Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio zauważyłem na Youtube filmik w którym ktoś miał nietypową wersje pegasusowej gry „Duck Hunt" czyli tej na pistolet. W owej nietypowej wersji możn było strzelać nie tylko do kaczek ale i do nabijającego się z graczy psa co w innych wersjach nie było już możliwe.

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 25.08.2021 o 00:08, Umek napisał:

743-CA94-B-1743-4820-B532-6-FC3-DF628-CCGra ktoś w Microsoft flight simulator?

 

65-CB68-E8-B66-E-454-B-87-CB-7462331-FD7

Ja gram i najczęściej na niej próbuje wylądować w swoich okolicach co niezbyt mi wychodzi: 

FB-IMG-1661270757408.jpg

Mam przy okazję pretensje do twórców gry że nie wydali grę w wersji na posiadaną przeze mnie XBoxa (One) a jedynie na tą drugą przez co muszę grać poprzez internetową chmurę. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2022 o 17:09, Poland napisał:

Mam przy okazję pretensje do twórców gry że nie wydali grę w wersji na posiadaną przeze mnie XBoxa (One) a jedynie na tą drugą przez co muszę grać poprzez internetową chmurę. 

Pretensje to sobie możesz mieć. Musisz też wziąć pod uwagę technikalia. Xbox One to sprzęt, który był przestarzały w dniu swojej premiery. Microsoft Flight Simulator to jedna z najbardziej wymagających technicznie i zasobożernych produkcji na rynku korzystająca z wielu różnych nowych rozwiązań. Ta gra po prostu nie dałaby rady pójść na poprzedniej generacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei ,

w końcu na PC :)

https://www.youtube.com/watch?v=BJJaOxf6UXk

 

No i wreszcie się coś ruszyło z Silent Hill

https://geex.x-kom.pl/wiadomosci/zapowiedz-silent-hill-2-remake-silent-hill-f/

 

Z pierwszym i drugim  Silentem na PSX się zmagałem .

Edytowane przez irdeto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy tworzyć nowy temat czy napisać tu (nie znalazłem tematu dotyczącego konkretnie Xbox'owi)

Mam pytanie odnośnie "trybu windows" na konsolach Xbox najnowszej generacji - informacje pojawiły się wstyczniu 2020 roku i w tedy też usichły, więc nie wiem czy to były plotki czy nie i czy ten tryb faktycznie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...