Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 godzin i kasują powtórkę Ludzie to są jakieś jaja. Jak będą mieli Angielską i Bundesligę to trzeba oglądać wszystko bo zaraz wykasują a płacę za to 34 zł Jakby w Neflixie serial kasowali po 48 godzinach. Człowieka nie bedzię przez weekend w domu i tygodniu by coś pooglądał jak nie zna wyników i tu g... nic nie mam
Jak było w TV to nawet tych 48 godz nie miałeś


Nie wiem czego to zasługa, ale obraz na snookerze jest lepszy niż kilka dni temu. Nie ma pływających pikseli na suknie. Co do płynności, to trochę szwankuje.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał:

Czy Viaplay to jest jakaś świętość, że nie można nawet porównać do podobnych serwisów sportowych (DAZN, Red Bull)? Właśnie jestem świeżo po testach i płynność działania stawia Viaplay na końcu.

Wypada jednak nie porównywać, wstrzymajmy się do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał:

Czy Viaplay to jest jakaś świętość, że nie można nawet porównać do podobnych serwisów sportowych (DAZN, Red Bull)? Właśnie jestem świeżo po testach i płynność działania stawia Viaplay na końcu.

Tutaj możesz tylko chwalić, tylko tak szczerze to w sumie ciężko znaleźć za co, bo póki co to w porównaniu z poprzednim sezonem na każdym polu zapowiada się zmiana na niekorzyść. Aaa wiem, jest nowa aplikacja dla kolekcjonerów, zapomniałem! Eh żeby tak każdy mecz był w innej usłudze, byłoby pięknie.

Edytowane przez Sentence
Usunięto część prowokującą do kłótni.
  • Popieram 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 6 dni testuję nową platformę streamingową na najnowszym modelu samsunaga 4k

Co do filmów jest do przyjęcia bo TV ładnie podbija rozdzielczość z wyjściowej 1080p

Co do relacji sportowych na razie tylko snooker i jest słabo a gra w bilarda jest dosyć statyczna i wygląda źle nawet na kanałach sportklub wygląda obraz o niebo lepiej,

to co będzie z piłką nożną na żywo już się boję. 30 dni jest za darmo potestuję ale już lepiej chyba nie będzie.

Mile mnie zaskoczył vod wygląda nieźle i podpisane umowy w USA co np. serial GOOD DOCTOR na Netflix 3 sezony i na 4 trzeba czekać co najmniej do 2022r. a na Viapley jest już cały 4 sezon gdzie w USA leci12 odcinek to na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szymon9876 napisał:

48 godzin i kasują powtórkę Ludzie to są jakieś jaja. Jak będą mieli Angielską i Bundesligę to trzeba oglądać wszystko bo zaraz wykasują a płacę za to 34 zł Jakby w Neflixie serial kasowali po 48 godzinach. Człowieka nie bedzię przez weekend w domu i tygodniu by coś pooglądał jak nie zna wyników i tu g... nic nie mam

W C+ online mecz tenisowy możesz obejrzeć do 8 godzin wstecz,wiec nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PLQba napisał:

Czy jest tu osoba, która oglądała transmisje Champions League w snookerze i orientuje się, jakie było opóźnienie względem transmisji w TV?

Opóźnienia są wszędzie czy satelitarne czy streamingowe. W Polsce najmniejsze opóźnienia ma telewizja naziemna do 10sek na każde 50 kilometrów od nadajnika później satelita taki eurosport do tvp ma około od 5sek do 30sek najgożej jest ze streamingem  w VIAPALY zapewniają że nie przekroczy 90sek. Ale to zależy już od indywidualnego dostawcy internentu jaki mamy, i od opużnienia naszego dostawcy z danym serwerem tak że tu będzie różnie. Ale 90sek to i tak słabo będzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, boss509 napisał:

 Aaa wiem, jest nowa aplikacja dla kolekcjonerów, zapomniałem! Eh żeby tak każdy mecz był w innej usłudze, byłoby pięknie.

Tak , najlepiej by DAZN wykupił piłkarskie prawa sportowe.

Były takie głosy w tym temacie.

Edytowane przez Sentence
Usunięto część prowokującą do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawop napisał:


 


W USA zostały już wyemitowane wszystkie odcinki czwartego sezonu
 

Pewny jesteś bo premiera była pod koniec maja 1 odcinek co tydzień ale może się myle...   Ale to i tak nieźle co do Netflixa

Dlaczego w tym zje...ym kraju robią z nas zawsze [beep]i w szanujących się krajach wystarczy wykupić SKY i ma się wszystkie ligi każdy co woli a w dzikim kraju trzeba C+ POLSAT ELEVEN TVP VIAPLAY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest robienie z nas durni pamiętacie jak wchodził ELEVEN na początku też tylko sream człowiek wykupił a tu po roku patrzy gdzie w sobotę mecz BAYERNU ooooo... a tu C+ za tydzień Borussia też C+ totalne robienie w c...a bez konsekwencji to jedna wielka klika!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...