to wszystko w przeliczeniu za 27 zl miesiecznie 😁😁😁

Jedynym minusem jest to ze do uzywania tej aplikacji potrzebujemy VPNa ze serwerem na USA bo ta wlasnie aplikacja jest dostepna jedynie w USA.

Takze jezeli kogos zainteresuje ta aplikacja jak i cena to naprawde polecam 😁😁😁

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marrak napisał:

Odpowiedz tylko na pytanie po co płacić 27zł za nielegalne oglądanie ESPN w ESPN+ skoro możesz sobie bez problemu znaleźć streamy ESPN za darmo w necie i też nielegalnie oglądać (i to bez żadnych VPNów)?

To jest orginalna aplikacja ESPN i nie wiem czy wiesz ale tego wszystkiego nie zobaczysz na kanalach Espn1, Espn2 czy EspnUS.

To wszystko zobaczysz tylko w kanalach Espn+ a nie tych wszystkich dostepnych ESPNach

Jest to oficjalna aplikacja ktora wypuscila stacja Espn.

Ma byc konkurencja dla Dazn ale narazie sie rozkrecaja panowie i choc raczej nigdy nie beda konkurencja dla Dazn to ale naprawde super apka i tania:)

 

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kingofsouth napisał:

Działa bez VPN emoji1787.png
Let The Game Begin.....emoji95.pngemoji378.pngemoji95.png

c10145fff74afae5069a59a5838abe6e.jpgb0c3c6c275990273b64a751de603c985.jpgf7f5a75e76b5c2bda7a6232f4c785c1f.jpg

Miłej nocy :lol2:

Ja mieszkam w uk wiec musze uzywac vpna ale jesli w polsce nie musisz to jeszcze lepiej 😁

Choc z tego co wiem to mozesz ja zainstalowac i oplacic ale bez vpna gdy wlaczysz transmisje pokaze ci komunikat ze dziala tylko na terytorium USA choc moge sie mylic.

14 minut temu, kingofsouth napisał:

Działa bez VPN emoji1787.png
Let The Game Begin.....emoji95.pngemoji378.pngemoji95.png

c10145fff74afae5069a59a5838abe6e.jpgb0c3c6c275990273b64a751de603c985.jpgf7f5a75e76b5c2bda7a6232f4c785c1f.jpg

Miłej nocy :lol2:

Wlasnie sprawdzilem i tak jak myslalem, w PL dziala tylko z vpnem.

Bez vona pokazuje komunikat ze nie mozna odtworzyc zawartosci

Edytowane przez Rudziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy

Zapomniałem wam o tym napisać ;) ale siostra mojego ojca mieszka w Pensylwani był telefon i takie coś się, wyskoczyło mi na konsoli









8955eaeb82a2725cba7ca6df201dac7c.jpg5ca733bc1a9477079f7926f65f4e81a1.jpg

@Rudziol , więcej dawaj. 

VPNowe gierki są za słabe do mojej skromnej osoby :P 

Lubie cię kolego , jak się pojawiłeś na forum to jest jakoś ciekawiej. Ty będziesz VPN przez VPN i VPNem poganiał , a ja będę to bez tego oglądał :rofl:

 

Rozgryzłem cię jak i usera Delta 21 już jakiś czas temu. Wystarczy wasze posty poczytać i tam VPN przez VPN i VPN i VPN. 

Let The Game Begin , co już pisałem dzisiaj 😁

 

Na koniec , tylko nie bierz tego do siebie zastanawiam się czy konto na forum też przez VPN zakładałeś? :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kingofsouth napisał:

Jedziemy emoji378.pngemoji95.pngemoji378.pngemoji95.png

Zapomniałem wam o tym napisać ;) ale siostra mojego ojca mieszka w Pensylwani był telefon i takie coś się, wyskoczyło mi na konsoli emoji23.png









8955eaeb82a2725cba7ca6df201dac7c.jpg5ca733bc1a9477079f7926f65f4e81a1.jpg

@Rudziol , więcej dawaj. 

VPNowe gierki są za słabe do mojej skromnej osoby :P 

Lubie cię kolego , jak się pojawiłeś na forum to jest jakoś ciekawiej. Ty będziesz VPN przez VPN i VPNem poganiał , a ja będę to bez tego oglądał :rofl:

 

Rozgryzłem cię jak i usera Delta 21 już jakiś czas temu. Wystarczy wasze posty poczytać i tam VPN przez VPN i VPN i VPN. 

Let The Game Begin , co już pisałem dzisiaj 😁

 

Na koniec , tylko nie bierz tego do siebie zastanawiam się czy konto na forum też przez VPN zakładałeś? :D 

 

Ty chyba nie zrozumiesz ze ja w uk musze ogladac przez vpn ale spoko.

To nie jest Espn+ co wstawiles tylko normalny espn 2 i wlasnie teraz puszczaja tam formule.

Wiec nie pisz mi ze ogladasz Espn+. Najpierw wykup sobie subskrypcje 

Taki espn1 lub espn2 to ja sobie moge ogladac rowniez za darmo na internecie.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudziol Ok za te 27zł masz jakieś tam dodatkowe niszowe transmisje, jak Ci potrzebne to spoko. Ale tak czy inaczej oglądając spoza USA łamiesz prawo i jeszcze rejestrując się dajesz na tacy namiary na siebie odpowiednim służbom. Sprawdź ile lat można dostać za to w UK :D Podziwiam ludzi którzy dla kilku złotych idą w taki heroizm.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rudziol napisał:

 

Wiec nie pisz mi ze ogladasz Espn+. Najpierw wykup sobie subskrypcje 

 

Wystarczy mi to co obecnie mam. Nie interesują mnie VPNy przez Vpny , rejestracja tutaj i tam , karta płatnicza tam itd. 

To chyba nie to forum wybrałeś , takie mam odczucia od początku jak się pojawiłeś ;)  

 

Rejestracja Wenezuela , serwer Gibraltar, karta wirtualna i do tego 30 emaili.  😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

 

@Rudziol , więcej dawaj. 

VPNowe gierki są za słabe do mojej skromnej osoby :P 

Ty będziesz VPN przez VPN i VPNem poganiał , a ja będę to bez tego oglądał :rofl:

 

Rozgryzłem cię jak i usera Delta 21 już jakiś czas temu. Wystarczy wasze posty poczytać i tam VPN przez VPN i VPN i VPN. 

Let The Game Begin , co już pisałem dzisiaj 😁

 

Wszyscy wiemy, że gdyby nie błedy/luki w oprogramowaniu konsol PS5 I Xbox Serii S które posiadasz, nie mógłbyś oglądać hbo max, espn+, disney+ bo opłacasz ale nie Twoją, polską kartą, dazn również. Bądź trochę bardziej sprawiedliwy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Delta21 napisał:

Wszyscy wiemy, że gdyby nie błedy/luki w oprogramowaniu konsol PS5 I Xbox Serii S które posiadasz, nie mógłbyś oglądać hbo max, espn+, disney+ bo opłacasz ale nie Twoją, polską kartą, dazn również.

Nie używam VPN i nie łącze się z serwerami na Kubie.  :lol2:

Aplikacje na Tizenie oraz konsolach.

Nie zakładam kont fikcyjnych , DAZN , Disney+ mają w regulaminie , że można używać w Europie. 

VPN , nie ma nigdzie o tym w regulaminach , nawet są blokowane przez Disney+, DAZN 

Nie nagabywuje userów do rejestracji fejkowych kont , tak jak to Ty oraz kolega od DAZN (USA, Canada) ESPN+ robi :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

DAZN , Disney+ mają w regulaminie , że można używać w Europie. 

 

Ale nie opłacisz kartą polską, bo takiej możliwości  na dzień dzisiejszy nie ma, a Ty nie mieszkasz w DE, korzystasz z kogoś karty DE. Tak czy nie? 

Powtarzam jeszcze raz, gdyby nie luki w sprzętach które masz nie miałbyś kilku platform a jeśli chciałbyś je mieć, musiałbyś użyć vpna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+, DAZN oglądam , nie bo jest luka na konsolach. Wystarczy konto założone (legalnie na terytorium państwa gdzie jest dostępne )  

Aplikacja DAZN oraz Disney+ jest dostępna na tych urządzeniach działa po IP polskim bez kombinacji.

Wystarczy login i hasło tam gdzie można je oglądać. 

TIZEN, Mi Box S, Play Now BOX TV mają DAZN wystarczy się zalogować i będzie działać. Do tego nie trzeba VPN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kingofsouth napisał:

Disney+, DAZN oglądam , nie bo jest luka na konsolach. Wystarczy konto założone (legalnie na terytorium państwa gdzie jest dostępne )  

 

Wystarczy login i hasło tam gdzie można je oglądać. 

Legalnie założone konto DAZN DE wymaga podpięcia przy rejestracji karty niemieckiej, tak czy nie? 

Legalnie założone konto disney + DE wymaga podpięcia przy rejestracji karty  niemieckiej, tak, czy nie? 

Czy hbo max masz założone na PS5 (tam mogłeś tylko założyć a gdy chciałeś oglądać to krzyczało, że region nie ten?)

Czy hbo max możesz oglądać jedynie na xbox, bo gdy chcesz oglądać wszędzie indziej krzyczy o region?

 

 

Edytowane przez Delta21
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym , że mam konta założone w DE , to nie raz pisałem. Opłacone jest kartą DE. HBO MAX tylko ta aplikacja działa a nie powinna. 

Miłej zabawy z łączeniem się z Kubą ci życzę , bez odbioru ;) 

Ja ci nie będę dawał wskazówek , czemu mi działa , baw się serwerami ile tam chcesz :P 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

O tym , że mam konta założone w DE , to nie raz pisałem. Opłacone jest kartą DE. HBO MAX tylko ta aplikacja działa a nie powinna. 

Miłej zabawy z łączeniem się z Kubą ci życzę , bez odbioru ;) 

kartą niemiecką której nie jesteś właścicielem :) 

Dziękuję, będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andi64 napisał:

@Delta21 legalnie zalozone konto DAZN DE nie wymaga podpiecia karte niemieckiej

przy rejestracji, podkresle NIE,wystarczy kod zdrapka (giftcard)

Wszystko na ten temat

Ale jak juz podpinasz kartę niemiecką, której nie jesteś właścicielem  a wypowiadasz się na temat legalnych/nielegalnych działań to coś tu się nie zgrywa. Dlatego prosiłam o trochę więcej sprawiedliwości w wypowiedziach  :)

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...