Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, _Artek_ napisał:

Będzie podwyżka na 100% nawet. chciałem z play umowę podpisać żeby u mnie podwyżki nie było......tyle tylko że pomyślałem  że jak wprowadzą nowe pakiety to mogę zostać z umową na dwa lata i pakietem bez PL.....

Jakiś realny dowód tej niby podwyżki masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lakiman napisał:

Powiedzmy , że wprowadzą nowy i droższy pakiet.

Wykupisz Viaplay dla PL?

Nie ma takiej ceny za którą nie kupiłbym PL, jak będzie naprawdę drogo po prostu zmniejsza pakiet TV sat ;)

3 minuty temu, domin107 napisał:

Jakiś realny dowód tej niby podwyżki masz ?

Realne dowody będą za miesiąc, chociaż podwyżka w play-u już jest realna ;D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie podwyżka na 100%. Nawet chciałem z play umowę podpisać, żeby u mnie podwyżki nie było. Tyle tylko, że pomyślałem,  że jak wprowadzą nowe pakiety to mogę zostać z umową na dwa lata i pakietem bez PL.....
To byś sobie dokupił. Bo na pewno byłaby taka możliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adamus napisał:

Żeby czasem, po podwyżce nie obudzili się z ręką w nocniku.

Kto to kupi za 50-60 ziko ?

 

Zdecydowana większość osób, która oglądała dotychczas PL w C+ bez wątpienia wykupi subskrypcję w Viaplay. Choćby z prostego powodu - spore grono z nich zrezygnowało lub w przyszłości zrezygnuje z usług C+.

 

A 50 czy 60 zł to nie jest żaden majątek - max. 4 godziny pracy w miesiącu (oczywiście niektórzy znacznie krócej na to pracują). Dla tych co nie pamiętają, to przypomnę, że na przełomie wieków, aby móc obejrzeć w TV mecze z PL, to trzeba było na to pracować nawet po 20-30 godzin miesięcznie, a mimo wszystko sporo osób nie żałowało sobie na to pieniędzy.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
12 godzin temu, Zuzia napisał:

Z Twittera Viaplay. Nie reagują na takie pytania, może boją się, że na kanwie odpowiedzi znów ktoś wysmaruje jakiś artykuł w sieci.

 

twitter.jpg

Jak dalej milczą, to będą nowe pakiety. W przeciwnym wypadku już by trąbili, że podwyżki nie będzie i mieliby darmową reklamę w internecie "Premier League bez dodatkowych opłat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop taaaa i wyszłoby tyle samo bez możliwości wyłączenia w przerwach rozgrywek......;D
Nie wydaje mi się. W C+Online możesz wykupić oba pakiety Netflixa kilkadziesiąt procent taniej.
Poza tym nie doprowadziliby do sytuacji,w której trzeba by było wykupić drugi raz Viaplay dla PL.
Jak dalej milczą, to będą nowe pakiety. W przeciwnym wypadku już by trąbili, że podwyżki nie będzie i mieliby darmową reklamę w internecie "Premier League bez dodatkowych opłat".
Coś napiszą - źle. Nic nie napiszą - jeszcze gorzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
22 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

 Zawsze będą promocje u pośredników np. za 20-30 zł.

W tym przypadku możesz mieć rację.

Mogą na tym zyskać dotychczasowi subskrybenci u pośredników.

Może jednak warto zaryzykować @_Artek_?

Skoro i tak dla PL gotowy jesteś dużo więcej zapłacić.

;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na ten moment żadnych przesłanek oprócz domysłów grupki osób odnośnie potencjalnych podwyżek. Prędzej czy później podwyżki są nieuniknione i każdy mający względne pojęcie o ekonomii to rozumie, lecz na ten moment cena to 34 zł miesięcznie i naprawdę nie ma sensu produkować kilkanaście stron tematu na podstawie sytuacji na innych rynkach. 

Jak ogłoszą podwyżki to będzie można dyskutować a teraz? No niby można spamować tak jak wy od kilku stron ale czy jest sens? 

Edytowane przez mrozio11
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Full HD i bitrate podobny przynajmniej jak w Canal+ Online i będzie już dobrze... ;-)

4 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

To jednocześnie dobra i zła wiadomość. Cena bez zmian, ale brak 4K.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Lepiej jakby podnieśli cenę, dali FHD i 4K 😀

Jeśli będą technicznie przygotowani to dadzą.Pytanie w jak zaawansowanym stopniu są już prace..(?)

Na razie testowali 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...