Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Leci w 720p, ja znów widzę duża różnice w jakości (plynnosc obrazu i mikrozaciecia) alipqcja viaplej na Android tv w sony xg95 działa dalej źle, natomiast na kodi mecz da się oglądać, pomijając fakt tej rozdzielczości (nie da się przeczytać literek pod logiem bundesligo na tv 65 jest to rozmyte) plus że na kodi jak na razie działa plynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 minutę temu, raiders25 napisał:

Super   ja na canal+online mam  tylko ładną planszę zapraszamy na  transmisję   a meczu zero :(😠

Składamy kondolencje. Na Viaplay jest OK 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, piotrekj66 napisał:

na kodi mecz da się oglądać, pomijając fakt tej rozdzielczości (nie da się przeczytać literek pod logiem bundesligo na tv 65 jest to rozmyte) plus że na kodi jak na razie działa plynnie

Transmisja z Viaplay jak na 720p nie wygląda źle, ale na 65 calach widać dobrze logo w transmisji w np. w DAZN w 1080p.

 

Porównanie.

Viaplay 720p 5 Mb/s.

viaplay02.jpg

 

DAZN Full HD 8 Mb/s.

dazn02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leonk1974 napisał:
Kurier przywiózł mi umowę Play Now TV Box i Viaplay już aktywowany. Za 20 zł na 24 miesiące razem z Play Now to się opłaca. Był problem z aktywacją konta bo kiedyś miałem w Play na miesiąc Viaplay,ale powiem wam,że przez Messenger moment mi aktywowali.


Tak tylko trzeba mieć abonament w płay bo bez tego wychodzi 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Na C+ online tragedi nie ma transmisja przyzwoita ale do Widzew-Legia to daleko.

U mnie podobnie. Na Viaplay natomiast mam komunikat: "Coś poszło nie tak". Ale będę próbował włączyć. Może w końcu się załączy jak w zeszłą sobotę. Zdążyłem na kilka minut pierwszej połowy. 🤣😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2022 o 12:16, tyrla napisał:

A na grupie FB "Viaplay Polska" 😂

Plik-000.png

To był zwykły spam, który został usunięty. Ciekawostką jest, że osoby z tej grupy słały zgłoszenia, ale dosłownie nikt nie dostał od Viaplay propozycji rekompensaty, czyli sytuacja staje się klarowna w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...