Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Za Medium+ emoji1787.png wolę 10 zł za Total, 25 zł na nieokreślony

PS ile musisz wziąć po drodze? M.in. badziewna Ekstraklape, po której bardziej się denerwowałem oglądając jak np. bramkarz Śląska puszcza szmatę z 40 metrów. Jak mam wybrać mecz to wolę na lokalny stadion podjechać.

Napewno oferta nie jest tak atrakcyjna że trzeba zapłacić dodatkowo 50 zeta za 80 dziadowskich kanałów by dostać Total za 20 zeta🤣 I na tym lokalnym stadionie masz poziom LM🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 12:20, k05 napisał(a):

44zł to i tak sporo za dużo na taką ofertę. 😂 Z resztą uciekają z naszego kraju, więc Polacy chyba "nie zrozumieli oferty" - cytując klasyka. 😂

20zł w opcji "włącz-wyłącz" w C+ to sensowna cena. 

 

Jak dla mnie cena akceptowalna za całą PL, NHL, IndyCar, F1, KSW i kilka innych transmisji. Oferty filmowo serialowej nie biorę pod uwagę bo w sumie pojedyncze tytuły tylko tam obejrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, diabeu napisał(a):

Jak dla mnie cena akceptowalna za całą PL, NHL, IndyCar, F1, KSW i kilka innych transmisji. Oferty filmowo serialowej nie biorę pod uwagę bo w sumie pojedyncze tytuły tylko tam obejrzałem.

Obecna cena Viaplay w C+ po podwyżkach to 30 w zobowiązaniu i 40 we włącz/wyłącz ale nie da sie chyba tak bawić jak z elevenami we wlaczanie i wyłaczanie opcji.
1 miesiac nie jest za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2024 o 12:44, Bushiken napisał(a):

Obecna cena Viaplay w C+ po podwyżkach to 30 w zobowiązaniu i 40 we włącz/wyłącz ale nie da sie chyba tak bawić jak z elevenami we wlaczanie i wyłaczanie opcji.
1 miesiac nie jest za free.

Z tym że trzeba jeszcze płacić za Canal+, który nie jest mi potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 18:38, utede napisał(a):

Oszukali w jaki sposób?

 

Chodzi o to, że miałem na stronie informację nieprawdziwą o tym, że cena za kolejny okres to 33,25 zł , a wzięli 55 zł. 

 

Ostatecznie skusiłem się na promocję trzy miesiące w cenie 39 zł za miesiąc. Oferta przy anulowaniu pakietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, diabeu napisał(a):

Z tym że trzeba jeszcze płacić za Canal+, który nie jest mi potrzebny.

Nie musisz płacić za pakiet kanałów C+ tylko mieć jakikolwiek pakiet u nich nawet Start+ czy Entry+
Jak tak drogo z 10zl za Entry to płać pełną kwotę VIaplay bezpośrednio. Pytałeś gdzie taniej to dostałeś odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi się rozchodzi ze nie potrzebny mi zaden pakiet Canal+, więc wolę bezpośrednio przez Viaplay. I nie, nie pytałem gdzie taniej. Od początku byłem zainteresowany przedłużeniem na rok poprzez Viaplay, bez pośredników, widocznie mnie z kimś pomyliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vigoo napisał(a):

"Akcjonariusze Viaplay zatwierdzili w środę plan ratunkowy, który znacznie rozwodni udziały obecnych właścicieli, mający na celu uratowanie borykającej się z trudnościami szwedzkiej grupy zajmującej się streamingiem przed upadkiem."

(Reuters)

To oznacza, że puszczą w obieg większą liczbę akcji? Bo też takie plotki krążyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Patrzycie na Viaplay tylko przez pryzmat Polski. Kanały w Skandynawii, szczególnie w Szwecji z taką pozycją to łakomy kąsek.

Łakomy kąsek? Gdyby nie kroplówka C+ i PPF, całej grupie groziłaby upadłość. Tak zawojowali świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie ma co trzymać pasów, niezależnie od scenariusza, który się wydarzy 9-go lutego - raczej wiadomo, że inwestorzy swojej kasy już nigdy nie zobaczą. Większość udziałów Viaplay przejmie C+ i PPF, pytanie co to finalnie będzie oznaczało dla abonentów w Polsce, ale tu nawet trudno spekulować bo scenariuszy, które mi przychodzą do głowy jest co najmniej kilka (+ oczywiście te, które mi nie przychodzą do głowy), a w każdym widzę po kilka logicznych luk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz o ile zwiększył się wolumen akcji, wiadomo, że mali inwestorzy zostali wydymani, ale jeszcze zobaczymy Premier League w dodatkowym pakiecie w Viaplay Medium+, tyle, że będzie sprzedawał go CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, czerstwy napisał(a):
 jak Medium+ z PL

Wiem, ale zobaczysz go w wyższej cenie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...