Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Lanser123 napisał:

Coś takiego by się przydało - wykupiłbym sobie tylko Bundesligę po niższej cenie. 

 

Z pewnością 🤭

Prawdopodobna pakietyzacja to tańszy abonament bez sporty (film, seriale, dzieci) lub droższy ze sportem. Raczej nie będą się rozdrabniać - jeśli sport to cały albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy pakiety tak jak 4K   które miało być przy PL ....

Żadnych pakietów nie będzie  bo   jak rozdzielą sport od ich biblioteki filmów to nikt nie kupi ich  filmów bo tam bieda totalna  top raz .

Dwa  jak podzielić sport ?   pakiet piłka nozna ,pakiet  sztuki walki , itpi itd   ,Piłkę nożną  rozbić na ligi  , rozgrywki pucharowe ?

I co pakiet piłka nożna za 19.99zl  ... nie ma szans  minimum 29.99 ... itp itd

 

Prędzej Viaplay wycofa się z Polski niż da pakiety i 4K  ,pewniejsza jest kolejna podwyżka usług "premium" jak to viaplay  określa   swoja stację .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grreg2084 napisał:

 

A z tego co kojarzę, to w niektórych krajach Viaplay rozbił sport na dwa pakiety. Czemu tak nie miałoby być w Polsce? 

Na razie to mają TOTALne problemy techniczne.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuzia napisał:

Mnie interesowałby sam pakiet film/serial, mam nadzieję, że taki pakiet pojawi się. Co do sportu, u siebie mają rozbicie na pakiety Medium i Total: https://viaplay.se/package_sport

 

Podział    rozgrywek też  lekko chory  ,widać ze ktoś tam ewidentnie nie ogarnia tego co mają w ofercie .

 

LE ,LK ,Liga narodów  to jak by nie było  rozgrywki pucharowe  zwał jak zwał premium  to raczej powinno być upakowane w Ofercie TOTAL  ,podobnie UFC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lakiman napisał:

Swoich propozycji nie chcą tłumaczyć, ale komunikaty już po polsku.

@Zuzia tego nie można tłumaczyć błędami też w innych filiach.

Aplikacja jest niedopracowana, ale jak pisałam, błąd o braku pakietu mimo posiadania najwyższego widziałam w szwedzkiej wersji po szwedzku. Tylko tam to zdarza się sporadycznie, a w polskiej wersji jakby eskalacja problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zuzia napisał:

Może ma znaczenie specyfika danego rynku, w Danii jest inaczej: https://viaplay.dk/package_sport

 

Hmm  pewnie tak w jakimś stopniu ,ale cenna identyczna 449kr ... i u nas z ceną bedzie podobnie  .

1 minutę temu, kocik89 napisał:

Gdyby mieli takie prawa jak w Szwecji  to by mieli przynamniej dwa razy więcej abonentów.  U nas nie mają  czego dzielić.

Serio a co szwedzi mają czego nie ma u nas ?

 

 

P.S.  tak na marginesie dostałem w tym tyg  odpowiedz z UOKiK  na reklamację  którą pisałem do Viaplay .Przesłałem im kilkanaście screnów i  krótkich filmów  . Zajmą się sprawą i poproszą Viaplay o oficjalne ustosunkowanie się do opisanych sytuacji  ,mam czekać na maila .

To czekam i   zobaczę co przyjdzie .Bo jak na razie od czerwca nie odpisali :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Danii chyba mają najbogatsze prawa sportowe. Jest tam jeszcze pakiet za 549 kr. - dodatkowo z kilkunastoma kanałami TV. Jak zrobią u nas, to zagadka, trudno wyrokować na podstawie rynków skandynawskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ta zawartość nie jest uwzględniona w Twoim pakiecie. Informacja o tym, jak przejść na bogatszy pakiet, znajdziesz w naszej witrynie internetowej." 

 

Powyższy komunikat pojawia się przy próbie uruchomienia trwającego na żywo właśnie meczu ligi angielskiej: Bournemouth - Arsenal. 

 

Nie ma tygodnia żeby jakiegoś problemu z tą aplikacją nie było. Oczywiście błąd wyskakuje tylko ma Viaplay. Na CANAL+ wszystko działa jak należy.  

 

Żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grreg2084 napisał:

 

A z tego co kojarzę, to w niektórych krajach Viaplay rozbił sport na dwa pakiety. Czemu tak nie miałoby być w Polsce? 

Co z tego jak szrot będzie w tańszym  a PL,Bundesliga i KSW droższym?😂

 

Godzinę temu, cidik napisał:

zapytaj w Polsacie, oni wiedzą jak wydoić abonenta z pieniędzy za co ciekawsze prawa
 

Fakt bardzo drogo Pakiet z Polsatami 20zł +Sport max za 30zł czyli 5 zł taniej niż będzie kosztował za jakiś czas Viaplay🤣

 

1 godzinę temu, matinen napisał:

Skurkowańce 😡

@Delta21ja bym wysłał tego screena z pytaniem jaki pakiet masz wykupić...

Płacisz i nie oglądasz to jest Nowoczesność według @Pawop taka nasz czeka przyszłość jeśli chodzi o oglądanie sportu🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, aandin napisał:

Obejrzałem dwa mecze Bundesligi Wolfsburg-S04 i Union-Lipsk. Dobrze się oglądało i zero problemów.

Komunikat o pakietach jeszcze mi się nigdy nie wyświetlił a korzystam z Viaplay dużo.

U mnie ten komunikat pojawił się dzisiaj pierwszy raz. Też wcześniej go nie miałem. Najczęściej było to "coś poszło nie tak". 

Urządzenie na Androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kornerek napisał:

0 17 30 była następna pozycja w epg i tam było dokończenie multiligi sprawdziłem ponieważ w tym kanale jest możliwość odtworzenia i nawet w box4k można przewijać

Jakie było Twoje źródło sygnału? Sprawdzałem w telewizji kablowej i sprawdzałem w aplikacji UPC TV GO – w obu miejscach po 17.30 rozpoczęła się zapętlona emisja reklamy Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...