Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
33 minuty temu, Pawop napisał(a):

Szkoda czasu na dyskusje z nim...

A jednak w Norwegii to zrobili. Jak będą chcieli, to i w Polsce mogą zrobić podobnie gdyż zapis w umowie im to umożliwia.

Cytat

Przypomnam że w Norwegii tamtejsze Viaplay po dodaniu Premier League również zmieniło pakiety i wówczas WSZYSCY subskrybenci którzy posiadali pakiet Total zostali automatycznie przeniesieni do niższego pakietu Medium także chcą nie chcąc posiadacze dotychczasowego pakietu Total aby nadal mieć dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych musieli nabyć nowy droższy Total.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz szczegóły tych praw i pakietów w Norwegii czy tak samo jak prawo u nas?🤣Mogły być zapisy o których nie wiem może wyższy pakiet to dodatkowo tylko PL którą mieli dodać. I nie wiadomo kogo przenieśli bo może tylko tych co nie mieli usług wiązanych z innymi operatorami. Operatorzy też chyba musieli wiedzieć co negocjuja skoro płaca konkretna kwotę za abonenta. No chyba że operatorzy tez negocjowali tylko usługę nie wiedząc czy będzie w niej PL,KSW a może Miodowe lata czy Świat według Kiepskich🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, torre24 napisał(a):

I już wszystko jasne, nowe pakiety są tutaj: https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/podwyzka-viaplay-nowe-pakiety-cena-jakosc-promocja-jak-zrezygnowac
Mam nadzieję, że płacąc (co prawda niewiele) za Viaplay w Canal+ zachować dostęp do Premier League...

Czyli w sumie tak jak przypuszczałem. :)

W sumie dla mnie to zmiany na plus, bo czasami jakiś serial z ich oferty chciałem zobaczyć i teraz będzie można to zrobić wydając 15zł zamiast 55zł, jak można było się spodziewać. Z praw sportowych tylko mecze polskich drużyn w pucharach. W sumie też taniej. Jestem chyba jednym z nielicznych, których zmiana pakietyzacji cieszy. :)

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piotrek22 napisał(a):

No i żeby oglądać ksw trzeba bulic najwiecej. Hehe, już nie dla każdego ksw prawda ?

Wcześniej gala KSW 40zeta teraz bedzie 55 zeta ale podczas jednej subskrypcji można się załapać nawet na dwie gale i podzielic koszta na dwie osoby. Jest drożej czy taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bredny napisał(a):

Kto kupi środkowy pakiet bez PL, F1 i KSW?

Mnie akurat F1 nie interesuje tak jak i KSW a PL średnio. Ogladam BL i Serie A oraz puchary i to mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, stanley840 napisał(a):

Ważne żeby zachowali się z klasą i zostawili wszystko tak jak do tej pory z wszystkimi rozrywkami które były dostępne w dniu podpisania umowy. Jeśli się zachowają inaczej i okroją ofertę to życzę powodzenia w utrzymaniu abonamentów na umowach długoterminowych. Przynajmniej w moim przypadku przebolałbym bym ten okres umowy honorowo, ale po jej upływie Canal+ oraz Viaplay przestały by dla mnie istnieć jako platforma zostały by skreślone dożywotnio😕

W biznesie nie chodzi o klasę tylko o kasę. Podejrzewam, że ich aktualny średni przychód na użytkownika to 30 zł. Subskrypcja 34 zł, a pośrednicy biorą hurtowo, czyli mają jakiś rabat i płacą Viaplay 25 zł. Przy 1 mln klientów to trochę mało i stąd podwyżki.

1 godzinę temu, 2PaC napisał(a):

Nie muszą zmieniać umowy... wystarczy że każdemu wyślą nowy aneks do umowy bierzesz albo im dziękujesz za usługi.

Aneks to najszybsza droga do rezygnacji. Prędzej nic nie zmienią na umowach długoterminowych niż będą wysyłać aneksy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

W biznesie nie chodzi o klasę tylko o kasę. Podejrzewam, że ich aktualny średni przychód na użytkownika to 30 zł. Subskrypcja 34 zł, a pośrednicy biorą hurtowo, czyli mają jakiś rabat i płacą Viaplay 25 zł. Przy 1 mln klientów to trochę mało i stąd podwyżki.

 

Ależ Ty ich tłumaczysz.. Martwisz się za małe przychody w Polsce mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, matinen napisał(a):

Jak nazywa się dokument (nagłówek dokumentu) z którego pochodzi ten screen? Ja nie mam żadnych takich podpunktów w umowie na usługę Play Now Tv. Chyba że to jest jakiś regulamin, którego mi nie wydrukowali? Z tego co kojarzę były jeszcze jakieś dokumenty które przyszły mi na adres mailowy, może tam są jakieś szczegóły?

REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „RePlay PLAY 
NOW TV - OFERTA PODSTAWOWA Z VIAPLAY Z 
RABATEM 10 ZŁ DLA KLIENTÓW PLAY”

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w starej umowie z Play pisało jedynie o pakiecie Viaplay.

 

Jakiś miesiąc temu pomimo ważnej umowy miałem telefon od Play, że będzie podwyżka Viaplay i albo mogę płacić więcej albo podpisuje aneks (cena zostaje taka sama) ale okres 24 miesięcy liczy się na nowo na usługę play tv wraz z Viaplay właśnie od momentu podpisania takiego aneksu. 

 

Po podpisaniu aneksu w nowych dokumentach mam juą zapis że gwarantują dostęp do pakietu total Viaplay. Więc w Play temat jest oczywisty.

 

 

U mnie regulamin w którym pod pkt 6 jst zapis o pakiecie total nazywa się ,,REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „PLAY NOW TV -
oferta podstawowa bez dekodera z Viaplay z rabatem 10
zł dla klientów PLAY”

Edytowane przez piotrekj66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrekj66 napisał(a):

Potwierdzam, w starej umowie z Play pisało jedynie o pakiecie Viaplay.

 

Jakiś miesiąc temu pomimo ważnej umowy miałem telefon od Play, że będzie podwyżka Viaplay i albo mogę płacić więcej albo podpisuje aneks (cena zostaje taka sama) ale okres 24 miesięcy liczy się na nowo na usługę play tv wraz z Viaplay właśnie od momentu podpisania takiego aneksu. 

 

Po podpisaniu aneksu w nowych dokumentach mam juą zapis że gwarantują dostęp do pakietu total Viaplay. Więc w Play temat jest oczywisty.

 

 

U mnie regulamin w którym pod pkt 6 jst zapis o pakiecie total nazywa się ,,REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „PLAY NOW TV -
oferta podstawowa bez dekodera z Viaplay z rabatem 10
zł dla klientów PLAY”

Ja w Play mam umowę tylko na Play TV Box, przy przesłużeniu jej dostałem regulamin dotyczący Viaplay ważny od 18.11.2021, może z tego wynika ta różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat konsultanta z grupy abonentów Canal+

"

Canal+ Wszyscy,abonenci którzy wykupili subskrybcje,w Canal+ nie mają się o co martwić, zgodnie z Szczegółowymi Warunkami udostępniania Usługi Viaplay z dnia 13.09.2022 r.:

W ramach Oferty CANAL+ Viaplay Abonent może skorzystać z pakietu udostępnianego w Serwisie Viaplay pod nazwą „Viaplay Total”.

Czyli w ramach obecnych umów nic się nie zmieni, pytanie tylko co z nowymi umowami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kunkore napisał(a):

REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „RePlay PLAY 
NOW TV - OFERTA PODSTAWOWA Z VIAPLAY Z 
RABATEM 10 ZŁ DLA KLIENTÓW PLAY”

 

4 godziny temu, piotrekj66 napisał(a):

U mnie regulamin w którym pod pkt 6 jst zapis o pakiecie total nazywa się ,,REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ „PLAY NOW TV -

oferta podstawowa bez dekodera z Viaplay z rabatem 10
zł dla klientów PLAY”

@kunkore @piotrekj66

Ten regulamin mieliście w wersji drukowanej, czy w tych dokumentach przesłanych na maila? I kolejne (może głupie) pytanie jakie jest hasło do tych dokumentów które oni wysyłają mailem po podpisaniu umowy?

 

Na to wygląda, że nie ma się czego bać, ale chciałbym jeszcze odszukać ten regulamin u siebie na mailu i się upewnić.

Z tym, że ja podpisywałem umowę kilka miesięcy temu (jak było info o podwyżkach) we wrześniu, czy jakoś tak i od tej pory nie proponowali mi żadnego aneksu.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że rzecznik Viaplay w podobny sposób nie odpowiedzial na pytanie..

11 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Cytat konsultanta z grupy abonentów Canal+

"

Canal+ Wszyscy,abonenci którzy wykupili subskrybcje,w Canal+ nie mają się o co martwić, zgodnie z Szczegółowymi Warunkami udostępniania Usługi Viaplay z dnia 13.09.2022 r.:

W ramach Oferty CANAL+ Viaplay Abonent może skorzystać z pakietu udostępnianego w Serwisie Viaplay pod nazwą „Viaplay Total”.

Czyli w ramach obecnych umów nic się nie zmieni, pytanie tylko co z nowymi umowami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...