Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Viaplay ma PL, Bundesligę  na wyłączność na kilka dobrych lat w usłudze przez internet, a jak się ma do tego  wychwalanie jakości z satelity,  czy to coś zmieni?

Ponad milion subskrypcji, klientów im tylko przybywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ze nadal opóźnienie wysokie...

Opóźnienie dla zdecydowanej większości to nie problem.

...mega nieporęczne sterowanie by włączyć kanał/przełączyć transmisje

Tu przynajmniej możesz przełączać, na sat nie miałbyś tylu równoczesnych transmisji



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Pawop said:


Opóźnienie dla zdecydowanej większości to nie problem
 

Być moze dla większości słaba jakość to tez nie problem, wiec z tego powodu maja wyrównywać w dół i technologia ma się cofać?

 

Co do przełączania to naprawdę sądziłes ze mówię o meczach w danej lidze? Najczesciej gdy mecze pokrywają się to raczej nikt z Arsenalu/Liverpoolu/United nie przełączy na Leeds 😂 chodziło o przeskakiwanie między ligami czy wręcz między dyscyplinami. 

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo u mnie na Kodi mimo aktualizacji wszystkiego przy MultiPremierLeague wyskakuje "nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji."

Na aplikacji oryginalnej działa. Nie mam ochoty bawić się w jakieś zgrywanie pliki dziennika zdarzeń i inne duperele. Po prostu olewam te Kodi i trudno. Albo na LG web OS będę miał krecoce się kółko ewentualnie przycinki dziwieku, albo na Android tv przycinki obrazu.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal są przycinki obrazu na nowszych wersjach Android TV?

"Stara" 7 wciąż oferuje obraz absolutnie bez żadnych szarpnięć.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, utede napisał(a):

Najczesciej gdy mecze pokrywają się to raczej nikt z Arsenalu/Liverpoolu/United nie przełączy na Leeds 😂

Jak w tym samym czasie gra Millwall F.C. to faktycznie Ja na Arsenal/Liverpool/United nie przełączę 😂

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, diabeu napisał(a):

Standardowo u mnie na Kodi mimo aktualizacji wszystkiego przy MultiPremierLeague wyskakuje "nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji."

Na aplikacji oryginalnej działa. Nie mam ochoty bawić się w jakieś zgrywanie pliki dziennika zdarzeń i inne duperele. Po prostu olewam te Kodi i trudno. Albo na LG web OS będę miał krecoce się kółko ewentualnie przycinki dziwieku, albo na Android tv przycinki obrazu.

Nie ma przymusu korzystania. Ale raczej nie zaktualizowałeś, bo działa.

 

multiliga.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, odja napisał(a):

We wtyczce inputatream adaptive wyłączyłem ignore hdcp status i ruszyło. Nie wiem jaki to ma wpływ na coś innego ale u mnie na Viaplay pomogło.

Tak właśnie powinno być, podawałam zalecane ustawienia, ale wrzucam jeszcze raz, dla rozwiania wątpliwości.

https://i.postimg.cc/h4NgTBp8/Input-Stream-Adaptive-Kodi-20-Nexus.jpg

https://i.postimg.cc/3JZS7j4y/Auto-Frame-Rate-Switching-Kodi-20-Nexus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Support po prawie 3 tyg w sprawie problemów z fatalną jakością na meczu Barcelona - United odpisał że sugerują pobrać aktualizację (której nie ma- webos) oraz zrobić soft reset routera.
Nie ma żadnej granicy bezczelności u nich. Ale trzeba jedno przyznać- może i jakość fatalna, ale przynajmniej równa w każdym temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będą woleć zwolennicy satelity, przekonamy się podczas El Clasico, słabe HD/4K na Elevenie, czy lepszą jakość na C+.

Jestem zdania, że więcej osób wybierze gorszą jakość. A cena na umowie Viaplay jest tańsza niż C+.

Tak samo, dlaczego wybierają STARS.TV zamiast np. Music Box Polska, który zwinął się z rynku satelitarnego.

Tu jest forum dla ekspertów, a nie większości społeczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałeś, że wielu do ogladalnie lepszej jakości będzie ograniczał sprzęt?🤣 I ile kosztuje w C+ Paczka C+ a ile Viaplay dobierane w trakcie umowy?🤣Piszałem nie raz nie wypowiadaj sie na temat C+ bo nie masz o tym zielonego pojęcia.

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, kisiel95 said:

Ciekawe co będą woleć zwolennicy satelity, przekonamy się podczas El Clasico, słabe HD/4K na Elevenie, czy lepszą jakość na C+.

Oba mecze będą w 4K wiec o czym w ogóle mowa? 
kogos kogo interesuje hiszpanska ma oba pakiety i wybierze co mu wygodne i ładniejsze, a jak ktoś nie ma obu to obejrzy to co ma. 
To chyba nie jest zbyt trudne do zrozumienia?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 16:23, lakiman napisał(a):

Nadal są przycinki obrazu na nowszych wersjach Android TV?

"Stara" 7 wciąż oferuje obraz absolutnie bez żadnych szarpnięć.

Google TV 12 po najnowszym minor update i nadal jest gubienie klatek przez pierwsze kilka minut, a potem jest OK.

6 godzin temu, utede napisał(a):

Support po prawie 3 tyg w sprawie problemów z fatalną jakością na meczu Barcelona - United odpisał że sugerują pobrać aktualizację (której nie ma- webos) oraz zrobić soft reset routera.
Nie ma żadnej granicy bezczelności u nich. Ale trzeba jedno przyznać- może i jakość fatalna, ale przynajmniej równa w każdym temacie :D

W przypadku C+ online i Polsat Box Go jest jeszcze gorzej. C+ od 1,5 roku nie może sobie poradzić z przycinaniem swojej aplikacji na Apple TV 4K, a Polsat Box Go w końcu działa dobrze na Tizen, ale - uwaga - naprawienie usterki zajęło im aż 7 lat, bo zapętlone przycinanie przy uruchamianiu streamu było jeszcze w starej aplikacji Ipla :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Wodnik Szuwarek said:

W przypadku C+ online i Polsat Box Go jest jeszcze gorzej. C+ od 1,5 roku nie może sobie poradzić z przycinaniem swojej aplikacji na Apple TV 4K, a Polsat Box Go w końcu działa dobrze na Tizen, ale - uwaga - naprawienie usterki zajęło im aż 7 lat, bo zapętlone przycinanie przy uruchamianiu streamu było jeszcze w starej aplikacji Ipla :rofl:

Czyli wracamy do absurdu porównywania tv sat z usługa streamingowa. C+ i Polsat większość ludzi korzysta satelitarnie, czy w viaplay tez jest jakakolwiek niezawodna alternatywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...