Skocz do zawartości

ESPN+


Rudziol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ESPN+ ma całą F1.

Natomias linearne kanały ESPN mają tylko wybrane wyścigi.

Zresztą dostęp do wszystkich  linearnych kanałów ESPN masz tylko jak zalogujesz się przez swojego amerykańskiego operatora (Dish, Directv, Fubo, Sling, Youtubetv itd)

Subskrybując samo ESPN+ nie masz dostępu do wszystkich kanałów z "z rodziny" ESPN" ale to nie problem bo masz je w ESPN+ jako dodatkowy feed.

Nie wiem czy się dobrze wyraziłem :)

Pamiętaj tylko że 1080p w ESPN+ nie doświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz równiez całą Bundesligę i La Ligę a parametry to 720p a bitrate zaczyna się od 8Mbps.

Wszystko zależy od tego czy oglądasz europejską transmisję czy mecz swojej lokalnej drużyny collegu, NBA,NFL, NHL i tak dalej choć te też wyglądają ok.

Na bank lepiej niż w Viaplay :)

Szczególnie to 60fps przy amerykańskich dyscyplinach robi robotę.

 

Edit @Wodnik Szuwarek mogę się mylić ale z tym ATP i WTA to nie jestem pewien bo Tennis Channel przejął pewne prawa w USA  ale to musiałbyś sam sprawdzić bo jak mam być szczery to rzadko oglądam mecze na korcie.

Tylko gdy Hubert i g...ra z paletką grają 🙂

 

Ja omijam zakładkę TENNIS :)

Ale we wszystkim innym mogę Ci pomóc.

 

Edytowane przez dominikkk
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W harmonogramie mają wszystkie turnieje tenisowe, a Tennis Channel ma wszystkie oprócz jednego. ATP w USA ma Tennis Channel, a w Latin i South America ma ESPN. Z WTA jest chyba podobnie. Na razie nie mam dostępu do ESPN+, więc tego nie sprawdzę. Jeśli chodzi o Wielkiego Szlema, to w USA turnieje Australian Open i Wimbledon ma Tennis Channel i ESPN, French Open w USA ma Tennis Channel, a w Latin America ma ESPN, natomiast US Open w USA ma na wyłączność ESPN. Może ESPN ma też streamy z Latin America. Gdyby to się potwierdziło, to mają cały tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także wszystko się wyjaśniło a kanały latynowskie musisz dokupić u swojego operatora.

W usłudze ESPN+ ich nie ma.

Dopiero po wykupieniu dodatkowego abonamentu u swojego operatora masz do nich dostęp, z tym że to dosłownie parę kanałów.

 

Edytowane przez dominikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę pod uwagę. U nich jest słaba waluta i przelicznik bardzo korzystny dla nas.

Aplikacja w Polsce zablokowana. Nie biorę, bo za dużo pałowania będzie ze zmianą regionów żeby pobrać aplikację z App Store.

Założę sobie tylko drugie konto na USA żeby pobrać Tennis Channel i ewentualnie inne aplikacje z tego regionu.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać się da, tylko zależy z którego regionu. ESPN+ nie jest zablokowany w polskim App Store i nawet płatność jest podana w złotówkach, ale nie wiadomo czy przejdzie płatność z polskiej karty podpiętej do polskiego Apple ID. Jak nie, to trzeba robić płatność z amerykańskiego Apple ID. Tennis Channel jest zablokowany w polskim App Store i tutaj sprawa jest jasna, tylko amerykańskie Apple ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Podpina się amerykańską kartę wirtualną pod amerykańskie Apple ID i płatność zostanie pobrana. Mnie ciekawi czy zadziała ten pierwszy przypadek.

Nie zawsze.

Niektóre amerykańskie apki mają taką restrykcję że nawet amerykańskie Apple ID + wirtualna karta nie przejdą.

Edytowane przez dominikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj sobie zasubskrybowac P+ i sam zobaczysz.

Ja kiedyś też myslalem ze będę cwany i "wykiwam' niektóre amerykańskie usługi ale skończyło się klapą.

Wszystko zależy od tego którą usługę chcesz nabyć.

Jedna przejdzie ci gładko a z drugą będziesz musiał kombinować choć i tak koniec końców płatność nie przejdzie.

Moze teraz coś się zmieniło ale parę miesiecy temu wyskakiwał problem przy niektórych apkach.

Edytowane przez dominikkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałes kiedykolwiek wykupić jakąś amerykańską usługę czy tylko masz "w planach" i wklejasz jakieś Step by Step poradniki ?

Ja zasubskrybowałem już parę amerykańskich apek dokładnie w ten sam sposób który podałeś i wiem ze nie wszystkie płatnosci przechodzą.

Wszystko zależy od usługi.

Z jedną nie będzies miał problemu a druga odmówi płatność.

Do niektórych usług nie potrzebujesz nawet amerykańskiej karty bo przejdzie europejska tylko trzeba wiedzieć co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...