Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Nie o to mi chodziło, po prostu UOKiK za wiele w sprawie Viaplay pewnie nie zrobi.

 

6 godzin temu, aandin napisał(a):

Od samego początku mówiłem, że nic im nie zrobią to na mnie wiadra pomyj tu wylewali.

Widzę, że tradycja pomyślnych wróżb jest utrzymywana, ale ja bym nie była taka pewna, z informacji prasowej wynika jedynie, że nadal toczy się postępowanie wyjaśniające wobec Viaplay, a jedynie konkurencji się upiekło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zuzia napisał(a):

nadal toczy się postępowanie wyjaśniające wobec Viaplay

To jest dopiero postępowanie wstępne czyli wyjaśniające czy postawić im  zarzuty. Trwa to wiecznie a wy nadal wierzycie, że kiedyś się skończy i ukarzą Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 18:31, kisiel95 napisał(a):

Może LM, jak będzie sprzedawana łącznie na wiele rynków, albo Liga Narodów UEFA.

Gdybym miał wróżyć to największa "bitwa na rynku" będzie dotyczyć praw do Champions League. Osobiście chciałbym żeby przejął je C+ ale najbardziej realny wydaje się gracz streamingowy. Pytanie, czy będzie to Viaplay, czy wejdzie ktoś nowy (albo Amazon rozszerzy u nas ofertę)? Zobaczymy

46 minut temu, Tomek1623 napisał(a):

Obraz Viaplay w porównaniu do F1TV nie robi szału, wszystko bardziej rozmydlone.

Dla mnie to żadne zaskoczenie. Przecież wszyscy wiemy, że Viaplay idzie po najmniejszej linii oporu, a jakość przekazu to ostatnie o czym myślą. Niestety.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomek1623 napisał(a):

Obraz Viaplay w porównaniu do F1TV nie robi szału, wszystko bardziej rozmydlone.g9yscKI.jpeg7108O37.jpeg

A ile jest w F1TV bitrate? Tylko 1 Mbps więcej niż w Viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fanstreamingu napisał(a):

W F1TV jest 6,5 Mb/s na stronie i do 13 Mb/s w aplikacji.

O widzisz, to już robi różnicę. W Sky 7,8 Mbps na stronie i 10,5 Mbps w aplikacji. Viaplay na większości urządzeń sztywne 5 Mbps.

Nawet na Apple TV, gdzie Viaplay ma 5,9 Mbps jest mniej niż w macierzystym F1TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba samodzielnie wszystko sprawdzić, bo dane z netu to kołowrót, nie wiadomo co do czego i na ile pewne. Ja pisałam o kodeku H264 rzecz jasna. Zresztą Viaplay w innym sportu nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Tomek1623 said:

Proszę o radę, jak ja mam wyłączyć to kółeczko z trójkątem, w zależności którą strzałkę nacisnę to pojawia się u góry bądź u dołu ekranu i nie znika w ogóle. Web OS LG CX

 

Dzieją się takie cuda na webos niestety. Przeważnie pomaga włączanie kilka razy "góra" albo "dół" tak by menu się przeładowało. Raz tylko musiałem wyjść całkowicie z transmisji by zniknęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam F1TV z apki na chromecasta, w profilach jakościowych jest max 6 Mbps. Natomiast jak na 1080p wygląda to znośnie. Jestem wybredny pod tym względem bo oglądam na 65" z 1,9 m więc niedostatki jakości transmisji widzę gołym okiem. Jest to do przeżycia, ale będąc przyzwyczajonym do jakości F1 na Eleven 4K, wszystko będzie wyglądało wyraźnie gorzej.

Później sobie porównam z Viaplay, ale nie wierzę, że będzie lepiej, raczej dużo gorzej.

Oez4gP3.jpg

Edytowane przez Drmscape
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...