Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, andrzejgratis napisał:

Wątpię aby poszli w tym roku na taki ruch... będą chcieli nałapać subskrybentów po wejściu PL i wtedy będą wojować ceną na rynku.

Oby było tak jak piszesz. Dla kibica to całkiem ok. 17 zł na osobę za Premier League, Bundesligę z Ligą Europy i KSW na dokładkę.

2 godziny temu, Arkon napisał:

To jest jakieś wyjście, ale ciągle nieśmiało liczę, że PC+ da Viaplay w abonamencie po stracie Premier League.

Też na to liczę. Nawet pytałem o to ostatnio na chacie c+ online. Wiem, że to jest żadne źródło ale odpowiedź "Gdy zostaną podpisane biznesowe partnerstwa będziemy informować" daje jakaś nadzieję. Zawsze gość mógł odpisać "Na ten moment Viaplay nie jest częścią oferty", czy coś w tym stylu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC jest 20 zł bez umowy do posiadanego pakietu i to jest bardzo dobra cena.

Pierwsze co się skończy w przypadku dalszej poprawy oferty to pewnie te różne promocje, żeby ogólne ARPU wzrosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2022 o 20:13, muza_tv napisał:

 

Serio? Zasięg? Wooow!  Nie wiem czy wiesz, ale bez Viaplay od początku sezonu 2021/22 Ekstraklasa transmitowana jest w 23 krajach. :D Jestem przekonany, że w Polsce Ekstraklasa nie będzie chciała zamknąć się do interneciku i transmisji z zamluaniem. No chyba, że na swojej platformie Ekstraklasa TV. W Polsce będzie liczył się medialny gracz z własnymi kanałami telewizyjnymi.

 

I co z tego, że KSW można sobie obejrzeć w Skandynawii i Holandii na Viaplay. Pytanie jeszcze czy kogoś z tamtejszych widzów ogóle interesują te gale (oprócz ewentualnych zagorzałych fanów). W Polsce Viaplay też daje wiele międzynarodowych transmisji, często bez polskiego komentarza, tylko czy ktoś je ogląda?

Ty jesteś „przekonany”, a ja jestem przekonany, że o strategii biznesowej dla swojej firmy to ma większe pojęcie prezes Animucki i ma też pojęcie i przekonanie o tym, że „internecik” to dziś przyszłość. Jeśli Viaplay zapewni stabilne finansowanie, tak jak to zrobiło w przypadku KSW i jeśli zacieśni współpracę z realizatorem ESA czyli z firmą, z która i tak już współpracuje, to wyjdzie mu, że zarobi X razy tyle za to samo co wcześniej i w żadne sentymenty się bawił nie będzie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 20.03.2022 o 20:13, muza_tv napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale bez Viaplay od początku sezonu 2021/22 Ekstraklasa transmitowana jest w 23 krajach. :D 

Nie wiem czy wiesz, ale w 12 krajach NENT Group od zeszłego roku już transmituje Ekstraklasę :D Także przejęcie całej Ekstraklasy jest tylko formalnością:rofl:

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? 🤣    Na tym polega przetarg właśnie, a to że do niego staną jest raczej pewne.

Chyba co niektórzy zapomnieli, że mowa jest o firmie Ekstraklasa S.A. to spółka akcyjna, gdzie wbrew pozorom liczy się zysk i kondycja finansowa spółki.

W ostatecznym rozrachunku tzw. "dobro kibica" zejdzie na bok jak pojawi się konkret kasa i ten kto położy na stół o jedną, przysłowiową walizę więcej - ten wygra.

Tak było przy Premier League i KSW. Viaplay wygrało bo sypnęli groszem .

 

Nawiasem mówiąc, zmiany już są    https://satkurier.pl/news/215484/ekstraklasa-w-platformie-streamingowej-screach.html     

 

Cytat

Dzięki umowie Screach po raz pierwszy w historii ligi będzie relacjonować wydarzenia z PKO Ekstraklasy do barów, kawiarni i klubów w całej Wielkiej Brytanii. Umowa Screach z władzami Ekstraklasa S.A. rozpocznie się od początku sezonu 2022/23 w lipcu 2022 roku.
 

 

             

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Zwykły clickbait. Nowa i nieznana usługa wystartowała w tym miesiącu w Holandii. Dopiero za kilka miesięcy będzie można mówić o stracie, o ile taka będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wszystko clickbait, szczególnie gdy nie po Twojej myśli.

To jaka jest oglądalność Bundesligi w Polszy? Viaplay pochwaliło się już jakimiś wynikami, czy nadal liczą :D Polaki się rzucili na oglądanie meczyków w interneciku?

Edytowane przez muza_tv
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, wszystko clickbait, szczególnie gdy nie po Twojej myśli.
To jaka jest oglądalność Bundesligi w Polszy? Viaplay pochwaliło się już jakimiś wynikami, czy nadal liczą Polaki się rzucili na oglądanie meczyków w interneciku?
Niemcy kasę dostali? dostali. Viaplay subskrypcje ma i kasa leci? leci. Więc kogo obchodzi oglądalność? to nie serwis który utrzymuje się z reklam i musi mieć oglądalność by była z tego większą kasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, muza_tv napisał:

Oczywiście, wszystko clickbait, szczególnie gdy nie po Twojej myśli.

Piszą, że w zeszłym roku wyścig w Bahrajnie szacunkowo oglądało 2,5 mln widzów w telewizji holenderskiej i w streamingu na F1TV, a w tym roku 1,8 mln w streamingu Viaplay i F1TV. Nic dziwnego, że jest taka strata, bo usługa Viaplay została uruchomiona w Holandii zaledwie 3 tygodnie temu.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, muza_tv said:

Oczywiście, wszystko clickbait, szczególnie gdy nie po Twojej myśli.

Polszy? Z Tobą wszystko dobrze?

Co do samej oglądalności to też nie wiem co chcesz wykazać. Przecież było tutaj pisane, że Viaplay na kilka miesięcy uruchomił wspanialy najlepszy KANAŁ LINEARNY w holenderskich kablówkach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...