Skocz do zawartości

To co robi Cyfra + to już paranoja i czysty wyzysk!


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam dzisiejszy artykuł w Wyborczej z którego wynika że Disney Ch.,faktycznie na wyłączność CP i C+.Jednak te ok 1,7 ml abonantów do raczkującej platformy robi swoje i przy zwarciu szyków "n"-ka nic nie wskóra i będzie łapała jedynie pozycje niechciane przez CP i C+.Dlatego jeżeli HBO będzie gdzieś to tylko w CP.Może nie będzie fuzji ale bardzo mocno związany sojusz przeciw "n"ce,której nie wróże dynamicznego rozwoju co pokazały pierwsze dni i pierwsze wielkie rozczarowania niekórych ich pierwszych abonentów bo sam wspaniały obraz /i to nie wszędzie/to nie wszystko.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa niekoniecznie zostanie przedłużona z HBO!

Nawet jesli C+ będzie chciała to HBO niemusi sie zgodzić i wtedy nici z umowy na wyłączność! Wszytko zależy ile zaoferują kasy CP i N, jesli to będzie łącznie więcej niż sama C+ zaoferuje to HBO napewno nie bedzie na wyłączność

 

Tak tylko ze C+ moze wyłożyć tak ze 10 razy wiecej za ten program nic N czy CP bo ma do tego SRODKI finansowe pewnie spowodowane wysokim abonamentem. Ale pamiętajcie jedno Cyfra nigdy nie będzie konurowała cena tylko jakością!!

 

chyba nie mówisz o jakości HBO :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze C+ moze wylozyc tak ze 10 razy wiecej za ten program nic N czy CP bo ma do tego SRODKI finansowe pewnie spowodowane wysokim abonamentem. Ale panmietajcie jedno Cyfra nigdy nie bedzie konurowala cena tylko jakoscia!! Dla C+ cena to pryszcz....... Dla konkurencji jest wazna cena i tutaj 2 platformy sie uzupelnialy, a N nie wiem w do kogo chce trafic z tym HD szczegolnie ze grudzien to HD w C+, a PRV i VOD to przyszly rok, jak ktos chce to juz moze miec PRV bo moze miec alternatywny dekoder a nie od cyfry, ktos juz pisal ze tylko C+ oferuje cos takiego...

 

Krzychu

 

Przepraszam o jakiej jakosci C+ Ty piszesz - Jakosc Cyfry spada, teraz paradoksalnie doszlo do tego ze dorzucajac kolejne nowe kanaly jakosc bedzie spadala jeszcze bardziej. Kolego nie licz na HD w cyfra+ bo dostaniesz okazjonalne projekcje w HD dodane na sile aby dorownac platformie n. PVR i VoD w C+ to odlegla sprawa - kiedys tez obiecywali internet przez SAT i co z tego wyszlo!?

Do tego "ekstra" dekoder HD za taka kase ze faktycznie bedzie to dla elit - wiec sugeruje wiecej obiektywizmu i rezerwy do tego co paplaja w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego "ekstra" dekoder HD za taka kase ze faktycznie bedzie to dla elit - wiec sugeruje wiecej obiektywizmu i rezerwy do tego co paplaja w C+.

 

N - udowodniło że sprzęt HD niemusi byc wcale drogi!

Zaawansowany technicznie dekoder N z HDTV kosztuje 99zł!

To niby czemu C+ niemiała by dac dekodera z HD za tyle kasy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym, nie używał słowa "kosztuje" bo dekoder jest wynajmowany i nie jest własnościa klienta 8) 99 zł to tylko aktywacja 8)

 

Ile naprawdę kosztuje to byśmy wiedzieli gdyby 'n' sprzedawała je swoim klientom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wywnioskołem z postu krzycha to nie chodzi mu o jakosc techniczna ale o jakośc oferty.

 

wielkiej róznicy w jakosci oferty to nie ma..... co tam C+ i HBO... jak dla mnie to i tak żadna strata że nie ma HBO w CP, bo i tak może bym jeden film w miesiącu obejrzał... a sport - poza meczami Auxerre, których i tak nie pokazują (choc mają prawa do LF), niczego więcej by mi nie było potrzeba :)

 

A wszystkie tezy, ze za "jakość" trzeba zapłacić (odnoszące się do przesadzonej ceny za c+), można sobie między bajki wsadzić. Oprócz lepszej jakości obrazu TVP (chociaż i tak nie bardzo dobrej) nie ma innych kanałów które by oferowały lepsza jakość techniczną :)

 

co do wypowiedzi kolegi @orden. Jeśli Polsat wprowadza w tym roku PVR to czemu C+ ma nie wprowadzić? Może jak masz jakieś lepsze info to podaj źródło :)[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość programowa poszczególnych kanałów to indywidualne gusta każdego abonenta i każdy wybiera co lubi i na co go stać.Tak to jest jedni wolą blondynki a drudzy brunetki.Ty chyba brunetki.Odnośnie Canal+ i HBO kto je lubi na równi to przecież może bezpłatnie je wymieniać co miesiąc a miłośnicy poszczególnych kanałów wybierają który cenią wyżej Ja C+. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Polsatem 2 Cyfrowym/Polsatem Cyfrowym/Cyfrowym Polsatem od 2001r. I przez 5 lat jedyne podwyzki jakie byly to z 25 do 29zl pozniej tylko na 35zl. A oferta jak narazie nie ma sobie rownych. Za tak male pieniadze mamy duzo kanalow za ktore w Cyfrze+ trzeba zaplacic mase pieniedzy. Jedynie to brak HBO ktore moze w koncu sie pojawi, ale i oferta dla mnie jest zadowalajaca. Aha no i od 2 grudnia za friko Disney Channel i ten AXN. Po prostu CP zmobilizowal sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wielkiej róznicy w jakosci oferty to nie ma..... co tam C+ i HBO... [/url]

 

A dla mnie to wielka różnica.

I niech sobie będzie ten polsat bez abonamentu to tak go nie chcę. A poza tym są jeszcze NG i Planete z zupełnie innym poziomem dokumentow niż pakiet Discovery dla absolwetow zawodówek i kapitalne BBC Prime.

Parafrazując Lorda_M : Wielkiej różnicy w cenie nie ma... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. C+ ma znacznie szerszą ofertę kanałów dokumentalnych. Gdy byłem 2 miesiące temu na 2 tygodniowym urlopie obejrzałem i nagrałem, co ciekawsze filmy z Discovery i jak narazie to nie ma, co tam oglądać. Praktycznie same powtórki. C+ ma ciekawy kanał dla dzieci MiniMini. Moja córka nie chce oglądać nic innego, a nawet boi się oglądać kreskówek z CN. Jak dla mnie to w CP nic ciekawego niema, pomimo że jest tam multum kanałów za niewielkie pieniądze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Cyfrę+ i może aż tak strasznie na nią nie narzekam,ale fakt faktem - 145,- (155,-) za full pakiet to lekka przesada!!! Jak na mój gust odpowiednią ceną byłoby 100,- i to bez żadnych dodatkowych opłat w stylu dzierżawy. 100,- z dzierżawą i ani grosza więcej. Tak według mnie byłoby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze bardziej ekonomicznie.Ja mam Konfort + AXN pack+ Canal + z możliwością wymiany co miesiąc z HBO za 105 zł.I jak najbardziej jest OK że nigdzie się nie przeprowadzam.Wszelkich malkomentów z Michałem128 na czele pozdrawiam/ciekawie jak długo będzie zachwalał "n"pod niebiosa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy że Cyfra+ was rżnie na cenach. Wystarczy porównać sobie ceny z platformami w innych państwach i kosztami jakie ma C+: załóżmy że tyle samo płaci za prawa, ale swoim pracownikom, dystrybucji, itp. dużo dużo mniej. Z Cyfrą+ jest tak jak z internetem do niedawna. Ceny internetu od miesięcy lecą w dół o dziesiątki %. A jeszcze polecą. Niestety Cyfra+ ma Canal+ i hbo a więc nie ma konkurencji, no może poza dobrymi kablówkami.

I dlatego ceny są zawyżane o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem abonentem Cyfry+, tylko CP. Jednakze przed zakupem przejrzalem oferte tych dwu platform.

 

Co mnie bardzo zdraznilo w Cyfrze to fakt ze do pakietu startowego nie moglem wziac sobie canal+ sport a glownie chodzilo mi o ten program ze wzgledu na Orange ekstraklase. Nie potrafie wyjasnic dlaczego. Gdyby nie taki [beep]ne podejscie Cyfry pewnie teraz bylbym jej abonenetem a tak jestem z CP i jest mi naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale chyba nie zdajecie sobie sprawy że Cyfra+ was rżnie na cenach.

Nie masz chłopie innych zmartwień niż zamartwiać się o abo Cyfry? No i jeszcze o jej pracowników :?

Każdy chciałby mieć wszystko jak najtaniej - to proste, ale dopóki Cyfra nie będzie miała konkurencji to trzeba płacić albo wziąć PC lub n i płakać, ze nie ma co oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem abonentem Cyfry+, tylko CP. Jednakze przed zakupem przejrzalem oferte tych dwu platform.

 

Co mnie bardzo zdraznilo w Cyfrze to fakt ze do pakietu startowego nie moglem wziac sobie canal+ sport a glownie chodzilo mi o ten program ze wzgledu na Orange ekstraklase. Nie potrafie wyjasnic dlaczego. Gdyby nie taki [beep]ne podejscie Cyfry pewnie teraz bylbym jej abonenetem a tak jestem z CP i jest mi naprawde dobrze.

To normalne bo w mini pakiecie CP też nie dokupujesz a chodzi jedynie aby zachęcić abonenta do wyższego pakietu i tyle a którym tylko wystarczy to minimum pozostają a którzy zachęceni biorą wyżej i dokupują co im pasuje.Pozdrowienia jak wszystko wskazuje we wspólnej platformie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ ma poprostu o conajmniej 50% zawyzony abonament.Zwroccie uwage ile kosztuja Cinemax-y C+ 19zl,CP 14zl,N 10zl. Czyli cos tu nie gra.Albo C+ ma 50-70% marzy,albo N doplaca do tych kanalow w co nie chce mi sie wierzyc.Druga sprawa to startowy plus HBO i Canal+.Jesli mozna by bylo wziasc startowy i te kanaly premium to 90% abonentow by to zrobilo.Reszta pakietow z miernymi kanalami przynosilaby straty.Czekam(moze za 10lat) na czasy kiedy bedzie mozna kupic pojedynczo kanaly.Place za to co ogladam.

 

Jeszcze jedna sprawa.Masa ludzi wziela C+ ze wzgledu na polska lige.Nie jestem za bardzo zorientowany,ale prawa do ligi polskiej C+ w koncu straci.Bedzie przetarg.To moze byc ciekawa walka.Sadze ze N-ka ostro powalczy,a i CP tez nie popusci.Pozyjemy zobaczymy.Dobrze ze do gry wszedl trzeci i cos sie dzieje na nasza czyli abonentow korzysc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straci dlatego ze ma czym przebijac oferty konkurentów. Polsat bierze prakatycznie wszytko co darmowe i tanie. N zdecydował sie tylko na LM chyba ze wzgledu na HD. Tymbardziej, ze C+ zamierza nadawanie OR w HD wiec napewno nie oddadza tego łatwo jak bedzie sie konczyc umowa, a porzebijac oferty finansowa to maja czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...