Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
7 minut temu, czerstwy napisał:

Wyśmiewali C+ że będą reklamować Viaplay u siebie. A kto pierwszy kogo zareklamował?😂

Tylko kto tu potrzebuje reklamy, C+ który jest w Polsce od 27 lat czy Viaplay który jest od roku 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała seria ciekawych dokumentów produkowanych przez amerykańską wytwórnie Curiosity nie ma ani napisów ani polskiego tłumaczenia 

Filmów z tej serii jest kilkadziesiąt na Viaplay 

Sytuacja trwa już kilka miesięcy 

Jest to tak żenujące że szkoda nawet krytycznego dłuższego komentarza 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
5 minut temu, czerstwy napisał:

No chyba Viaplay bo bida oddają część z najbardziej atrakcyjnych praw a i na Bundeslidze biznesu chyba dużego nie  zrobią😂

No więc właśnie, teraz C+ będzie ładnie reklamował Viaplay 😂

1 minutę temu, grzego44 napisał:

Jeszcze C+ wykupi Viaplay emoji3.pngemoji3.png

Nawet na prawa do PL ich nie stać, więc tym bardziej nie kupią Viaplay. Ich może przejąć ktoś duży jak np. Dazn czy Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

No więc właśnie, teraz C+ będzie ładnie reklamował Viaplay 😂

Właśnie teraz wchodzę do aplikacji Viaplay, a tam "reklama" żużla z logiem Canal+. 🤣

Chociaż faktycznie. Nie wiem czy można słowa "reklama" uznać za właściwe skoro jakość tego samego meczu w Viaplay jest gołym okiem gorsza niż w C+. 🤣😂🤣😂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ dzięki sublicencji udowodnił jak słabą jest platforma Viaplay i jej serwery i celowe obniżanie jakości do 720p i kłamstwa że tak dostają sygnał. Ciekawe jakie teraz bajki będą opowiadać co do jakości np. że żużel wygląda najlepiej w 720p :) Mleko się rozlało i za bardzo nie wiadomo jak z tego wybrnąć :)

Miało być nowocześnie i przyszłościowo a jest 15 lat wstecz technologicznie i notoryczne kłamstwa :)

Edytowane przez Woocash
  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
12 minut temu, k05 napisał:

Właśnie teraz wchodzę do aplikacji Viaplay, a tam "reklama" żużla z logiem Canal+. 🤣

Tu masz wyjaśnione o co chodzi:

27 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Tylko kto tu potrzebuje reklamy, C+ który jest w Polsce od 27 lat czy Viaplay który jest od roku 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje wyjaśnienia to między bajki można włożyć. Widocznie C+ też potrzebuje "reklamy" skoro logo C+ widzę teraz na transmisji Viaplay. Przynajmniej przyjmując Twoje pokrętne tłumaczenia. 😂🤣

Viaplay dał mecze ze swoim komentarzem, bo potrzebuje reklamy, ale C+ daje mecze ze swoim, ale tutaj już nie ma reklamy. 🤣😂 No geniusz. 😂🤣 Zacznij gdzieś spisywać te "złote myśli". 🤣😂

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież Viaplay miał zmieść Canal+. A teraz im sublicencjonuje dwa mecze, pomimo że jeszcze wcześniej nie było o tym mowy. Póki co w mniejszej Holandii mają więcej abonentów niż w większej Polsce. Ale faktycznie - mogą potrzebować "reklamy", bo po tych ostatnich wtopach to nie mają dobrej opinii. Chociaż reklamy też mieli "dobre" ("wiemy, że oglądacie tylko Lewego", "Liga Kondederacji" (zamiast Konferncji) czy "drugie miejsce nas interesuje" (póki co mają pierwsze, ale co najwyżej od końca)). 🤣🤣🤣

 

A tak na poważnie to nie wiem czy zauważyłeś, ale Canal+ pomimo 27 lat na rynku wciąż się reklamuje, np. w TV. 😂🤣 więc chyba reklamy potrzebują. A biorąc pod uwagę Twoje "złote myśli" reklama od 16:10 jest też na streamie w Viaplay. 🤣😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

C+ ma reklamy w TV, bo ma bezpośredniego konkurenta tv sat jakim jest Polsat Box. Subskrybenci Viaplay dobrze znają C+, więc C+ reklamy w Viaplay nie potrzebuje. Część dużej bazy abonentów C+ nie zna Viaplay, ale dzięki reklamie w C+ teraz się dowie o ich istnieniu.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam mecz żuzlowy lecial też na Canal+Sport 5 i opóźnienie na Viaplay w stosunku do tego kanału to ponad minuta.

 

Swoją drogą, ciekawe czy na takiej samej zasadzie będa mecze PL w C+. Czyli logo Viaplay, tak jak tu było logo C+. Jeśli tak to pewnie będą dawać te większe logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

C+ ma reklamy w TV, bo ma bezpośredniego konkurenta tv sat jakim jest Polsat Box. Subskrybenci Viaplay dobrze znają C+, więc C+ reklamy w Viaplay nie potrzebuje. Część dużej bazy abonentów C+ nie zna Viaplay, ale dzięki reklamie w C+ teraz się dowie o ich istnieniu.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale Canal+ i Polsat też już mają swoje serwisy streamingowe. Taki to drobny szczegół, który "przeoczyłeś". 🤣😂

3 minuty temu, diabeu napisał:

Ten sam mecz żuzlowy lecial też na Canal+Sport 5 i opóźnienie na Viaplay w stosunku do tego kanału to ponad minuta.

Ponad minuta? Zaraz się dowiesz, że to pewnie przez Twój internet, bo masz za wolny albo wina Twojej przystawki TV. 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Mają, ale większość ich dochodów jest z tv sat, a Viaplay ma w Polsce tylko streaming. Taki drobny szczegół, który "przeoczyłeś". 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciakawy jestem opinii jeszcze @Pawop bo znając życie on może stwierdzić że ta transmisja jest taka sama na Viaplay i C+. A nawet bym się nie zdziwił gdyby napisał że lepsza na Viaplay. To co  wypisuje Wodnik to nawet mnie nie dziwi twierdząć że C+ nie było stać na PL ale na Ekstraklasę już tak🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, diabeu napisał:

Ten sam mecz żuzlowy lecial też na Canal+Sport 5 i opóźnienie na Viaplay w stosunku do tego kanału to ponad minuta.

Ja sprawdzałem na Apple Tv 4k ten sygnał w Viaplay i OTT C+ do C+Now z satelity.

Wyszło mi że na Viaplay opóźnienie było ok. 20s. a na OTT C+ ok. 25s.

50 minut temu, k05 napisał:

Ponad minuta? Zaraz się dowiesz, że to pewnie przez Twój internet, bo masz za wolny albo wina Twojej przystawki TV. 😂🤣

Bo jeżeli to prawda to wychodziło by że C+ Now na satelicie ma ok. 40 s. opóźnienia 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  
Napisz jeszcze proszę wszystkim na forum z jakiej odległości oglądasz na tym 55"

Proszę bardzo, oglądam z ok 3m.
W tym przypadku nie ma to znaczenia, bo mglisty obraz byłoby widać z dziesieciu.
Ciakawy jestem opinii jeszcze @Pawop bo znając życie on może stwierdzić że ta transmisja jest taka sama na Viaplay i C+. A nawet bym się nie zdziwił gdyby napisał że lepsza na Viaplay.

Przestań pierniczyć. Niejednokrotnie pisałem, że jakość Viaplay powinna być lepsza. Mnie tylko denerwują wpisy typu: "jakość VHS", "nie da się oglądać" itp i to niezależnie od serwisu, o którym niektórzy to piszą. Żużla nie oglądam, bo nie lubię.




  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...