Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Adip napisał:

Przy logowaniu na szóstym urządzeniu, powinna być opcja, które urządzenie chcesz zastąpić. Poza tym nie widzę na swoim koncie w Viaplay, listy moich urządzeń, a powinno się mieć do tego podgląd. 

Nie ma i dotyczy to wszystkich zagranicznych wersji Viaplay. Trzeba na boku sobie notować swoje urządzenia i trzymać przez trzy miesiące (patrz regulamin).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

No była wałkowana, dlatego nie mam zamiaru się powtarzać, bo nieprzekonanych nie przekonam, a Ty i tak wiesz swoje. Co do dekodera, to właśnie napisałem jak jest, a Ty dalej swoje. I powtórzysz to samo jeszcze kilka razy, bo "wiesz lepiej". 

Kiedy, jednak podwyższą jakość, a w końcu tak będzie, to pewnie znajdziesz kolejny powód, żeby ponarzekać. 🙂

Nie wiem jak przełączanie kanałów może być gorsze of przełączania aplikacji różnych dostawców…No ale niech Ci będzie.

 

Czy ja wiem lepiej? Jak widać wie 99,9% ludzi którzy to wczoraj obejrzeli co wyrazili w całym internecie, nie tylko tutaj..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu mam to robić, notować na kartce ?
Możesz mi to wytłumaczyć? Mam 5 urządzeń w domu i po co mi kartka?

1 minutę temu, Zuzia napisał:

Nie ma i dotyczy to wszystkich zagranicznych wersji Viaplay. Trzeba na boku sobie notować swoje urządzenia i trzymać przez trzy miesiące (patrz regulamin).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Brak reklam to nie argument? W IT obowiązuje prosta zasada. Dostajesz produkt za darmo, ale z reklamami. Płacisz, to reklam nie ma.

Oczywiście, że to nie argument. Przy meczu piłki nożnej reklamy mam w przerwie meczów, więc przeznaczam ten czas np. na wyjście do kuchni, sklepu, itp. Więc dla mnie to żaden argument. 

 

Myślę, że sporo osób mając do wyboru reklamy w Eleven wraz z innymi ligami za 15,90zł, a brak reklam z samą Bundesligą za 34zł w Viaplay - wybrałby jednak to pierwsze. 

 

Co do serwisów streamingowych i braku reklam. Powoli się to zmienia. W Player żeby cokolwiek obejrzeć trzeba przynajmniej kupić pakiet z reklamami. Na podobny krok chce się zdecydować HBO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Kanały linearne to rak na rynku technologicznym, bo nie dość, że płacisz to jeszcze masz reklamy. To się wyklucza w zdroworozsądkowym podejściu. W Viaplay płacisz i nie masz reklam, czyli jest prawidłowo.

 

Powiem Ci majster że niezłe masz podejście :D poniekąd się z Tobą nawet mógłbym zgadzić odn viaplay że płacisz i nie masz reklam i to jest dobre, ale rakiem złośliwym nie są kanały linearne i opłaty za nie, a raczej jest nim taka polityka jak ma viaplay gdzie skupują wszystkie prawa na długi czas i potem oferują mecze w tak marnej jakości. Nie zaprzeczysz chyba że taki stream nawet nie ma najmniejszego podjazdu do jakości obrazu na kanale linearnym. Ludzie są rozgoryczeni tą niska jakością i tylko o to tu chodzi :) Pozdrawiam

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

@kamil2505A jak zaczyna się wydarzenie i jest zaraz ... wracamy po krótkiej przerwie ... To po co to jest ? Chyba te rozdawnictwo Eleven nie przyniosło finansów i sobie dorobić musiał.
 

To jedyny minus, na który jestem w stanie przymknąć oko przy cenie 15,90zł i bogatej ofercie. 

 

Z resztą i tak mecz zaczynam oglądać od pierwszego gwizdka, więc jest mi to obojętne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 minut temu, kamil2505 napisał:

Oczywiście, że to nie argument. Przy meczu piłki nożnej reklamy mam w przerwie meczów, więc przeznaczam ten czas np. na wyjście do kuchni, sklepu, itp. Więc dla mnie to żaden argument. 

 

Myślę, że sporo osób mając do wyboru reklamy w Eleven wraz z innymi ligami za 15,90zł, a brak reklam z samą Bundesligą za 34zł w Viaplay - wybrałby jednak to pierwsze. 

 

Co do serwisów streamingowych i braku reklam. Powoli się to zmienia. W Player żeby cokolwiek obejrzeć trzeba przynajmniej kupić pakiet z reklamami. Na podobny krok chce się zdecydować HBO. 

Jak najbardziej jest to argument i uzasadnia cenę 34 zł. Jeśli wprowadzą reklamy, to wtedy będzie można narzekać.

7 minut temu, tracer10 napisał:

Hahaha  czy ty siebie czytasz?

Fakt. Globalnie jednak Dazn był pierwszy. Viaplay jest drugi.

8 minut temu, ramiros15 napisał:

 

Powiem Ci majster że niezłe masz podejście :D poniekąd się z Tobą nawet mógłbym zgadzić odn viaplay że płacisz i nie masz reklam i to jest dobre, ale rakiem złośliwym nie są kanały linearne i opłaty za nie, a raczej jest nim taka polityka jak ma viaplay gdzie skupują wszystkie prawa na długi czas i potem oferują mecze w tak marnej jakości. Nie zaprzeczysz chyba że taki stream nawet nie ma najmniejszego podjazdu do jakości obrazu na kanale linearnym. Ludzie są rozgoryczeni tą niska jakością i tylko o to tu chodzi :) Pozdrawiam

Jeśli chodzi o Viaplay to tak, jakość niespecjalna. Natomiast C+S, pomijając C+4K, w usłudze online ma taką samą jakość jak na sat, a Eleven lepszą niż na sat. PSP4K w Ipla miażdży jakością wszystko pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wodnik Szuwarek napisał:

Jak najbardziej jest to argument i uzasadnia cenę 34 zł. Jeśli wprowadzą reklamy, to wtedy będzie można narzekać.

Może dla Ciebie. Już pisałem, że dla mnie to żaden argument. W czasie przerw reklamowych mogę przejrzeć telefon, pójść do kuchni,  do sklepu. Do tego płacę tylko 15,90zł. Do tego mam inne rozgrywki. 

Jak dla mnie więcej argumentów jest za Eleven. Tyle. 

 

Potwierdza to też ilość negatywnych komentarzy na ich fanpagu na Facebooku.  Praktycznie same negatywne. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil2505 napisał:

@kingofsouth przestań przesadzać. Ja nawet nie zwracam uwagi na te reklamy przed meczami. To najczęściej 2-3 reklamy w czasie których i tak przeglądam telefon. 

W sumie bez różnicy czy w tym czasie "ględzi" komentator bez ładu i składu czy są 2-3 reklamy.

Z tego co kojarzę,  to gdy pojawiły się te reklamy na Eleven , to również ludzie na to narzekali , tylko z czasem się do tego przyzwyczaili.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tyrla napisał:

Jak to mówił Viaplay "Chcemy być liderem pod każdym względem” :D

... "bo drugie miejsce nas nie interesuje" 😆

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Z tego co kojarzę,  to gdy pojawiły się te reklamy na Eleven , to również ludzie na to narzekali , tylko z czasem się do tego przyzwyczaili.

 

Cena wymusza pewne ustępstwa. Mimo wszystko porównując cenę i zawartość Eleven do Viaplay. Znaczna część wolałaby Eleven. Nie ma co się czarować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
8 minut temu, kamil2505 napisał:

Może dla Ciebie. Już pisałem, że dla mnie to żaden argument. W czasie przerw reklamowych mogę przejrzeć telefon, pójść do kuchni,  do sklepu. Do tego płacę tylko 15,90zł.

Nie ma znaczenia co ty możesz zrobić. Jeśli usługa cyfrowa jest płatna, to nie ma reklam. Zasada ta obowiązuje w aplikacjach webowych, mobilnych, serwisach streamingowych...itd. Dobrze, że dołączyły też transmisje sportowe. Wyjątki oczywiście zawsze się znajdą, jak wspomniany przez ciebie Player.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu bardzo przeciętna. Problemy z synchronizacją dźwięk-obraz. Studio ok. Komentarz: Wolski +, Urban -. Cena jak na obecny kontent za wysoka. No i to irytujące przełączanie się w czasie kilku meczów na raz między apka-tv.

Dlatego organizuję sobie Bundesligę z satelity i mówię:

Kij Ci w oko Viapaly! Przynajmniej na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

W jakim celu mam to robić, notować na kartce ?
Możesz mi to wytłumaczyć? Mam 5 urządzeń w domu i po co mi kartka?

 

Nie trzeba koniecznie na kartce, może być w Notatniku, w pliku tekstowym :)

Na Tobie świat się nie kończy. W tym momencie zarejestrowałam już kilka kont Viaplay dla rodziny, każdy swoje urządzenia mobilne itd. i nie widzę powodu, żeby przetrzymywać te informacje w głowie przez 90 dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tyrla napisał:

Jak to mówił Viaplay "Chcemy być liderem pod każdym względem” :D

Skoro mówi teraz Viapley, że już oferuje fantastyczną jakość:  720p/ 50 fps, to tak będzie ;-)

Ma ktoś wątpliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie ma znaczenia co ty możesz zrobić. Jeśli usługa cyfrowa jest płatna, to nie ma reklam. Zasada ta obowiązuje w aplikacjach webowych, mobilnych, serwisach streamingowych...itd. Dobrze, że dołączyły też transmisje sportowe. Wyjątki oczywiście zawsze się znajdą, jak wspomniany przez ciebie Player.

Akurat to moja sprawa co ja mogę zrobić. I nic Ci do tego. 

Player jest pierwszy, ale HBO jest kolejne, które ma zamiar wprowadzić płatny pakiet z reklamami.

 

34zł przy tak kiepskiej ofercie i jakości, a podawanie argumentu, że to dlatego, bo nie ma reklam toż to śmieszność. 

 

Ciekawe ilu wolałoby te reklamy w przerwie meczu i 15,90zł za Bundesligę i inne ligi w pakiecie w Eleven.

 

Teraz, tyrla napisał:

Na razie moim zdaniem są na ostatnim miejscu, ale co Ja tam wiem :) 

Przepłacili za prawa to już na nic innego nie starczyło. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 16:17, kingofsouth napisał:
W dniu 20.03.2021 o 16:07, ARTIPAPK napisał:
Panowie, ładny mecz teraz na żywo na Eleven Sports 1 : Bayern Monachium vs Stuttgart. Wynik 3:0 na chwilę obecną. :-)

Szkoda , ze nie jest w 4K. 

 

Kiedyś ci przeszkadzało, że nie jest w 4K teraz reklamy. Ciekawa ewolucja. 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...