Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety choć myślałam, że z okazji tak ważnego wydarzenia ogarną się lepiej.

 

awaria2.jpg

 

W Szwecji nie ma tego komunikatu.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to przykre, że dalej patrzycie na te vijapleje i łudzicie się, że może  jakoś będzie. Jest tyle alternatyw na satelicie w pieknej jakości. Na bank C+ ma sygnał z innego źródła, dorzucają tylko głos. Gdyby mieli z apki to byłoby standardowe logo tej pseudoplatformy widoczne a nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to przykre, że dalej patrzycie na te vijapleje i łudzicie się, że może  jakoś będzie. Jest tyle alternatyw na satelicie w pieknej jakości. Na bank C+ ma sygnał z innego źródła, dorzucają tylko głos. Gdyby mieli z apki to byłoby standardowe logo tej pseudoplatformy widoczne a nie jest.



inny cdn do którego nie mamy dostępu, ot cała tajemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

---

 

Skoro od roku Viaplay nie potrafi zainwestować w porządną infrastrukturę sprzętową i zapewne nie zrobią tego przez kolejny rok, to od 1 marca miesięczna subskrypcja powinna kosztować 5,50 zł (55 zł).

2 minuty temu, k05 napisał:

Dzialenie tego serwisu to jedna wielka porażka. Kupują prawa za wszelką cenę, a nawet chcąc płacić za ich usługi nie da się tego oglądać, bo "coś poszło nie tak". I jeszcze 55zł chcą zaraz brać za to. 🤣😂

 

 

A co gorsza, to w tłumaczeniach na Twitterze ciągle odsyłają do instrukcji obsługi nakazującej ponowne uruchomienie telewizora, aplikacji, "naprawę" Wi-Fi itd. Czy oni naprawdę uważają ludzi za takich skończonych [beep]? 90% problemów (a zapewne nawet więcej) to tylko i wyłącznie ich wina.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina,  najpierw cięło multilige teraz bvb nie da się ogladac. Juz mam ich dosc, 2 dnia ogladania. To jest sprawa dla uokiku, to jest nic innego jak oszukiwanie ludzi, powinni być zalani zgloszeniami. Płacisz, nadawca zobowiązuje się do świadczenia usługi w okreslony sposób, nie wywiązuje się z tego, musi ponieść konsekwencje, chociażby w postaci rekompensaty pienieznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, madman9 napisał:

Płacisz, nadawca zobowiązuje się do świadczenia usługi w okreslony sposób, nie wywiązuje się z tego, musi ponieść konsekwencje, chociażby w postaci rekompensaty pienieznej.

 

Jak ich pognębi więcej osób, to można liczyć na zniżkę (25%, 50% - to zależy) na ... następny okres subskrypcji. Oczywiście problemów to nie rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grreg2084 napisał:

 

A u mnie BVB z Leverkusen cały czas bez problemów (podobnie jak derby Berlina z 15:30).

Bo problem jak podaje komunikat jest u niektórych użytkowników, na przykład u mnie. Ale nie płaczę, bo i tak bym tego nie oglądała i nie wykosztowałam się, bo mam z promocji za 11,33 zł. Filmy i seriale działają. A fanom piłki można tylko współczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zuzia napisał:

Bo problem jak podaje komunikat jest u niektórych użytkowników, na przykład u mnie. Ale nie płaczę, bo i tak bym tego nie oglądała i nie wykosztowałam się, bo mam z promocji za 11,33 zł. Filmy i seriale działają. A fanom piłki można tylko współczuć.

Dokładnie. Ja się cieszę, że nie mają praw, które mnie interesują.  Też mam Viaplay za 11,33zł. Oglądam seriale, które mnie interesują, ale wraz z końcem tej promocji kończy się też moja przygoda z Viaplay. Fanom Bundesligi i Premier League pozostaje tylko współczuć.  

4 minuty temu, kunkore napisał:

Znakomita akcja promocyjna Canal+Online, u nas działa, a w Viaplay nie 🤣

A to podobno Canal+ miał robić reklamę Viaplay.  🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny mecz to jeden z bardziej atrakcyjnych.Może nie hit ale dróżyny które zdecydowanie potrafią grać w piłkę. Edit Ja bym się już tak nie pastwił nad Viaplay bo za jakiś czas tylko to pozostanie gdy sie chce mieć cały dostep do PL.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...