Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lakiman napisał:

Dość oryginalne podejście.

Serwis, który działa płynnie tylko na jednym systemie?

Jakaś rodzaj   współpracy..?

;-)

Nie wiem co tu znowu sugerujesz?? To nie jest żadne orginalne podejście tylko takie są fakty. Na systemach poza Apple są mniejsze bądż większe problemy z odbiorem. To było już tu wielokrotnie opisywane. Poza tym sprawdziłem Viaplay na Xboxie, androidzie i tizenie, czyli wszystkim  do czego mam dostęp (oprócz systemu od LG, bo nie mam tego sprzętu) i jestem w stanie obiektywnie ocenić, że tylko na Apple TV 4k od początku funkcjonowania platformy nie miałem żadnych problemów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lakiman napisał:

@Toma441 czyli potwierdziłeś moje zdanie.

Staram się patrzeć obiektywnie, z drugiej strony od początku działania usługi, sama aplikacja np na androidzie była już aktualizowana i na stałe z niej korzysta mój ojciec, który o ile wcześniej , na początku zauważał jakies problemy z obrazem, dziś sobie tylko chwali.

4 minuty temu, kingofsouth napisał:

Jest wiele urządzeń gdzie jest płynność obrazu.

To prawda. Trzeba też zauważyć, że ta płynność np na Mi BOX się poprawiła, patrząc od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArkonTeż się zastanawiam. Podczas meczów w ujęciach bardziej statycznych , z bliska jest ok a ogólnie jakość i brak ostrości jest odczuwalny.

Na Play Boxie przynajmniej płynność jest znośna.

Przechodząc od Eleven ( 4K), PSP, czy C+ widać różnicę.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkon napisał:

Nie wiem, gdzie Wy widzicie bardzo dobrą jakość, chyba że mówimy o jakości komentarza Wolskiego, tu się zgodzę, jest znakomity. W porównaniu do PSP, który też oglądam online jest tragicznie. Nawet ja mam problem z rozpoznaniem graczy Legii.

Bez przesady. Naprawdę.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lakiman napisał:

@Toma441 czyli potwierdziłeś moje zdanie.

Urządzeń z płynnością obrazu przedstawiliśmy ci sporo. Teraz twój ruch , wybierz które kupisz. Daj znać jak na jakieś się zdecydujesz. Wszystko zależy od twojego budżetu. Miłego szukania promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej słowa zachwytu ( od strony technicznej) nad aplikacją pojawiają się od osób korzystających z urządzeń od Apple.

Aplikacje na systemy od apple z reguły są bardziej dopracowane niż te na inne systemy powodów jest kilka system certyfikacji aplikacji ograniczona liczba konfiguracji hardwaru i systemu operacyjnego oraz ro że użytkownicy sprzętu apple z reguły nie mają czasu cierpliwości i chęci i możliwości „piracenia treści” w przeciwieństwie do androida.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Bez przesady. Naprawdę.

Ty tu zawsze przesadzasz z zachwytami. Ja stwierdzam fakty. Może ja jestem stary i niedowidzę, ale nawet moja córka zapytała czemu ten mecz jest w tak słabej jakości. Fanów Viaplay nie mam zamiaru przekonywać, Wy wiecie lepiej.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym wy to oglądacie? Ja właśnie patrzę na swoim telewizorze 55' i jakość jest dla mnie ok. Żadnych rozmyć ani przycięć. Powiedziałbym, że obraz wcale nie gorszy niż w kanałach z kablówki.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Arkon napisał:

Ty tu zawsze przesadzasz z zachwytami. Ja stwierdzam fakty. Może ja jestem stary i niedowidzę, ale nawet moja córka zapytała czemu ten mecz jest w tak słabej jakości. Fanów Viaplay nie mam zamiaru przekonywać, Wy wiecie lepiej.

Nie musisz mnie przekonywać, bo uważam że to nic złego, że masz swoje zdanie. Tylko, że co innego napisać, że są problemy z płynnością, a co innego dzisiaj, podczas akurat tej transmisji twierdzić, że się nie widzi graczy legii, bo to absurd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio: dramat, niezręczna cisza, slabi gospodarze i goście. Jakby się spotkali i nie mieli o czym pogadać. 

 

Obraz kolejny raz zatrzymał się na kilka sekund (kręciło się kółeczko i poszło dalej) 

 

Jakość LG 55 - ok, całkiem dobrze  to wygląda.

 

Dalej życzę im jak najgorzej.

 

Dobrze, że mam to za darmo.  

Edytowane przez PawelTSW
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomo21 napisał:

Na czym wy to oglądacie? Ja właśnie patrzę na swoim telewizorze 55' i jakość jest dla mnie ok. Żadnych rozmyć ani przycięć.

13 minut temu, Arkon napisał:

 

Nie oglądam w tym momencie meczu.

Jakość  podczas różnych transmisji jest czasami lepsza. 

Może faktycznie jest teraz lepiej, jak będę miał możliwość sprawdzę.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Arkon napisał:

Naprawdę nie widzisz różnicy między tym czymś, a choćby PSP? Też na 55 calach.

Dawno nic nie oglądałem na PSP, a jak widziałem róznicę, to nie taką która pozwalała by mi z pewnością stwierdzić, że dziś na Viaplay jest taki dramat, że nie rozpoznaje graczy jednej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Arkon napisał:

Naprawdę nie widzisz różnicy między tym czymś, a choćby PSP? Też na 55 calach.

Napisze to jeszcze raz. Porównuje  streaming (DAZN 1080p, 50 FPS) do Viaplay (720p 50 FPS) i naprawdę Viaplay nie ma się czego wstydzić. Oglądam na 55calach.  Nie jest tak samo ładnie,  ale płynność obrazu jest zachowana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...