Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, na dualboxie na kanałach 980 i wyzej odbieraja mi aktualnie 4 mecze premier league. nie działa mecz tottenhamu i bayernu mimo i zjest plansza z tym meczem i tylko jest ,,zapraszamy na transmisje,, wytłumaczy ktoś  czemu te 4 mecze działaja a te 2 juz nie, bo jakos nie jestem w temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zuzia napisał:

W Canal+ Online wszystkie transmisje z Viaplay działają.

Nie działa transmisja z meczu Bournemouth-Tottenham. Pewnie znowu jakieś problemy na łączach pomiędzy C+ a Viaplay. Co ciekawe działa Expert Mode ( statystyki z tego meczu ).

Te statystyki to widzę że Francuzi załączają do wszystkich spotkań PL z Viaplay.

W orginalnej apce Viaplay tego nie ma.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, kisiel95 said:

Fajnie wiedzieć, dzięki za info.

Mecze są i tak upscalowane, tak jak 99% treści w tym serwisie (z satelitarnego 1080i + sztuczne podbicie bitrate).

Viaplay nie produkuje ich magicznie inaczej na potrzeby Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kisiel95 Tak samo nie ma sensu jak robienie z 2,5 mega 8, a C+ uskuteczniał to przez pół roku jak nie dłużej na PSP 3-6, które brał z tego badziewnego dosyłu na satelicie z niskim bitrate.

I miałes pikselozę na ekranie mimo 8 Mbps teoretycznych.

Parę meczów porównałem gdy Viaplay był za darmo w C+ Online i na Apple TV nie było żadnej widocznej różnicy między obrazem.

Było też na forum porównanie z kabla UPC gdzie Galeria UPC z tego samego źródła co C+ Online też ma jakieś 8-10 Mbps i różnica jakości jest tam nie do zauważenia (screeny niżej, widać jedynie trochę inne nasycenie).

 

CAP-C032-3804hk.jpg

viaplay.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Canal+ Online na kanałach dedykowanych Viaplay transmisje wyglądają lepiej z niż w samym Viaplay. Przewaga nie jest miażdżąca, ale jednak jest. Jednak obiektywnie muszę przyznać, że wszędzie feedy HD Premier League nie należą do tych pierwszoligowych, a sprawdzałam na trzech kontynentach w różnych serwisach. Dopiero 4K robi kolosalną różnicę. Nawet to bez HDR, ze skandynawskiego Viaplay.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał:

Trzeba też umieć czytać ze zrozumieniem co sie zakupiło😂 Viaplay czy wybrane transmisje z tego serwisu w C+online czy na dekoderze na wybranych kanałach.

No zakupiło się i to, i to prawdopodobnie (stąd cena 19 zł, w składowej w CANAL+). Tak samo ja zakupiłem również z Viaplay kanał Viaplay Sport Weekend (że mi dodali w ramach Viaplay Total).

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sprawdzałem, u mnie tego nie ma, bo Viaplay Sport Weekend dołączył później. Ale u kogoś, kto podpisywał umowę z CANAL+ taki zapis powinien być, że otrzymuje się dodatkowo te kanały serwisowe tu, czy tu. Inaczej to jest firma z kartonu.

 

Ale np. jest coś takiego w PLAY NOW:

Cytat

W ramach umowy o dostęp do Viaplay otrzymujesz dostęp do pakietu Viaplay Total (lub tego samego pakietu o zmienionej nazwie).

Czyli jakieś zmiany pakietów mnie nie dotyczą, może sobie Viaplay wprowadzać co chce, zmieniać nazwy, ale mam mieć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...