Skocz do zawartości

ESPN+


Rudziol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze, że jest aplikacja i nie trzeba męczyć się z ręczną instalacją. 720p wiadomo cudownie nie będzie wyglądać, ale wysokie bitrate i 60 klatek robi swoje. Np. NHL wygląda zdecydowanie lepiej niż to prezentowane w Viaplay, oczywiście porównuję na TV 65 cali. Ogólnie te serwisy są porównywalne, mają dużo praw i są w podobnej cenie. Oczywiście ESPN+ jest zdecydowanie na wyższym poziomie.

 

NHL.jpg

 

NHL2.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalistyczne serwisy na ogół mają więcej ciekawych opcji pożądanych przez fanów danej dyscypliny. ESPN+ ma po prostu dużo wszystkiego, mnogość transmisji i atrakcyjną cenę. Opcja dla tych co lubią wszystko w ilościach hurtowych.

 

Nie tylko w ESPN+, ale w innych amerykańskich serwisach w studio często są obecne kobiety. Nie razi to w żaden sposób, wypowiadają się swobodnie i naturalnie, nie są sztywne, wypadają profesjonalnie. U nas nie do pomyślenia w tej skali. Najbardziej mi się podoba jak komentują tenis, spokojnie, oszczędnie, bez niemądrej paplaniny.

espn.jpg

 

Niektóre transmisje prezentują się lepiej, pewnie kwestia źródła, bo bitrate cały czas na tym samym poziomie 8,25 Mbps.

espn2.jpg

 

espn3.jpg

 

Choć jest "The Pat McAfee Show" gdzie jest 8,40 Mbps.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas tak samo, trzeba mieć amerykański środek płatniczy. Żadne polskie karty nie przejdą.

 

Jeśli chodzi o ilość transmisji to dziś jest ich 141. W sobotę będzie rekordowa ilość, bo aż 262. W niedzielę 150 także w trzy dni potrafią nadawać 542 transmisje na żywo. Brzmi to nieco nieprawdopodobnie więc zamieszczam zrzuty z harmonogramu.

https://i.postimg.cc/FzjsLMz7/ESPN-Friday-September-29-2023.jpg

https://i.postimg.cc/cJgW3p50/ESPN-Saturday-September-30-2023.jpg

https://i.postimg.cc/Cxt19H3M/ESPN-Sunday-October-01-2023.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ElComandante napisał(a):

Od jakiegoś czasu usiłuję zakupić dostęp do ESPN+, paypalem lub bezpośrednio, przy użyciu karty debetowej, lecz każdorazowo płatność jest odrzucona. Czy ktoś mógłby mi doradzić w jaki sposób skutecznie nabyć dostęp do ESPN+ z Polski? 

Poczytaj tu.

https://www.techtypical.com/pl/zakupy/amerykanska-karta-bankowa-polska/

Może pomoże🙂

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia - Bardzo dziękuję za podpowiedź.

 

@tracer10 - Miałem wczoraj okazję trafić na tę stronę. Od niemal roku nic się na niej nie pojawiło. Co prawda sama usługa miałby być realizowana przez inny serwis, być może nie powiązany, ale jest też inny problem - doczytałem, że wymagane jest zdeponowanie minimum 50$, ja natomiast, wstępnie, potrzebuję uzyskać dostęp celem sprawdzenia, czy będę w stanie pobierać stamtąd konkretne, interesujące mnie, materiały. Gdyby okazało się, że nie dysponuję odpowiednimi narzędziami, by tego dokonać, sam serwis stanie się z mojego punktu widzenia bezużyteczny.

 

@Em99 - Ze swej strony mogę powiedzieć, że z poziomu PC, bez VPN, nie mam możliwości zalogować się na konto i przeglądać zawartości serwisu.

Edytowane przez ElComandante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2023 o 13:32, ElComandante napisał(a):

potrzebuję uzyskać dostęp celem sprawdzenia, czy będę w stanie pobierać stamtąd konkretne, interesujące mnie, materiały. Gdyby okazało się, że nie dysponuję odpowiednimi narzędziami, by tego dokonać, sam serwis stanie się z mojego punktu widzenia bezużyteczny.

Co masz na myśli? Stream jest zabezpieczony DRM.

 

W dniu 28.09.2023 o 22:42, Em99 napisał(a):

Ale wystarczy tylko ten amerykański środek płatniczy czy potem też trzeba vpn używać

VPN jest nieodzowny zarówno przy zakupie jak i oglądaniu. 

Update. Mała galeria, wyrywkowo, bo ilość transmisji była wręcz rekordowa. Dodam, że niektóre live miały jeszcze feedy do wyboru. Coś niesamowitego, że taki niedrogi serwis to ogarnia.

 

espn01.jpg

 

espn02.jpg

 

espn03.jpg

 

espn04.jpg

 

espn06.jpg

 

espn07.jpg

 

espn09.jpg

 

espn010.jpg

 

espn011.jpg

 

espn012.jpg

 

espn013.jpg

 

espn014.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 14:10, Zuzia napisał(a):

Co masz na myśli? Stream jest zabezpieczony DRM.

 

Liczę na to, że Streamfab sobie poradzi z zapisaniem na dysk. W sieci pojawiają się materiały pobrane bezpośrednio z ESPN+, a ja chciałbym już nie być zależny od czyjegoś czasu, humoru, czy interesu. Chciałem nabyć dostęp miesięczny, sprawdzić czy dam radę pobierać interesujące mnie materiały i, na podstawie efektu, zadecydować, czy kontynuować subskrypcję. Interesujące mnie wydarzenia (NHL) będą się odbywać w godzinach nocnych, także nie chodzi w tym wszystkim o oglądanie na żywo, a pobieranie jest kluczowe ze względu na osobistą kolekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
2 godziny temu, dominikkk napisał(a):

To wtedy cena za ESPN+ placąc miesięcznie wyjdzie 10.99 $ za samą uslugę + ok 4-5 $ za platność kartą wraz z prowizją i już nie jest tak kolorowo :)

 

 

To się najbardziej opłaca w przypadku regularnych płatności za kilka usług bądź jedną, ale z tych droższych.

 

Co do ESPN+ to warto też się zainteresować pakietem z Disney+ and Hulu bądź też usługą telewizyjną Hulu Live TV, gdzie ESPN+ jest już w pakiecie, aczkolwiek tutaj wymagany jest VPN ze stałym IP. 
 

No i oczywiście zawsze pozostaje też Black Friday, gdzie można często trafić na bardzo fajne promocje, począwszy od braku prowizji za zasilenie karty do promocji na usługi streamingowe.

 

Mi się w zeszłym roku udało wyrwać Peacock na cały rok za $19.99, Max (Dawne HBO Max) za $2.99/miesiąc przez pół roku i Hulu/Disney+/Starz za $0.99/miesiąc również na pół roku.

 

A z aktualnych promocji to na przykład Fubo proponuje $30 zniżki na miesiąc przez 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...