Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O czym ty człowieku bredzisz .Ktos kto kupuje usługe dla danego sportu wie na ile dany kanał usługa ma na nie prawa. Jedyny wałek tego typu to chyba był raz w Extreme sport z UFC. A tu sie zabiera najbardziej atrakcyjne prawa do innego pakietu by wyłudzić od ludzi dodatkowa kasę. I pomimo że zabiera się te prawa podnosi się cenę za wybrakowany pakiet ze sportem  Medium😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku tu mi opowiadasz bzdury co mogło by był a nigdy nie było. Tu są kombinacje by okraść ludzi którzy juz sie zobowiązali płacić przez dany okres za konkretna ofertę. @Vaniliovsky jak jesteś janusz i nie wiesz kto będzie pokazywał dane rozgrywki a było to juz duzo wcześniej podane do informacji publicznej to twój problem. A tak swoją droga to tych rozgrywak nie ma w C+? A jak nie było to też chyba dość krótko.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane: Viaplay Total (lub ten sam pakiet o zmienionej nazwie).
Czyli mogą zmienić nazwę pakietu, natomiast zwrot "ten sam" w tym przypadku nie jest ściśle określonym terminem gdyż nie ma tu ani słowa o jego zawartości, a więc jego zawartość może zmieniać się w czasie. Z prawnego punktu widzenia tak to wygląda.
Na umowie pakiet Total, w serwisie pakiet Total. W tym wypadku nie jak mieszać. Nie twórz teorii spiskowych
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop Co nie zmienia faktu że cos tam kombinuja nie podajac informacji już. Najpierw wyciagnać dodatkową kasę za to samo póżniej za jakość itd.

Tak swoją droga obecnie w C+ jest promocja na pakiet sportowy z Viaplay. W opisie jest że w viaplay  PL czy KSW. Ale na stronie operatora było juz duzo błędów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
30 minut temu, Pawop napisał(a):
2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):
Jest napisane: Viaplay Total (lub ten sam pakiet o zmienionej nazwie).
Czyli mogą zmienić nazwę pakietu, natomiast zwrot "ten sam" w tym przypadku nie jest ściśle określonym terminem gdyż nie ma tu ani słowa o jego zawartości, a więc jego zawartość może zmieniać się w czasie. Z prawnego punktu widzenia tak to wygląda.

Na umowie pakiet Total, w serwisie pakiet Total. W tym wypadku nie jak mieszać. Nie twórz teorii spiskowych

FnZv470XkAEwEfx?format=jpg&name=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

W Play jest wspomnienie dot. Viaplay Total, czytałem umowę.

Ja w swojej umowie na Play Now Tv mam zapis dot. "dostępu do Viaplay". Nie ma więc słowa o nazwie pakietu. Byłem dzisiaj w galerii gdzie podpisywałem umowę z Play więc zajrzałem.

Pani kierownik zdziwiła się, że mówię o jakiś pakietach. Stwierdziła, że oni nic nie wiedzą o zmianach i gdyby weszła jakaś pakietyzacja (która wchodzi) to będę mógł wypowiedzieć umowę lub dopłacić. Z tym, że ona nie potrafi mi na ten moment powiedzieć, do czego będę miał dostęp w ramach umowy. Cytuję "Viaplay to Viaplay, a o ewentualnych zmianach będziemy informować". Po mojej sugestii, że obecny pakiet to Viaplay Total (od marca pakiet z pełną ofertą) powiedziała, że pierwszy raz słyszy taką nazwę i oni w umowach zawsze wpisywali po prostu Viaplay.

Infolinia Viaplay nie odbiera.

 

Podsumowując nikt nic nie wie, a o wszystkim dowiemy się w praniu. Po prostu SUPER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kunkore napisał(a):

W Play jest dokładnie taki zapis

 

Jak nazywa się dokument (nagłówek dokumentu) z którego pochodzi ten screen? Ja nie mam żadnych takich podpunktów w umowie na usługę Play Now Tv. Chyba że to jest jakiś regulamin, którego mi nie wydrukowali? Z tego co kojarzę były jeszcze jakieś dokumenty które przyszły mi na adres mailowy, może tam są jakieś szczegóły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby zachowali się z klasą i zostawili wszystko tak jak do tej pory z wszystkimi rozrywkami które były dostępne w dniu podpisania umowy. Jeśli się zachowają inaczej i okroją ofertę to życzę powodzenia w utrzymaniu abonamentów na umowach długoterminowych. Przynajmniej w moim przypadku przebolałbym bym ten okres umowy honorowo, ale po jej upływie Canal+ oraz Viaplay przestały by dla mnie istnieć jako platforma zostały by skreślone dożywotnio😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 2PaC napisał(a):

Nie muszą zmieniać umowy... wystarczy że każdemu wyślą nowy aneks do umowy bierzesz albo im dziękujesz za usługi.

Tylko gro tych umów to wiązane z C+,UPC,Play i to może być i 30% całej bazy abonenckiej. Ludzie płacący promocyjne ceny zgodza sie teraz na standardowe? Kiedyś było cos takiego jak fuzja C+/N pamiętasz co było chwilę póżniej gdy ogłosili nową ofertę? Viaplay może coś takiego zrobić o czym piszesz ale czy ich na to stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten środkowy pakiet z samą Bundesliga i LE, ECL oraz Dartem to tylko dla największych fanów ligi niemieckiej. Wątpię by inni płacili za pozostały sport.

 

Mogli zrobić dwa pakiety: Film&Seriale za 15 zł, Sport za 45 zł. I wszystko razem za 55 zł.

 

Kto kupi środkowy pakiet bez PL, F1 i KSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...