Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, czerstwy napisał(a):

Przestań mi opowiadać bzdury bo tu też jest pakiet filmowy nie dość że w nędznej jakości to duzo pozycji bez tłumaczenia. Jest przez internet Eleven 4K i C+4K? NMa temat pierwszego się nie wypowaidam bo nie posiadam drugi kontroluje jakość tam pokazywanych meczy.Więc nie bisz mi bzdur o  tym że jakość 4K przez internet to Sci-fi. Bo jak chcesz pisać takie bajki to nie to forum tu  nikt tego nie kupi.

Cały czas podajesz serwisy które żyją ze sprzedaży linearnej, IP to dla nich dodatek który jak padnie jest bez większych konsekwencji.

Ten pakiet filmowy to zapchaj dziura, dla bajek dla dzieci będzie się sprzedawać.

Mityczna walka o jakość gdy się ma wyłączność kolejny absurd :D, tak się zabezpiecza interesy i wyklucza konkurencję.

Nikt 4k nie da za darmo gdy nakłady są o wiele większe a po drugie nie musi skoro oferty niema konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mnie interesuje  z czego kto się utrzymuje?😂Mnie interesuje to co mam w tv czyli głównie oferta i jakość. Zresztą skończmy o 4K tu uczciwego Full HD nawet nie ma. A zapowiadane były cuda niewidy. A jest momentami mydło na ekranie. Ale ważne że można to zgonić na klienta końcowego i na jego sprzęt internet itd. W przypadku kibiców F1 to to 4K faktycznie było by za darmo do tej pory taką jakość mieli za kilkanaście zł teraz 55 zł i tej jakości nie ma. Faktycznie za darmo biorąc pod uwagę że tej grupy może piłka itp średni lub wcale  interesować.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto im bronił stworzyć kanał linearny przez Sat i zrobić dodatek przez internet nie ma na to wytłumaczenia jak jechanie po najmniejszej lini oporu i cięcia kosztów ile się da. Po drugie nikt nie chce nic za darmo w 4K ale niech jest wybór pakietów jakościowych i sam wybiorę za co zapłacę, a nie jak to mam miejsce teraz dać marną jakość i niech wszyscy się męczą z oglądaniem tego pseudo produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, stanley840 napisał(a):

Kto im bronił stworzyć kanał linearny przez Sat

Gdyby polskie platformy SAT miały lepsze zabezpieczenia treści to może taki kanał powstałby.

 

A co do rzekomych problemów z dźwiękiem, u mnie działało na wcześniejszych meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW po co mu tłumaczysz jak i tak nic nie zrozumie. Niech odpowie na jedno pytanie czy 1884 jest gorzej zabezpieczone od Viaplay?😂 Też wam wywaliło transmisje na studiu po meczu Lecha? Ok. pomogło wyjście i powrót chioć nawet nie buforowało poprostu stanął obraz.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie, po prostu po Skandynawii pewnie Viasat nie lata u chińczyków. I nie chcą, aby latał w Polsce. To co pisałem o Premier League to inna kwestia, która również mogła mieć wpływ, że PL jest w Viaplay. CANAL+ przepłaca za Ekstraklasę, Viaplay też przepłaca za Premier League, ale pewnie wydali mniej na te prawa niż C+ za Ekstraklasę.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kisiel95 napisał(a):

I nie chcą, aby latał w Polsce

No ale lata 

 

1 minutę temu, kisiel95 napisał(a):

Viaplay też przepłaca za Premier League, ale pewnie wydali mniej na te prawa niż C+.

Skoro przepłacać to jak mogli wydać mniej? :D

 

Już pisane było że zapłacili tak dużo, że nie było szans z nimi konkurować bo przepłacili bardzo mocno, żeby wygrać przetarg. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał(a):

No ale lata 

I dlatego nie założą kanału SAT, w kablówkach mają promocyjne okna typu Viaplay Sport Weekend.

 

Doprecyzowałem myśl, chodziło o w stosunku do Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest oglądalność kanału C+ 4K?

 

Pomyślcie troszkę, czy Viaplay opłaca się nadawać na SAT dla garstki abonentów, co innego, gdyby każdy kanał w C+ był tak zabezpieczony, że mógłby trafić do pakietu Entry+ Sport bez 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kisiel95 napisał(a):

 CANAL+ przepłaca za Ekstraklasę, Viaplay też przepłaca za Premier League, ale pewnie wydali mniej na te prawa niż C+ za Ekstraklasę.

Za to to powienieś być nominowany do Nobla. Nikt by na to nie wpadł że rodzime rozgrywki które budzą najwieksze zainteresowanie i mają najwiekszą ogladalność są droższe od zagranicznej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LorDx napisał(a):

Potem się dziwią taki serwis wyklucza linuxa z DRM. zapraszają na inną platformę :D

Linuksa wykluczył np. Peacock, a ich transmisje sportowe, między innymi Premier League są piracone, nawet tu na forum ktoś rozpływał się nad wysoką jakością pirackiego streamu i wstawił jego fotki. Viaplay Linuksa na szczęście nie wyklucza, a nawet wspierało powstanie wtyczki dla Kodi. To jeden z niewielu plusów szwedzkiej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Jaka jest oglądalność kanału C+ 4K?

 

Pomyślcie troszkę, czy Viaplay opłaca się nadawać na SAT dla garstki abonentów, co innego, gdyby każdy kanał w C+ był tak zabezpieczony, że mógłby trafić do pakietu Entry+ Sport bez 4K.

Ach jak ja lubie tych forumowych znafców. DAZN w Hiszpanii czy DE uruchomił swoje kanały na satelicie i się opłaca. Tu znafca stwierdził że się nie opłaca bo oglądać bedzie garstka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam i nie miałem ale podejrzewam że lata Tylko w IPTV. A satelita niby tak żle zabezpieczona więc czekam na linie z C+4K  Nie tu tylko PRV.
mało u którego chińczyka lata Canal+ 4K. A jak już lata, to z 4K nie ma nic wspólnego. W plusx jest tak jak powinno łącznie z HDR. Ale nie jest pobierany z sat, bo ma w logo dopisek Online. Więc wiadomo co służy za źródło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...