Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, czullo1 napisał(a):

W Polskim Viaplay od przyszłego roku (prawdopodobnie styczeń lub luty) ma być 65-69zł za miesiąc za pakiet total. Pozdrawiam subskrybentów Szwedzkiej bestii.

Pytanie czy przy podwyżce 10-14 zeta jakość pójdzie w górę czy dalej pikseloza😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ich ogólną kondycję, raczej należy się spodziewać, że zaczną egzekwować zapis regulaminowy o gospodarstwie domowym. Grunt im się pali pod nogami i pilnie potrzebują pieniędzy, podnoszenie jakości jest na ostatnim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chętnych na płacenie pełnej stawki, bo kto miał wziąć już wziął przez operatora w super cenie, a niektórzy jeszcze i to dzielą. Także muszą sobie odbić straty podwyżkami na rynku skandynawskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia o F1 w Viaplay
https://www.cyrkf1.pl/wrazenia-i-omowienie-relacji-z-f1-w-viaplay-w-2023-roku/

Viaplay się postarało i przygotowywało naprawdę fajne relacje z F1 w 2023. Programy studyjne był bardziej zróżnicowane, żywsze z większą liczbą ciekawych materiałów. Pojawiły się szersze analizy techniczne, w studiu były ciekawe osoby mające doświadczenie w pracy w F1, a także młodzi zawodnicy, którzy po latach przerwy doczekali się szerszej promocji. Transmisje nie były jednak perfekcyjne, są kwestie, które moim zdaniem można było lepiej zrobić. Na tory powinno być wysyłanych więcej osób, co pozwoliłby na przygotowywanie ciekawszych relacji. Nie podobało mi się czasami wykorzystywanie zbyt wielu osób do komentowania F1 w danym weekend i zbytne skupienie się na wypowiedziach kierowców. Do minimum ograniczyłem moją opinię o poszczególnych osobach z redakcji Viaplay, bo nie czuję się na siłach aby móc to obiektywnie ocenić. Z niektórymi z tych osób mam dobry kontakt, a innymi żadnego. Dlatego co bym nie napisał, to można byłoby to różnie interpretować i sugerować, że kogoś specjalnie pochwaliłem, a kogoś specjalnie skrytykowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kisiel95 napisał(a):
Cytat

Problemem w 2023 roku była tylko jakość obrazu. Pod tym względem Viaplay przez cały rok się nie poprawił. Sesje F1 były nadawane w rozdzielczości 1080p, ale ze słabym bitrate. Ja od razu widziałem różnicę, szczególnie korzystając z aplikacji na telewizorze, bo w przeglądarce internetowej na komputerze nie było to aż tak widoczne (z powodu mniejszego ekranu). Obraz był wyraźnie gorszy niż w F1 TV Pro, gorsze kolory, pewne rzeczy rozmazane i nieczytelne. Szczególnie widać było to na grafice ekranowej, która momentami była nieczytelna. Oglądam F1 na tym samym telewizorze od kilku lat. Rok temu jakość w Eleven Sports korzystając przez satelitę była lepsza niż w F1 TV. W 2023 roku w jakości transmisji F1 TV nic się nie zmieniło, a od razu było widać, że jest lepsza niż w Viaplay. To był nie jeden, a dwa kroki w tył. Pomijam zupełnie transmisje w 4K, które były dawniej dostępne w innym kanale Eleven, a tam jakość była jeszcze lepsza. Jestem rozczarowany pod tym względem bardzo Viaplay, bo w krajach Skandynawskich mają osobne przekazy z F1 w jakości 4K, ale w Polsce ich nie było. Nic nie słychać o planach podwyższenia bitrate w przekazie, to pomogłoby w jakości obrazu. Pod względem jakości obrazu transmisje F1 w Polsce cofnęły się o wiele lat do tyłu, w sytuacji gdy Liberty Media w 2023 roku oferowała relacje z F1 w jakości 4K z HDR. Więcej o szczegółowych parametrach transmisji F1 w Viaplay w 2023 roku.

O jakości też wspomnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, czullo1 napisał(a):

Bedzie podwyżka przed startem nowego sezonu F1 w Viaplay Polska, chcą jeszcze zarobić na Polskich Januszach wielbicielach wątpliwej urody Aldony Marciniak i tej drugiej co ma problemy z Polskim językiem, nie chcesz to nie wierz, mam to w nosie. 

Wszyscy fani F1 wg ciebie to Janusze czy tylko ci co korzystają z Viaplay? Wątpliwy komentarz dotyczący urody Aldony Marciniak pominę milczeniem bo zapewne z ciebie piękny Adonis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ale to od drugiej strony zależy jak do tego podejdą mając cię na patelni, musi to się opłacać.

Zapłacili taką kasę że się modlą o przelew, gdyby ligi żyły z prowizji od sprzedanego abonamentu, od razu byś zobaczył zmianę polityki i pilnowanie każdego usera.

 

Teraz podniosą ceny i gdzie kupisz ?, pirackie streamy wytrzymają ? Taki ruch jest odrazu weryfikowalny i off.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tę ,,przyjemność" oglądać całą tą konferencję, poświęconą KSW Epic 🤣🤣🤣 

 

Wygląda na to, że ,,Pan" Lewandowski poszedł w końcu po rozum do głowy, gdyż w wywiadzie udzielonym InTheCage powiedział, że to byłoby nieuczciwe by egzekwować dodatkową opłatę PPV za Epic, od abonentów Viaplay - serio Lewandowski? Co więcej powiedział również w tym wywiadzie o tym, że abonenci Viaplay dostaną 12 gal w ramach subskrypcji - osobiście myślę, że się mocno przeliczyli - jestem pewny, iż początkowy plan zakładał sprzedaż Epic'a do Viaplay w systemie PPV, ale ludzie zaczęli mówić głośno o ,,skoku na kasę" i się przestraszyli. Niemniej spieszę poinformować, że właśnie otrzymałem voucer Total za 39zł przez 3 miesiące, co prawda e-mail otrzymałem w sobotę  - ktoś coś?

 

Oto jego treść:

Dostęp do całej oferty sportowej – zaoszczędź 48 zł przez trzy miesiące*

KSW powraca z kolejną emocjonującą galą! Nie przegap głównego starcia o pas wagi półśredniej między Bartosińskim a Parnassem oraz polskiego pojedynku o pas wagi średniej między Pawlakiem a Materlą. Oglądaj galę w sobotę 16 grudnia od godz. 19.00.

Już teraz możesz oglądać KSW 89 i pozostałe sporty za jedyne 39 zł za miesiąc przez trzy miesiące.

 

Oferta ważna do 31.12.2023 r. włącznie, jedynie dla osób, które wcześniej były klientami Viaplay. Płacisz 39 zł miesięcznie za trzy miesiące (łącznie 117 zł), po czym Twój abonament obowiązuje dalej w regularnej cenie/miesiąc. W każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu. Oferta dotyczy jedynie adresu e-mail, na który wysłaliśmy tę wiadomość. Obowiązuje Regulamin Serwisu Viaplay.

 

 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś też się kończy roczna subskrypcja za 33zl z hakiem miesięcznie? U mnie ostatnia płatność zaplanowana na 2 stycznia i jestem ciekaw co dalej. Obecnie w ustawieniach konta mam jedynie możliwość anulacji pakietu. Nie ukrywam że chętnie bym przedłużył na kolejny rok w niższej cenie ale widocznie aktualnie się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...