Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Pawop napisał:

Ja się obawiam, że pod względem filmowym i serialowym to będzie podobnie do wersji łotewskiej

Bardzo skromnie to wygląda. Chociaż i tak znaczna część tytułów w wersji łotewskiej ma u nas HBO (produkcje Warner Bros, seriale typu "Billions" czy "Opowieści podręcznej"). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa będzie zbliżona atrakcyjnością do Filmboxa i do Showmaxa (o tym serwisie pewnie już zdążyliście zapomnieć). Na "wypasione" premiery premium bym nie liczył. Pewnie znajdą się pojedyncze tytuły, które Viaplay wyemituje po raz pierwszy w Polsce. Może Patryk Vega znajdzie dla siebie nową przystań, aby wrzucać swoje seryjniaki po raz pierwszy.

Na pewno jest duża szansa na bogatą kolekcję kina skandynawskiego i krajów nadbałtyckich. Może pokuszą się o zagraniczne wersje "Swingersów" Andrejsa Ekisa. Ten reżyser nakręcił ich chyba z 10 (łącznie z Polską). Ciekawie wyglądałaby kolekcja "Swingersów" - ten sam scenariusz zrealizowany w różnych krajach.

 

https://viaplay.se/store/swingers-2019

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Charlie1978KK napisał:

Uwielbiam to przełożenie: Tam jest, to i u nas będzie.

Tam jest i być może u nas będzie. Chyba lepiej, kiedy serwis przykłada wagę do jakości, niż miałby tego nie robić. Dużo zależy od tego czy uda im się utrzymać niektóre ciekawe licencje także u nas. Generalnie ciężko mi zrozumieć ten Hejt na coś nowego u nas. A w zasadzie rozumiem. Oni odważyli się kupić Bundesligę, więc od tego zaczęło się "wieszanie psów" na Viaplay. No bo jak? Do tej pory było w TV, a teraz przez Skandynawów nie będzie. No szok 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Toma441 napisał:

Generalnie ciężko mi zrozumieć ten Hejt na coś nowego u nas. A w zasadzie rozumiem. Oni odważyli się kupić Bundesligę, więc od tego zaczęło się "wieszanie psów" na Viaplay. No bo jak? Do tej pory było w TV, a teraz przez Skandynawów nie będzie. No szok 🙂

Generalnie ciężko mi zrozumieć jaranie się czymś, czego jeszcze nie ma. Nie wiadomo co, nie wiadomo jak, ale na pewno będzie super, hiper zajefajnie, bo w streamingu. Widocznie miłośnicy streamingu już tak mają...

Dla wielu jednak nie ma powodów do skakania pod sufit bo:

1. Mamy kolejne rozdrobnienie praw i kolejny abonament do opłacenia.

2. Nie mamy możliwości wyboru TV - Internet, więc już na starcie część zinteresowamych została skreślona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornellius

Ludzie się jarają, bo grupa widzów, która ogląda tylko za pośrednictwem Internetu, rośnie, bez podpiecia do kabla w ogóle, szczególnie w młodszych grupach. I ta grupa jest aktywna w sieci. Z aplikacją takiego viaplay na konsoli, tv lub komputerze jakość transmisji wreszcie będzie stała, może zbliży się do tego, co oferuja w streamingach UFC czy NBA. 

 

Bierzcie pod uwagę, że dla zaangażowanych fanów Bundesligi cenę będzie można zmniejszyć do niecałych 18 zł, bo można usługę dzielić na dwóch urządzeniach jednocześnie, a pięciu w ogóle. W tej cenie to już bardzo fajna oferta. Stara TV ci tego nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornellius

To zastanów się, ilu znasz ludzi, którzy dzielą Netfliksa, a ilu, którzy dzielą TV. Kolosalna różnica, w moim przedziale wiekowym dzielenie streamingów to standard, a nie zdarzyło mi się słyszeć, żeby ktoś dzielił tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dziele tv w obrębie jednego godpodarstwa a Netfixa nie😂Nie interesuje mnie czy ktos dzieli czy nie ale w obu przypadkach jest taka możliwość😉Bo takich wyliczeń nigdzie nie ma a to że nie będzie Bundesligi w tradycyjnej tv to nie znaczy że wszyscy ruszą po Viaplay. Są inne możliwość by oglądać te rozgrywki.Oby sie nie okazało że piraty więcej zarobią niż Viaplay przez słabą ofertę a wysoka cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Oby sie nie okazało że piraty więcej zarobią niż Viaplay przez słabą ofertę a wysoka cenę.

Dla ciebie słaba,  dla mnie nie słaba.

Nie chcesz nie skorzystasz. Każdy sądzi według siebie.  Znajdą się chetni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt na tym słabym kanale leci F1,ligi hiszpańska ,francuska i prawdopodobnie włoska😂Na Vipalay Bundesliga i ochłapy z pucharów i kobiety graja w nogę😂Nie pisałem że wspieram piractwo tylko jak ludzie u nas często oglądają.Zamiast zarabiać operator czy właściciel  serwisu będą zarabić  ludzie  oferujący swoje usługi na A....Tylko dlatego że są ceny nie adekwatne do usług. W takiej Rosji nikt nawet nie myśli o piraceniu tv bo ceny za abonament są takie że sie nie opłaci. Można? Można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, czerstwy napisał:

 W takiej Rosji nikt nawet nie myśli o piraceniu tv bo ceny za abonament są takie że sie nie opłaci. Można? Można.

Ahahahahhahahahahah większej [beep]ady nie czytałem, ale po tobie sie można było spodziewać.

 

Rosja - kraj wolny od piratów TV, no kto by pomyślał.😑

Edytowane przez tracer10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Napisz do Viaplay , że w takiej Rosji , to cie może posłuchają :)

Viaplay znajdzie swoich odbiorców,  a po jakims czasie zostanie zweryfikowany. Klamka zapadła,  prawa zakupione , czekam na sierpień. 

Ale baza abonencka Viaplay to nie jest mój problem tylko właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśle że co wyjdzie nowe to już jesteś ich fanem co by nie pokazywali. Wczesniej to samo było z Eleven jak ich broniłeś przed wszystkimi😃Teraz pomimo że Eleven wciąga nosem ofertę Vipalay to masz już nowego ulubieńca.@tracer10 nawet nie zrozumiałeś o co mi chodzi.Więc nawet nie będę tłumaczył.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toma441 napisał:

Tam jest i być może u nas będzie. 

Równie dobrze to zdanie mogłoby brzmieć: "Tam jest i być może u nas nie będzie" - i będzie miało taką samą wartość, jak Twoje. 

 

Oferta z Litwy pokazuje, że wcale tak kolorowo może nie być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...