Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, kkzk81 napisał:

Jeśli będę chciał oglądać Premier League nie wchodzi dla mnie w grę obcojęzyczna platforma. Mam już jedną polską i mi wystarczy. Nie wyobrażam sobie oglądanie sportu z zagranicznym komentarzem tylko dlatego, że jednej czy dwóch lig mi brak w rodzimej. Skoro mają ponad 3 mln abonentów to chyba ich streaming jakościowo nie wygląda tak źle ale jeszcze sam przetestuję.

A dla nie wchodzi w grę opłacanie usługi z jakością 720p. Tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że 34 zł miesięcznie za usługę z jakością 720p to ŻART :-)

Przez wgląd na działalność na innych rynkach, wiele wskazuje na to, że "wijaplej" to będzie zwykłe streamingowe dziadostwo, tyle, że legalne i płatne. Czy to zachęci potencjalnych klientów? Nie tylko w to wątpię, ale też jestem przekonany, że tak nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakość ludzie zapłacą bo będzie warto, jeżeli okaże się kiepska jakość to ludzie po prostu nie wykupią usługi nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawia żeby wykupić usługę. Chcesz kupujesz jak nie to przechodzisz obok i tyle w temacie. Każdy ma inne wymagania i musi sam zdecydować czy są one spełnione czy nie. Dlatego trzeba poczekać do oficjalnego startu i wtedy się wypowiadać za plusami i minusami. Dzisiaj Niedziela warto się zrelaksować i odpocząć😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem 720p ma być lepsze lub nawet porównywalne  od 1080i lub nawet 4K ( play now) niedługo się przekonamy.

Po 15 sierpnia zamierzam przestowac a z pewnością pojawią  się wcześniej pierwsze opinie.

* jakiś czas już serwis jest na rynku I żeby nie można było obejrzeć  transmisji sportowej  (UHD) na telewizorze 4K , czy na przystawkach internetowych trochę dziwne.. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kingofsouth napisał:

Copa America to nie Bundesliga produkowana przez Niemca. 

Viaplay dostało przekaz taki sam jak TVP.

 

Ocenisz Bundeslige. Copa America  nie powinna być dla mnie możliwa do obejrzenia. Było już to tutaj pisane.

Bundesliga realizuje wszystkie mecze w 4K? czy tylko wybrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tyrla napisał:

Wybrane mecze w 4K, ale jak ma się Chromecast lub Apple TV.

Mityczny Eleven Sports 1 4K , ile pokazał Natywnych meczy w 4K Bundesligi?

Napisze Ci "zero" Oglądałem zarówno w Vectrze przez dekoder jak i Play Now i Natywne 4K to nigdy tam nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec pytam czy skoro jest to płatna usługa doświadcze HDR, Atmos i 4K na każdym tv czy tylko 4K, pewnie od biedy jakieś 5.1 i na dwóch wybranych urządzeniach na które trzeba wyłożyć 349zl. Bo jeśli nie to tyle mi da darmocha.


 

usluga już działa od dawna w innych krajach i nie sadze by nagle do Polski zawitała w lepszej i innej jakości wiec kto żyje w innej rzeczywistości;)

 

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...