Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, bgmnt napisał(a):

Kolega wybrał sobie jakość 360p i wstawił screena. Antyfani poklepują się po plecach.

No beczka śmiechu :).

Kolega wybral sobie jakosc automatyczną. Wiec nie osmieszaj sie . Wspolczuje tym ktorzy placa za ten syf normalne stawki ja na  szczescie mam to za posrednictwem C+.

Edytowane przez cplus
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mrozio11 napisał(a):

Aż sam z ciekawości włączyłem, żeby zobaczyć czy faktycznie działa tak źle. No u mnie normalnie wjeżdża najwyższy profil jakościowy i trzyma. Mimo, że aplikacja u mnie działa różnie to akurat ta transmisja działa okej. 

Miejmy nadzieje ze sam wyscig bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kłótnie o bitrate, to coby nie pisać spadek jakości obrazu jest zauważalny dla przeciętnego Janusza w porównaniu z Eleven 4K za 15 zł.

 

Fakt na razie nie ma zacinek (Kodi), ale obraz jest standardowo lekko rozmydlony i wygląda jak upscal z 720 do 1080? Mogliby trochę swoje filtry wyostrzyć, ale widocznie nie mają nikogo ogarniętego.

Pamięta ktoś jeszcze, że jak Eleven wchodziło do Polski i był hejt na nich za słabą jakość, to tutaj na forum wypowiadał się ich technik?

To byli czasy 🙂

 

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cplus napisał(a):

Musze przyznac ze na Ultraboxie (Technicolor ) jak dotad wszstko gra :)

No u mnie też ok - oglądam wyścig od kilku minut, też na Ultraboxie, ale kolory są mało wyraziste niestety. Szczególnie przy szybszych ruchach kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wszystkie treningi i kwalifikacje przed GP Bahrajnu F1 - żadnych zacięć lub spadków rozdzielczości zarówno na dwuletnim laptopie, jak i TV 43" LG z WebOS. Z kolei podczas samego wyścigu na TV LG jedno wyraźne "zacięcie" - zatrzymanie transmisji na kilka sekund około dwudziestego okrążenia i kręcące się kółko ładowania, oraz dwa zauważalne kilkusekundowe spadki jakości obrazu (niższa rozdzielczość i 25 fps zamiast 50 fps). Łącze światłowodowe ze sporym zapasem prędkości, więc to nie kwestia łącza. :)

Nie ma rewelacji, ale nie ma też takiej tragedii jak niektórzy zapowiadali.

Co do ogólnej jakości obrazu, nie jest to to co było na Eleven, ale zobaczymy jak będzie ze stabilnością transmisji przy kolejnych wyścigach. Może jestem kiepskim przykładem, bo bardziej skupiam się na rywalizacji na torze niż na liczeniu kamyków w pułapkach żwirowych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MiBox wszystko działało dobrze. Obraz podczas F1 dobry (na F1 TV Pro obraz bardzo dobry - porównywałem). Przełączałem w trakcie F1 na ligę angielsko nie było też problemów (jakość, ładowanie streamu - szybko).  Nic się nie przecinało przy F1 jak przy meczach dzisiaj. 

 

Jakość przez przeglądarkę internetową jest słaba w porównaniu na Android boxie. Oglądanie tylko przez Android box (Apple TV box - nie posiadam). 

Edytowane przez pawel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...