Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

To jaka inna federacja europejska w MMA jest rozpoznawalna w środkowej i wschodniej Europie?

Jak tam wyszli do końca roku jak tu wszyscy te plotki powtarzali patrząc tylko na mniej ważny pakiet akcji?

Żadna. KSW też nie. Oktagon MMA robi galę w Niemczech i jest w DAZN. I nikogo prawie to nie interesuje. 

 

KSW to Polska i tyle, i aż tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobacz ilu jest naszych w tym UFC i nie wszyscy byli w KSW. A zobacz ile innych z USA,Brazylii,Rosji i oni też gdzieś zaczynali i to też nie było KSW😂 Nasi jak tylko zaczynaja się wyróżniać  to uciekają do innych fereracji bo chcą rywalizować z najlepszymi czy zarabiać lepsze pieniądze. U m,nie też wczorajsza transmisja była bez najmniejszych problemów techniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 komu to tłumaczysz i tak tego nie zrozumie. Wystarczyło oglądać wczorajsze KSW i UFC i porównać poziom.
Czytałeś to co napisałem? Czy może są pod tym względem problemy? KSW na Bałkanach pewnie jest znane, nie bez powodu byli i są np. Chorwaci w federacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy to tak u ciebie? Ja mam dosyć duży ekran i mi to nie przeszkadza (720p i 5 mega i co z tego). Oglądaj sobie na czym chcesz, nic mi do tego, ale ja nie patrzę na parametry, a na sportową relację. Jeżeli ktoś pisze, że takie i owakie parametry, to od razu wiem, że sport mu wisi cienką glistą. Jeszcze niejeden będzie narzekał (po tzw. upadku Viaplay), że musi np. płacić 40 albo 50zł. za obejrzenie "igrzysk patologii w klatkach", lub to, że nie mogą obejrzeć meczu PL w TV.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy oglądaj sobie nawet kanały z San Escobar na tv o przekątnej 100 cali. Nic mi do tego. Ja tylko piszę o tym, że dla kibica nie są istotne aż tak bardzo parametry nadawania. Ważna jest możliwość obejrzenia relacji sportowej. Skoro @Pukus napisał, że obraz ma bardzo dobry, niech tak zostanie. Po co te wcinki o 720p.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lins napisał(a):

rynek holenderski... 

 

ale nawiązując do tego  co mówił M.Lewandowski w wywiadzie.."hybryda / slesz"

 

https://www.totaaltv.nl/nieuws/canal-begint-streamingdienst-in-nederland-met-viaplay-content-samenwerking-met-ziggo-/

 

 

To raczej nie ,,hybryda" lecz zupełnie nowa usługa canal+, gdzie oprócz treści z c+ miałyby być również treści, dostępne do tej pory na wyłączność w holenderskim viaplay.

Wcale bym się nie zdziwił gdyby i w Polsce tak zrobili. A tym ,,sleszem" byłby C+Online.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę cię znartwić że ja oglądam na takim przekroju że ten obraz nie wygląda bardzo dobrze Ja jakbym nie patrzył na jakość tylko na relacje sportowa to oglądałbym sport na kanałach z Azerbejdzanu Jakość bardzo nie odbiega od tej na Viaplay.
To sobie włącz YouTube z kanałami ligi Azerbejdżanu, gdzie jest 1080p, co już nie raz pokazywałem tutaj.

Dobrze, że są inne źródła aby zobaczyć kanały stamtąd - nie tylko satelita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TaTo46 napisał(a):

@czerstwy oglądaj sobie nawet kanały z San Escobar na tv o przekątnej 100 cali. Nic mi do tego. Ja tylko piszę o tym, że dla kibica nie są istotne aż tak bardzo parametry nadawania. Ważna jest możliwość obejrzenia relacji sportowej. Skoro @Pukus napisał, że obraz ma bardzo dobry, niech tak zostanie. Po co te wcinki o 720p.

Ta zachwytów tu co niemiara nad jakością serwisu😂Tu jest typowe forum tv-sat gdzie ludzie mają większe wymagania od januszów dla których najważniejsza jest transmisja i byle by coś było widać na 32 calach i laptopach🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu eksperci od jakości często na takich przekątnych oglądają😂 I maja najwięcej odnośnie jakości do napisania🤣 A obraz na dużych przekątnych wiedzieli kiedyś kilka razy. No może każdy pisać ale niektórych to bawi jak czytają o bardzo dobrej jakości z 720p czy FHD i 5 mega. I jeszcze jest to relacja sportowa.

17 minut temu, mara68 napisał(a):

To raczej nie ,,hybryda" lecz zupełnie nowa usługa canal+, gdzie oprócz treści z c+ miałyby być również treści, dostępne do tej pory na wyłączność w holenderskim viaplay.

Wcale bym się nie zdziwił gdyby i w Polsce tak zrobili. A tym ,,sleszem" byłby C+Online.

I gitara odpowiada. Najlepszy cyrk byłby jak by była wyłączność w C+😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co wy tu dyskutujecie o jakości skoro każdy wie jak słaba jest, no chyba, że oglądacie na małym TV to co innego, u mnie na 55`` momentami nie da się patrzeć to strach pomyśleć co jest na <65`` - pewnie trzeba siedzieć 10m od tv, żeby pixele się zagęściły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak serwis zacznie pokazywać sport w 480p znajdą się tacy co i tak napiszą, że im taka jakość odpowiada.

Ostatnio z tego serwisu coraz mniej korzystam, pewnie od stycznia się z nim pożegnam. Bez żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...