Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brak mi w Viaplay  podglądu urządzeń. W wersjach skandynawskich też brakuje podobnej funkcji, a przynajmniej na nic podobnego nie trafiłam.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zuzia napisał:
Brak mi w Viaplay  podglądu urządzeń. 

Było już o tym pisane:

W dniu 5.08.2021 o 09:41, NobelM napisał:
Da się gdzieś podejrzeć listę urządzeń zarejestrowanych/podłączonych na koncie Viaplay?

 

W dniu 5.08.2021 o 09:41, kingofsouth napisał:
Niestety nie ma takiej opcji.

 
 

Edit:

Zaczynają się pojawiać pary komentatorskie.  Na chwilę obecną tak to wygląda :

 

Piątek 13.08.21

 

Mönchengladbach - Bayern München 19:30

  • Rafał Wolski , Tomasz Urban

Sobota 14.08.21

 

Augsburg - Hoffenheim 15:00

  • Mateusz Borek , Michał Zachodny

 

Wolfsburg - Bochum 15:30

  • Szymon Ratajczak

 

 

 

Niedziela :

 

Mainz - Leipzig  15:00

 

  • Marcin Borzęcki

 

Köln - Hertha Berlin 17:25

  • Szymon Ratajczak ,  Michał Zachodny
Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że nie ma podglądu urządzeń wiem od dnia startu serwisu, a powinien być jeśli robi się zastrzeżenie w regulaminie o trzymiesięcznej blokadzie na zmiany. Brak tak elementarnej funkcji, to już zaścianek technologiczny.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Edit:
Zaczynają się pojawiać pary komentatorskie.  Na chwilę obecną tak to wygląda :
 
Piątek 13.08.21
 
Mönchengladbach - Bayern München 19:30
  • Rafał Wolski , Tomasz Urban
Sobota 14.08.21
 
Augsburg - Hoffenheim 15:00
  • Mateusz Borek , Michał Zachodny
 
Wolfsburg - Bochum 15:30
  • Szymon Ratajczak
 
 
 
Niedziela :
 
Mainz - Leipzig  15:00
 
  • Marcin Borzęcki
 
Köln - Hertha Berlin 17:25
  • Szymon Ratajczak ,  Michał Zachodny
Przy Borussia Dortmund Frankfurt również jest komentarz Rafał Wolski i Tomasz Urban
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patryk33344455 napisał:

Wiadomo czy via play będzie w canal+ lub cyfrowym polsacie? 

 

Obecnie nic w tym temacie nie wiadomo.

9 minut temu, Zuzia napisał:

 Brak tak elementarnej funkcji, to już zaścianek technologiczny.

Canal+Online/UPC TV GO też są zaściankiem technologicznym?Tam też brak tej funkcji.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Canal+Online/UPC TV GO też są zaściankiem technologicznym?Tam też brak tej funkcji.

Np. UPC w praktyce dowolnie można zmieniać urządzenia więc podgląd zbędny. W Vectrze widać je od razu po zalogowaniu na stronie. W DAZN w pełni zarządzane. Przykłady, gdzie jest rozwiązanie sensowne można mnożyć.

W Viaplay trzeba sobie notować na boku i trzymać przez trzy miesiące spis zarejestrowanych urządzeń. A na ich stronie wita nas filmik ważący 35 MB.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aandin napisał:

A UPC nadal nie zaproponowało swoim klientom dostępu do ViaPlay.

No właśnie czekam na ofertę, żeby aktywować komuś w ich systemie, ale cisza, żadnych wiadomości, reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cidik napisał:

Co w związku z tym 35 MB filmikiem?

Nic, to przecież wielce pożądany element obciążający CPU i zjadający transfer na urządzeniach mobilnych :)

Ja zablokowałam po trzecim obejrzeniu i mam spokój.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix też na każdym tytule załącza z automatu zwiastun, więc pytam w czym problem. Poza tym, ten kto ogląda Viaplay z neta mobilnego liczy się z tym. Już pomijam fakt, że wszędzie po wejściu na strony są zużywane dane, obciążany procek itp itd. Więc nie wiem po co ta nagonka na Viaplay

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cidik napisał:

Netflix też na każdym tytule załącza z automatu zwiastun, więc pytam w czym problem. Poza tym, ten kto ogląda Viaplay z neta mobilnego liczy się z tym. Już pomijam fakt, że wszędzie po wejściu na strony są zużywane dane, obciążany procek itp itd. Więc nie wiem po co ta nagonka na Viaplay

Nie ma żadnej nagonki, serwis ma swoje plusy i minusy. Strona viaplay.pl jest tak sobie zoptymalizowana co widzę po obciążeniu 4 rdzeniowego CPU, dlatego wyłączyłam to co niepotrzebne i spokojnie sobie korzystam  :)

Może dlatego zalecają procesor 6 GHz (sic!). Ja jestem bardzo umiarkowana w opinii, przeczytaj sobie tę krytykę: 

https://hubertgajewski.com/2021/08/07/viaplay-czyli-vod-ze-sredniowiecza-z-absurdalnymi-wymaganiami-technicznymi/

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zuzia napisał:

 

Może dlatego zalecają procesor 6 GHz (sic!). Ja jestem bardzo umiarkowana w opinii, przeczytaj sobie tę krytykę: 

 

 

Serwis odpalam na

  • PS5
  • Xbox Series S
  • Tizenie
  • PlayNow Box TV/Mi Box S.

Być może nad morzem odpalę na laptopie lub smartfonie lub Play Now Box TV  do tego na internecie z ośrodka wypoczynkogo specjalnie szukam domków z bardzo szybkim internetem 😜 :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support w Viaplay też padaka. Odpowiedź na 2 z 3 zgłoszeń po tygodniu (trzecia sprawa brak odpowiedzi). Dajcie spokój z nimi... Miesięczny okres próbny się kończy i dziękuję za takie usługi "premium". Szczerze mówiąc to już chyba nawet CDA ma lepszą ofertę niż ten "gigant" ze Skandynawii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...