Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś sposób na to, by zainstalować aplikację Viaplay na telewizorze, który nie ma sklepu play? Jest to Samsung niewypuszczony na polski rynek, zamiast sklepu play ma coś innego, ale żadnych aplikacji niedostępnych w Austrii/Szwajcarii/Niemczech, typu HBO czy Viaplay nie wyszukuje. Instalka w pliku na pendrive też nie zadziałała, gdyż tv nie widzi pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, luket napisał(a):

Jest jakiś sposób na to, by zainstalować aplikację Viaplay na telewizorze, który nie ma sklepu play? Jest to Samsung niewypuszczony na polski rynek

 

Jest, zmiana regionu na PL w smarthubie (instrukcje są w sieci, np: https://www.youtube.com/watch?v=9PPlan7lVzc )

 

Jeśli to nie pomoże, zmiana regionu w TV (infolinia techniczna Samsung lub service menu)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy …

 

mam taki dziwny problem, niestety ani w internecie nie znalazlem rozwiazania, ani dzial viaplay, nie mogl mi pomoc.

 

Zainstalowalem na moj apple tv aplikacje viaplay i za kazdym razem, jak chce ja uruchomic, ukazuje sie na ekranie logo viaplay, a ponizej tekst: „start streaming on the 2. february“

 

mial ktos podobny problem i znalazl rozwiazanie?

 

dziekuje Wam za porady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zmienić region swojego apple id lub po prostu założyć nowe na PL.. zależy co masz na tamtym koncie, bo jak są zakupy z ograniczeniem lokalizacyjnym to utracisz do nich dostęp po zmianie regionu jeśli nie są dostępne w PL.. czy na nasz rynek.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś dwa osobne konta? Czy to samo konto? Zresztą appkę D+ masz tu i tu.. bardziej mi chodziło o filmy lub aplikacje w ramach iTunes, które są tylko pod dany region.. jeśli kupisz na koncie niemieckim a będą miały regionalizację to po migracji konta na polskie utracisz dostęĻ do nich.. 

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniam tylko region na moim apple id to na apple tv nic sie nie zmienia, nie mam dostepu do aplikacji, ktore sa na polskim rynku, dalej tylko te co na niemieckim lub austriackim.

 

Na telefonie iphone mam po zmianie regionu dostep do aplikacji polskich.

 

Teraz zalozylem drugie apple id, od razu na polske i sprawdze w domu, czy cos sie zmieni na apple tv po zalogowaniu sie. Czy bede mial dostep do polskich aplikacji i co najwazniejsze, czy wreszcie cos sie zmieni z aplikacja Viaplay 😡

Dzieki za porady, to co dzialowi viaplay nie udalo sie, dzis z Wami sie udalo, bardzo Wam dziekuje. Viaplay dziala!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa konta to najlepsze wyjście aby instalować aplikacje z różnych krajów lub oglądać treści z różnych krajów.. instalujesz wtedy daną aplikację z konkretnego apple id w którym to regionie jest dostępna appka.. i wszystko działa na jednym urządzeniu z kilkoma apple id.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu porównując ten  sam tytuł w jakości 1080p na Viaplay i Netflixie jakiejś tragedii w jakości nie widziałem. Nawet trochę na korzyść szwedzkiej apki..(Android tv).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić sobie Viaplay i mam pytanie, być może ono już było opisane ale nie mam naprawdę czasu przeglądać prawie 800 stron.

Otóż czy można usunąć urządzenia niepotrzebne  kiedy się chce  ze swojego konta i jak to zrobić  i czy trzeba wejść  wówczas na konto tylko w przeglądarce komputera  na login członka żeby to zrobić czy też można też to zrobić w swoim telewizorze na  aplikacji Viaplay. 

I czy jak wchodzę z poziomu przeglądarki komputera na swoje konto Viaplay żeby coś sobie sprawdzić , ale tylko chwilowo logując się ,to czy jak później  się wyloguję z Viaplay  z komputera to dodałem już te urządzenie do swojego konta  mimo że się wylogowałem z niego.

Za odpowiedź dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, szperacz napisał(a):

Otóż czy można usunąć urządzenia niepotrzebne

Nie można. 

 

12 minut temu, szperacz napisał(a):

I czy jak wchodzę z poziomu przeglądarki komputera na swoje konto Viaplay żeby coś sobie sprawdzić , ale tylko chwilowo logując się ,to czy jak później  się wyloguję z Viaplay  z komputera to dodałem już te urządzenie do swojego konta  mimo że się wylogowałem z niego.

Z własnego doświadczenia kojarzę, że tak. Kiedyś korzystałem z viaplay na kilku urządzeniach, wszedłem przez przeglądarke w komputerze na ich stronę(bez uruchamiania wideo czy transmisji) i na kolejnym urządzeniu wywalił mi komunikat o zbyt dużej liczbie urządzeń. 

 

Jednak samo ograniczenie moim zdaniem nie jest zbyt uciążliwie bo blokada kasuje się co 24 godziny a nie 90 dni jak wspominają gdzieś na stronie. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...