Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Tym tokiem rozumowania , to po co abonować PC+,CP, Orange , Vectra , Netflix, Amazona, HBO GO. Apple TV+ i inych. Jak wszystko można nielegalnie w sieci ogladac.

Do bukmachera z rodzina nie idę i ogólnie chodza ci co ich to interesuje. A ilu Kowalskich jest takich? :)

Radzisz ludziom wybranie się do buka i oglądanie Bundesligi? Poważnie?

Abonuję jak mi odpowiada jakość i jest przystępnie cenowo. Dlatego od jakiegoś czasu mam obie platformy satelitarne plus serwisy z filmami. Tyle, że zwyczajnie nie mam czasu żeby wszystko oglądać. Był moment, że praktycznie wchłaniałem po 20 meczów w weekend, oglądając czasami dwa spotkania jednocześnie. Teraz pewnie wybiorę najciekawszy jeden, max dwa mecze każdego dnia. Z Bundesligi to zazwyczaj jeden lub dwa w kolejce są warte oglądania, bo zapalonym kibicem Lewego nie jestem żeby non stop Bayern wałkować. 

Do Buka się nie trzeba wybierać. Odpalasz aplikację w telefonie i już masz transmisję. Opóźnienie jest poniżej 10 sekund. Dlatego mnie mocno dziwi, że w Viaplay zapowiadają ponad 20. U buka będą oglądać ci sami, którzy by abonowali Viaplay. W tym właśnie sęk, że dużo osób wybierze tę opcję, a Kowalski włączy sobie Serie A, bo nie będzie mu się chciało bawić w streaming.

 

Jeśli chodzi o komentarz to mi tam rybka. Nie włączam TV żeby słuchać gadających głów w studiach, ani opowiastek jak to piłkarz zamówił panie do towarzystwa na imprezę w czasie pandemii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mingo napisał:

Nie ogłaszali obsady komentatorskiej - źle. Ogłosili Borka, jednego z najlepszych w kraju - źle, bo nie na wyłączność. Ludzie, Wam nie dogodzi. 

@mingo Chłopie, o czym Ty piszesz? Widzę, że próbujesz zrobić ze mnie jakiegoś "narzekającego Janusza", więc odpowiem Ci wprost - nie mierz ludzi swoją miarą ;)

Mi Borek w "wajaplej" lata i powiewa, bo i tak tego dziadostwa nie zasubskrybuję. Pisanie, że "wam się nie dogodzi" jest też nieprzystawalne, bo zacznijmy od tego, że mi "wajaplej" w postaci streamingu w ogóle nie dogodzi. Dlatego też, czekam na transmisję Premier League na kanałach linearnych od sezonu 2022/2023 :-)

Ja nie narzekam dla samego narzekania, bo moje oczekiwania są proste i myślę, że bardzo jasno je artykułuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mingo napisał:

Skoro Ci lata i powiewa to po co tak usilnie komentujesz? 

 

5 minut temu, salva napisał:

Jemu wszystko co związane z Viaplay zwisa i powiewa, dlatego idzie na rekord wpisów w tym temacie 😆

 

@mingo, @salva, A co, to już komentować nie wolno? :-)

Czemu nie zwrócisz uwagi na tych, którzy przeżywają chwilę rozkoszy i uniesienia przy każdym logowaniu do "wajaplej"? :D

Ja wyrażam tylko jasno i zdecydowanie moje oczekiwania w stosunku do NENT: Premier League ma być w kanałach linearnych! I tego się cały czas trzymam :)

Podobnie jak inni mogą pisać bzdury, że: "żadnych kanałów linearnych nie będzie". Jest wolność słowa i ja z niej korzystam, podobnie jak cała reszta. A co do "wajaplej", owszem, zwisa mi to i powiewa - dadzą kanał linearny i nie zabiorę już więcej głosu w tym temacie, bo po co? :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, CashBackPlease napisał:

 

 

Ja wyrażam tylko jasno i zdecydowanie moje oczekiwania w stosunku do NENT: Premier League ma być w kanałach linearnych! I tego się cały czas trzymam :)

Podobnie jak inni mogą pisać bzdury, że: "żadnych kanałów linearnych nie będzie".

Dla mnie twoje oczekiwania są wyssane z palca.

Nikt nie pisze bzdur " ze kanałów linearnych nie będzie" gdyż stan faktyczny na dzisiaj i 3 sierpnia jest taki , ze nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mingo napisał:

Oczywiście, że wolno. Tyle, że mi jak coś zwisa i powiewa to nie wypisuję o tym non stop. Ot, po prostu przechodzę nad czymś do porządku dziennego. 

@mingo, czy Ty naprawdę nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem tego, co napisałem? :)

Ok, to doprecyzuję. "Wajaplej" mi zwisa i powiewa, natomiast na Premier League mi bardzo zależy, stąd też wyczekuję na pojawienie się kanałów linearnych od NENT, na których od sezonu 2022/2023 Premier League byłaby również dostępna. Tak jest w Skandynawii - tak będzie i w Polsce, ale najpierw muszą zderzyć się z naszym rynkiem, co długo nie potrwa ;)

To, że kanał VSport Footbal HD wystartuje, jest poza wszelką dyskusją. Jedyne pytanie dotyczy tego, kiedy to nastąpi - czy będzie to w najbliższych miesiącach, czy za rok, tuż przed startem Premier League? :-)

 

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Dla mnie twoje oczekiwania są wyssane z palca.

Nikt nie pisze bzdur " ze kanałów linearnych nie będzie" gdyż stan faktyczny na dzisiaj i 3 sierpnia jest taki , ze nie będzie.

@kingofsouth, ale mnie to nie obchodzi czy DLA CIEBIE są one wyssane z palca, czy nie :)

A co do kanałów linearnych, owszem, ludzie piszą bzdury. Niektórzy piszą wprost, że NENT nie wypuści takich kanałów nigdy, a dla mnie to są właśnie bzdury, bo rynek szybko ich zweryfikuje :-)

Ludzie podnieceni startem "czegoś nowego" i odczuwający rozkosz i uniesienie przy każdym logowaniu do "wajaplej", a firma NENT, to są dwa różne punkty widzenia. Ci pierwsi zachowują się jak dziecko, które pierwszy raz w życiu dostało cukierka, a za drugimi stoi biznes i decyzje motywowane finansami. Jeśli NENT zobaczy, że dochody ze streamingu nie są zadowalające, to pierwsi wyskoczą z kanałami linearnymi i to niezależnie od tego czy taki @kingofsouth będzie się dalej podniecał ich streamingiem :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, CashBackPlease napisał:

 

 Jeśli NENT zobaczy, że dochody ze streamingu nie są zadowalające, to pierwsi wyskoczą z kanałami linearnymi...

Jeśli, gdyby,  w przyszłości....

Ciekawa teraźniejszość Ciebie czeka 😁

2 minuty temu, Cinemaniac4K napisał:

Cena pakietu to 34zł... a podpowiedzcie na ile to jest użytkowników/urządzeń na raz?

Dwóch jednocześnie.

Urządzeń to obecnie mam 5 zarejestrowanych.

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Dwóch jednocześnie.

Urządzeń to obecnie mam 5 zarejestrowanych.

Czy jest to usługa za 17 zł na osobę, ciekawe, czy regulamin zabrania dzielenia dostępu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, CashBackPlease napisał:

A co do kanałów linearnych, owszem, ludzie piszą bzdury. Niektórzy piszą wprost, że NENT nie wypuści takich kanałów nigdy, a dla mnie to są właśnie bzdury, bo rynek szybko ich zweryfikuje :-)

Tak samo bzdurami jest pisanie, że na pewno kanałów linearnych nie będzie, jak i że na pewno będą. Na ten moment ich nie ma, Viaplay może kiedyś się zastanowi nad takimi kanałami a może nie będą musieli. Zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak plus sposoby "tureckie" :)

Już teraz znajomi i rodzina pytają mnie jak rozdzielić ten Viaplay i co zrobić, żeby mniej płacić. I to przed startem usługi, kiedy regulamin jeszcze nie jest znany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytają ten temat można mieć niezła bekę z niektórych. Wychodzi z pewnych osób typowe polactwo, narzekanie i czepianie się wszystkiego. Czy naprawdę tak istotne jest opóźnienie? No i te licytacje tam 10 sekund tu 20 a jaka to różnica? 🤓 Opóźnienie to opóźnienie. Platforma nie wystartowała a w temacie 90 % postów to nic nie wnoszące do tematu. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które zarzekają się że absolutnie nie są zainteresowane 🤣jesli by tak było to nie zaglądalibyście tu. Tracicie tylko czas a moglibyście przez ten czas oglądać kanały linearne 😁

 

Dla normalnego użytkownika najważniejsza będzie jakość, urządzenia na których będzie można to oglądać i ewentualnie cena. Cena jak na dzisiejsze czasy jest przystępna, gdzie wszystko tak bardzo podrożało. Także opamiętajcie się i dajcie im chociaż wystartować a potem będziecie mogli się wyżywać ze swoich frustracji życiowych. 

 

Pozdrowienia dla normalnych 🤗

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...