Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czego żałować, bo znowu jakość była beznadziejna. Ja naprawdę nie rozumiem, że mogą wydawać taką kasę na prawa, a nie mogą poprawić jakości nadawania. Sukcesem było to, że przynajmniej do pierwszej bramki nie zerwało transmisji(potem wyłączyłem, bo ten mecz mnie kompletnie nie interesował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
41 minut temu, cidik napisał:

z Canal+ wystarczy ten, co po 2 latach naprawił HDR emoji23.png

HDR w aplikacji Viaplay..

 

 “Są na świecie rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły” mówił Ferdek Kiepski.  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego żałować, bo znowu jakość była beznadziejna. Ja naprawdę nie rozumiem, że mogą wydawać taką kasę na prawa, a nie mogą poprawić jakości nadawania. Sukcesem było to, że przynajmniej do pierwszej bramki nie zerwało transmisji(potem wyłączyłem, bo ten mecz mnie kompletnie nie interesował).
To, że u ciebie jakość była kiepska nie jest żadnym wyznacznikiem. U wielu w tym u mnie była bardzo dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku, jak zwykle nic nowego. W dobrym tonie jest ponarzekać na jakość, co nie zmienia faktu, że ta jakość nie u każdego jest „beznadziejna”, ale sumarycznie najważniejsze, żeby „w przestrzeni”, utrwaliło się przekonanie (najczęściej własne przekonanie autora) o beznadziejności serwisu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aandin napisał:
3 godziny temu, Arkon napisał:
Nie ma czego żałować, bo znowu jakość była beznadziejna. Ja naprawdę nie rozumiem, że mogą wydawać taką kasę na prawa, a nie mogą poprawić jakości nadawania. Sukcesem było to, że przynajmniej do pierwszej bramki nie zerwało transmisji(potem wyłączyłem, bo ten mecz mnie kompletnie nie interesował).

To, że u ciebie jakość była kiepska nie jest żadnym wyznacznikiem. U wielu w tym u mnie była bardzo dobra.

Rozumiem, że Twój OLED jest lepszy od mojego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
12 minut temu, Pawop napisał:

A co jedno ma do drugiego?
 

1080p od święta * z niskim bitrate, tym bardziej bez awaryjny  4K/HDR to odległa przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
Godzinę temu, Toma441 napisał:

W tym wątku, jak zwykle nic nowego. W dobrym tonie jest ponarzekać na jakość, co nie zmienia faktu, że ta jakość nie u każdego jest „beznadziejna”, ale sumarycznie najważniejsze, żeby „w przestrzeni”, utrwaliło się przekonanie (najczęściej własne przekonanie autora) o beznadziejności serwisu :) 

Pisanie, że jakość jest bardzo dobra w części sportowej  moim zadaniem mija się z prawdą.

Korzystam, z Apple TV jest akceptowalnie, ale nie bardzo dobrze.

Mam porównanie do innych serwisów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Na Android TV widzę różnicę na korzyść Canal+ Online, UPC TV GO ( (Apple TV, Android TV ) też wygląda lepiej. Eleven 1 HD , Eleven 4K ma dobrą jakość w Polsat Box GO  (Apple TV )itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Pisanie, że jakość jest bardzo dobra w części sportowej  moim zadaniem mija się z prawdą.

Korzystam, z Apple TV jest akceptowalnie, ale nie bardzo dobrze.

 

Za to ciągłe pisanie w tym wątku o tym, że jest „beznadziejnie”, jest zawsze uzasadnione:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay jako telewizja?

Cytat

Viaplay wkroczyło już w Polsce w obszar telewizji, bo serwis współpracuje z największymi operatorami kablowymi (UPC, Vectra). Wybrane transmisje sportowe Viaplay można było oglądać u tych operatorów kablowych w standardowym kanale telewizyjnym. A może kanał telewizyjny Viaplay, to melodia niedalekiej przyszłości lub obietnica złożona Ekstraklasie w przetargu? Ekstraklasa prowadziła zresztą rozmowy z Viaplay już w 2014 r., ale wtedy okazało się, że dwie strony na pewnego rodzaju eksperymenty nie były gotowe.

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,28500805,canal-zbadal-widownie-ekstraklasy-przed-przetargiem-telewizyjnym.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...