Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się uda to Sky Austria, jak nie to będę myślał nad Sky Ireland lub platformami europejskimi które mają zasięg satelitarny w Irlandii.

Jak nie wypali to niestety stream, ale niebo lepszy niż szwedzki badziew choć droższy.

W zasadzie wybór jest spory szczególnie z odbiornikiem na linuxie.

Edytowane przez tracer10
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pawop napisał:

Jeśli chodzi o ofertę filmową, to Viaplay nie ma startu do C+, HBO, Disney+, Netflixa czy Prime Video. Serialowo jest lepiej. Jednak jak ktoś nie ma w/w serwisów, a są tacy, to coś ciekawego z filmów znajdą.

Serialowo też są daleko za Amazonem, a tym bardziej HBO Max. Naprawdę ciężko było tam coś znaleźć. Jak już pisałem mi się udało obejrzeć jeden niezły serial "Kin". Jak na 2 miesiące to tragiczny wynik. W w/w serwisach mam kilkanaście seriali do obejrzenia, mimo że HBO mam już od ładnych kilku lat. Nigdy nie zdarzyło mi się, że mając nowy serwis musiałbym tak gorączkowo szukać czegokolwiek wartego uwagi. Tylko Premier League będzie się tam liczyło, dla mnie oczywiście.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swordfish napisał:

Właśnie dlatego, że oferta filmowo-serialowa wygląda mizernie w Polsce sprzedają wszystko w jednym pakiecie ze sportem. Nawet jakby podzielili na pół i sprzedawali sam pakiet filmowy za 17 zł, to on nadal wygląda blado. I sam sport za 17 zł byłby za tani do tylu praw sportowych co mają.

Czy już padł pierwszy klaps na pierwszym polskim serialu oryginalnym Viaplay? Na razie były tylko zapowiedzi, chyba, że kręcą potajemnie, w przeciwieństwie do Netflixa, który chce nas zalać 18 nowościami własnymi z Polski.

Dokładnie.I doskonale o tym wiedza że gdyby podzielili ofertę na sportową i filmową to tej drugiejmpraktycznie nikt by nie wykupił. A tak to zawsze można windować cene chwaląc sie ofertą sportową i filmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2022 o 20:18, wizjaplus napisał:

W zakładce Kanały TV zniknął od kilku dni kanał Viasat History. Ciekawe czy to planowany koniec kanału czy błąd operatora... Bo co do TV 1000 Russkoe Kino to można zrozumieć. 

Viasat History wrócił na swoje miejsce.

 

@lakiman fotkę kasuję, żeby nie budziła kontrowersyjnych skojarzeń. Pozdrawiam :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób oglądających Viaplay na kodi lub jakiś urządzeniach pozwalających sprawdzić rozdzielczość i bitrate dzisiejszych spotkań ligi europy i ligi konferencji. Czy Roma - Lipsk jest w SD?

W apce opis wskazuje, że jest to jedyny mecz europejskiej piłki dziś nie transmitowany w HD (pozostałe 3 spotkania mają oznaczenie HD). Trochę dziwne, że akurat mecz Lipska potraktowaliby po macoszemu. 

Poza tym jestem ciekaw, czy wreszcie oznaczenia HD w viaplay pokrywają się z rzeczywistością, czy dalej robią te dopiski na chybił trafił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kamill87 napisał:

Ciekawi mnie czy wszystkie mecze można live obejrzeć czy dają np tylko jeden dziennie czy jak to wygląda ?

Na dzisiejszą noc widzę że są wszystkie 4 mecze live.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kunkore napisał:

Kontrakt Viaplay na transmisję F1 jest najdroższy w historii jeśli chodzi o Polskę, mimo braku Polaka w stawce, tak podaje Sportbusiness

https://media.sportbusiness.com/2022/05/nent-to-pay-huge-increase-for-f1-rights-in-poland/

A było tu wilu co twierdziło że nie przepłacają za prawa🤣Oby za jakiś czas nie było jak z DAZN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o "przepłacaniu" za prawa już kilka artykułów było tutaj wrzucanych. Jeden z nich dotyczył Bundesligi i zdziwienia samych ekspertów,  że zdecydowali się za te prawa tyle zapłacić. Inny był komentarzem w kwestii utraty praw do F1 przez dotychczasowego nadawcę tych rozgrywek, gdzie stwierdzono, że przebijanie kwoty zaproponowanej przez konkurenta stanowiłoby brak opłacalności tych rozgrywek.  No i komentarz Szkolnikowskiego z TVP, gdzie zdradził, że niektórzy nadawcy patrzą niechętnie na to, że nowy gracz wydaje pieniądze za dane prawa nieadekwatne do rynku. 

 

Widać,  że chcą mieć jednolitą ofertę na kilku rynkach. O tym czy jednak ich taktyka okaże się właściwą pewnie przekonamy się za kilka lat. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał:

Inny był komentarzem w kwestii utraty praw do F1 przez dotychczasowego nadawcę tych rozgrywek, gdzie stwierdzono, że przebijanie kwoty zaproponowanej przez konkurenta stanowiłoby brak opłacalności tych rozgrywek. 

W tym przypadku chodzi o Holandię. Gdzieś mi to umknęło pisząc powyższy post. 

13 minut temu, kunkore napisał:

@k05 To w takim wypadku zastanawia, czemu nie poszli od razu po LM, skoro Polsat płaci niewiele więcej niż poprzednio. 

Z doniesień medialnych wynika, że sporo płacą już za to co kupili. A zapewne ich portfel to też nie jest studnia bez dna. 

Być może mieli w planach zakup Ligi Mistrzów, ale Polsat postawił większe pieniądze i Viaplay musiał się zadowolić drugorzędnymi pucharami, które Polsat już odpuścił. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...