Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że Peter Parker powinien takową rangę dostać :smile: Nie zaprzeczam - dużo wniósł w prowadzenie tej zabawy, którą zorganizował zarówno w sezonie 2007, jak i w 2008 oraz nadal wnosi (nTypowanie) - a kto wie możliwe, że i w przyszłym roku coś zorganizuje (ale to już jest jego decyzja) :wink:

Ale pomyśleć można też o tym, że Egzystencjalny Paw też prowadził i prowadzi typowania :smile: W sumie to on prowadził Ski Jumping SK Cup 2007/2008... i nie tylko :wink: oraz jeszcze jedno typowanie nadal prowadzi - Typowanie Cyfrowego Polsatu 2008 :wink: Im jakaś nagroda też by się należała, wkońcu musieli pilnować ładu w tych zabawach i liczyć te wszystkie punkty, a to trochę czasu (i czasami nerwów) kosztuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Dzięki panowie, dzięki Mr. Orbita. Faktycznie, trochę to typowanie zajmuje czasu, ale to już dla mnie rutyna - o ile dobrze liczę, to 16 miesięcy już sobie liczę typy na forum SK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OK - czas na małe porządki ;)

 

Zgodnie z ustaleniami z tego tematu: viewtopic.php?f=48&t=3622&p=134271#p134271 rangi przyznawane w typowaniach sportowych są przechodnie, w związku z czym zwycięzcy typowań z roku 2007 uroczyście przekazują rangi zwycięzcom z 2008 roku ;)

 

Z roku 2007 mamy dwóch zwycięzców:

iko - Typowania Cyfrowego Polsatu 2007

marcin c - Typowania Cyfry+ 2007

 

W 2008 roku w tych typowaniach zwyciężyli odpowiednio:

Kosa - Typowania Cyfrowego Polsatu 2008

luk122003 - Typowania Cyfry+ 2008

 

o ile luk122003 ma już rangę przyznaną, a o tyle Kosa rangi nie ma, bo ma lepszą - Sport Typer Arbiter. W każdym razie zgodnie z zasadami następuje zamiana pomiędzy 2007, a 2008 i typujemy dalej ;)

 

W tej chwili nagrodzeni w typowaniach są:

Jovik - OE 07/08

neo_patryk - F1 2008

luk122003 - C+ 2008

Jarinho - n 2008

Kosa - Polsat 2008 (ale jednocześnie jest arbitrem, więc ma Sport Typer Arbiter - sam wybrał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sport Typer Arbiter", który organizował typowanie może mieć i będzie mieć odznaczenie "Przyjaciel Forum SAT Kurier", w przypadku osób, którzy zwyciężyli dane typowanie otrzymują wyróżnienie, które później jest "przekazywane" następcy kolejnej edycji rozgrywki. Jeżeli kolejną edycję wygra obecny zwycięzca poprzedniej rozgrywki, wyróżnienie zachowuje. Jeżeli któraś ze sportowych gier nie ruszy (to znaczy, nie znajdzie się osoba, która by je poprowadziła), i z tego powodu nie będzie wyłoniony zwycięzca, aktualny posiadacz wyróżnienia przekazuje swoją nagrodę adminowi.

 

Z początku charakter typowań miał być taki, że tylko prowadzący typowanie otrzymuje wyróżnienie (oczywiście po jakimś czasie). O dodatkowym nagradzaniu zwycięzców nie było mowy, ale, że nasz władca jest uległy i z reguły spełnia żądania swoich poddanych, prośby wysłuchał i wprowadził rangi tzw. "przechodnie". Moim zdaniem to był bardzo dobry gest Admina i należy już tego nie podważać :)

@Egzystencjalny Paw na własną prośbę zrezygnował ze swoich przywilejów, nikt nikogo nie zmusza - jak zechce, to na pewno będzie wyróżniony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z pełnienia obowiązków moderatora zrezygnował PawełU1981. Zgodnie z zasadami grupy został przeniesiony do MOD Weteran. Dziękuję mu za dotychczasową pracę oraz poświęcony czas na rzecz forum.

 

W tej chwili jesteśmy na etapie poszukiwania dobrych kandydatów na moderatorów, ponieważ musimy wzmocnić grupę. Osoby wybrane przez nas będą otrzymywać zaproszenia do dołączenia do obsługi forum poprzez system PW.

 

Można także zgłaszać się samodzielnie do mnie, ale zasady są jasne - nienaganna polszczyzna, brak zatargów z moderatorami, wiedza z zakresu TV Sat, duże zasoby wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Paweł (o ile mogę tak pisać ;) ) opuścił grono Moderatorów. Widać było, że ostatnio jakoś rzadziej pojawiał się na Forum, ale nie myślałem, że zrezygnuje z pełnionej przez niego funkcji.

 

Panie Adminie, ja na Twoim miejscu miałbym się teraz na baczności i uważał na tzw. SPAM, który zapewne część chętnych na miejsce PawełU1981 będzie przesyłała do Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak będzie, jednak miejsce moi drodzy na uwadze, że moderowanie to nie jest tylko sama ranga - naprawdę trzeba sporo czasu poświęcić dziennie, żeby nad tym zapanować. Nie chcę zostać postawiony w sytuacji, że ktoś zgarnie rangę i będzie się za przeproszeniem opierniczać. To najzwyklejsza w świecie praca, tylko zarobków brak :P Proszę swoje kandydatury głęboko przemyśleć przed zgłoszeniem się do mnie i akceptuję tylko zgłoszenia na PW - proszę nie spamować w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak napisał @Mr. Orbita powyżej, na moderowanie trzeba mieć wiele czasu. Jest to bardzo odpowiedzialna praca. Ja od dłuższego czasu borykałem się z brakiem odpowiedniej ilości czasu na zaglądanie na forum. Chciałem zrezygnować wcześniej, jednak wtedy przekonano mnie iż nie warto. Teraz wiem, że to była dobra decyzja. Poza tym nie zawsze tylko sprawy osobiste mają wpływ na podjęcie takowej decyzji. Tak czy owak każdemu nowemu modowi życzę zadowolenia z nowego zadania i przede wszystkim profesjonalizmu w prowadzonych działaniach :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...