Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@torre24 promocja miała być dostępna do końca stycznia. 

Sam mam zamiar aktywować pod koniec miesiąca,  bo mam na oku dwa seriale do obejrzenia tam, ale w styczniu raczej czasu na to nie będzie, więc póki co jeszcze nie włączam. 

A jak kod przestanie być aktywny to trudno. Jakoś bez tych dwóch produkcji przeżyje. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak z apka na androida,działa szybko, wszystko intuicyjne... 
Tnie na moim telewizorze i tablecie, gdzie mam Android 11, a inne mające 50 fps funkcjonują poprawnie. Jakość HDReady tyłka nie urywa, z takiej cieszyłem się naście lat temu. Mam za darmo z Play, w życiu bym nie dał 34 złote za szwedzki fajans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i pięknie przycina.


Zdecydowanie bardziej podoba mi się apka i jej funkcjonalność na Apple TV  niż na Android TV.
Jest wygodniejsza i błyskawicznie się z niej korzysta.
Zgadzam się, na Apple to najlepsza wersja apki, a używałem na Tizenie i Androidzie. Jakość streamu też najlepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/1/2022 at 12:24 PM, Wodnik Szuwarek said:

Tak czy inaczej, to za 34 zł nie można wymagać nie wiadomo ile tego 4K, a cena ma nie wzrosnąć i dojdzie PL i F1.

A skąd takie rewelacje ze cena ma nie wzrosnąć? Przepłacili ogromnie za sama PL wiec wątpię by nie podnieśli abo

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, lakiman said:

A skąd wiadomo, że przepłacili ogromnie za PL ;-)  ?

Z cyferek. Jeśli dana stacja przez lata wykupująca prawa płaci podobne kwoty i systematycznie trochę więcej płaci z oczywistych względów, a tu nagle wpada konkurencja i daje dużo dużo więcej to znaczy ze przepłaciła. Szkoda tylko ze właściciele praw maja w [beep] gdzie sprzedali i jaka oprawę dana liga będzie miała. Widocznie rynek polski jest mało istotny dla nich marketingowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lakiman napisał:

A skąd wiadomo, że przepłacili ogromnie za PL ;-)  ?

To może chodzić o echa z pewnej konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, zrzeszającej operatorów kablowych. Tam padły ciekawe stwierdzenia dotyczące Viaplay. Aczkolwiek podkreślam, że nie powiedziano o jakie rozgrywki chodzi i o jakim nadawcy mowa.

 

Poniżej fragment:

Cytat

Prowadzący panel Krzysztof Burmer, dyrektor sprzedaży i marketingu sieci kablowej Asta-net stwierdził, że jeden z kanałów telewizyjnych za kulisami atakuje mocno Viaplay. Nadawca sportowy ma zarzucać Skandynawom, że „chamsko negocjują i podbierają prawa, które absolutnie nie są warte tych pieniędzy”. - Chyba nawet wiem, który nadawca tak mówił. To jest prawo rynku. Nie ma tu żadnego chamstwa. Ktoś ocenia prawa i po to je bierze, żeby je zmonetyzować.(...) ocenił Szkolniowski.

Więcej tutaj:

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/prognoza-kanaly-sportowe-platformy-streamingowe-viaplay-bundeliga-dyrektor-tvp-sport

 

Były natomiast artykuły dotyczące zakupu Bundesligi i komentarze ekspertów dotyczących wartości zakupionych praw oraz zakupu F1 w Holandii, gdzie też cena zakupu zaskakiwała dotychczasowego nadawcę, który stwierdził, że podbijając kwotę zaproponowaną przez nowego nadawcę - przestaje się to, według nich, opłacać. Teksty pochodziły z portali zagranicznych i były już wrzucane kiedyś przez innych w tym wątku.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci w ogóle chodzi? Przecież w Viaplay pokazują każdy mecz Bundesligi...

A w jakiej jakości to chyba wszyscy od  dawna wiedzą - 720p, czasami 1080p.

 

zz.png

4K nie ma w PL i nie wiadomo kiedy będzie. W czasach C+/Eleven trafiało się jedno spotkanie na jakiś czas i to w realnym 4K tylko w Canal+, bo Eleven robilo upskal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest na tyle nowoczesny, że np. jest do wyboru po 5 spotkań zarówno pierwszej i drugiej Bundesligi live o jednej godzinie, a nie dwa które wybierze nadawca linearny ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...