Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, kisiel95 said:

Nie zrobi tego, bo partnerzy nie będą chcieli współpracować. Prędzej będzie zmiana warunków u danej kablówki/platformy po jakimś czasie. I operator będzie myślał, co z tym fantem.

W sensie myslisz że operatorzy nie zabezpieczyli się na taki przypadek i VP może zmieniać warunki bez konsekwencji i to druga strona ma się martwić? No nie sądzę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Viaplay zmieni warunki i poniesie pewne konsekwencje, ale patrz na Play, już będzie pewnie Viaplay Total za punkty (i pewnie nie mniej niż za 25 pkt/25 zł, a w czasie nieokreślonym pewnie 40 zł). Do jakiegoś czasu pewnie są te umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kunkore napisał(a):

Oni nie pożyczyli od Polsatu siatkówki plażowej, oni zwyczajnie pokazali ją bez posiadanych praw na Polskę xD

Skąd mieli sygnał?

 

 

Cytat

Być może Viaplay wyprzedziła trochę czasy - zastanawia się Adam Pawlukiewicz. - Być może trochę przeinwestowali. Może w niektórych krajach będzie musiała sprzedać spore pakiety sublicencyjne - dodaje.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-promocja-jak-zrezygnowac-problemy-techniczne-awaria

Niektóre komentarze ekspertów są zaskakujące. Wyraźnie widać, że Viaplay przepłacił za niektóre prawa i to nie trochę.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cidik napisał(a):

jak zaczną się sublicencje to ludzie będą rezygnować kosztem oglądanie gdzie indziej. Nikt nie będzie płacił 55 zł, a co ciekawsze będzie w Canal+ czy też TVP

Tak samo wiele osób mówiło, że absolutnie nie ma co liczyć na teraz obowiązujące sublicencje.

Taki kibic np. Liverpoolu czy Roma i tak kupi viaplay, żebvy mieć dostęp do wszystkich meczów swojej drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem piłki nożnej napędziło im Juve, MU i FC Barcelona (te trzy kluby mają duży fanbase w Polsce). Lech wśród Poznania. Bayern też, ale Bundesliga jest ligą obecnie nudną pod względem majstra. Myślę, że zamiast Premier League mogli wziąć La Ligę na rynkach europejskich, która jest zapewne tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że zmiana CEO wpłynie pozytywnie na zmianę kursu na giełdzie.

 

Póki co raczej nie pomogło ;)

 

https://www.google.com/finance/quote/VPLAY-B:STO?sa=X&ved=2ahUKEwj4yeja0LD_AhXQzIsKHVviBWcQ3ecFegQIDRAf

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucas2go napisał(a):

Moim zdaniem dopóki Viaplay nie przedstawi konkretnych planów wyjścia z kryzysu, dopóty nie liczyłbym na zmianę trendu spadkowego. Bardzo możliwe jest nawet zawieszenie notowań spółki na giełdzie.

Zawiesznie notowan na gieldzie ,może być jeśli by ''znajomi kólika '',mieli informacje insajderskie.

Lub nie przesłanie ESPI odnośnie raportów miesiecznych,kwartalnych .

Poki co kurs widzę na -11.06%  i dalej bedzie leciał na pysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, muza_tv napisał(a):

Play, po podpisaniu nowej umowy z Viaplay, już zmienił świadczenie usług. Do pakietu TV w ramach abo wciskają tańszy pakiet filmowo-serialowy Viaplay, a za sportowy trzeba dopłacić :)

Coś źle patrzysz :) Pakiet Max 157 kanałów + Viaplay Medium 65zł (jest to cena dla nowych, jak masz tel. w Play płacisz 45zł) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Pod względem piłki nożnej napędziło im Juve, MU i FC Barcelona (te trzy kluby mają duży fanbase w Polsce). Lech wśród Poznania. Bayern też, ale Bundesliga jest ligą obecnie nudną pod względem majstra. Myślę, że zamiast Premier League mogli wziąć La Ligę na rynkach europejskich, która jest zapewne tańsza.

Szkolnikowski w trakcie przetargu na La Ligę pisał o nowym graczu, który chce ją przejąć prawa, wydaje mi się że to byli oni, ale wspólna oferta C+/Eleven ich przebiła. 

 

@aboutrekaJak skąd mieli sygnał? Mają w innych krajach prawa do FIVB, i po prostu zdjęli geolokalizację z Polski, tak samo pokazali w 2021 jedną sesję rozgrywek snookera, do których prawa wtedy miało TVP Sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. jak F1 było w Eleven to co chwile widziałem ludzi co o tym gadali itd. a Viaplay to bardzo cicho - więc chyba nie kazdy ma te platforme no i mozna to inaczej oglądac na necie. Ja miałem na początku Viaplay ale jak były problemy mimo ekstra neta to stwierdziłem po co mi to ,że płace i mam sie wkurzać ze nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty wysuwasz teorie, że UEFA się martwi o ekspozycję w naszym kraju.

Gdyby się martwiła to by nie sprzedała praw serwisowi streamingowemu, który miał w momencie ich nabywania zero abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...