Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Za darmo trwa, bo termin rozliczenia jest podawany za miesiąc, klikając dzisiaj mamy termin 23.12.2021 jako termin rozliczenia. 

 

Tam pisze termin następnego rozliczenia (bieżące rozliczenie jest również normalnie płatne).

 

Z ciekawości zrobiłem test na nowym koncie:

 

- nie ma informacji o 30 dniach za darmo;

- podpowiada kwotę 34 zł miesięcznie + wskazuje następny termin rozliczenia (w tej samej kwocie);

- podałem dane karty wirtualnej + przeszedłem dalej;

- na początku poproszono o weryfikacje danych dotyczących karty płatniczej (w kwocie 0 zł);

- po pomyślnej weryfikacji karty, próbowano ściągnąć 34 zł (pojawił się komunikat o niepomyślnej transakcji, co jest w moim przypadku logiczne, gdyż na karcie wirtualnej nie miałem wystarczającej kwoty).

 

Czyli - tak czy siak - cebulandia ma problem. Za darmo umarło. I słusznie.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, grreg2084 napisał:

 

 

 

Czyli - tak czy siak - cebulandia ma problem. Za darmo umarło. I słusznie.

To bylo logiczne , ze tak sie stanie.

Gale KSW byly PPV , wchodząc do Viaplay nikt przy zdrowych zmysłach nie pozwoli ludziom na miesiąc sie zarejestrować za darmo , by sobie tylko walkę obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, grreg2084 napisał:

Czyli - tak czy siak - cebulandia ma problem. Za darmo umarło. I słusznie.

W Szwecji  pakiet Viaplay Total w ogóle nie ma okresu próbnego. Z tych samych powodów co w Polsce :)

I mają poblokowane VPN, żeby np. Szwedzi nie korzystali z tańszych kont islandzkich.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiler napisał:

Platforma ruszyła w sierpniu, a mamy koniec listopada. Przez cały ten czas można było testować przed 30 dni za darmo. To raczej naturalne, że musiało się to kiedyś zakończyć.

 

Bardziej mnie zaskoczyło to, że taka możliwość istniała aż tak długo. Widocznie dopiero teraz pojawiła się wielka presja z zewnątrz (jednak w przypadku KSW trzeba będzie umiejętnie podzielić się niemałą kasą; na pewno nie wchodzi w rachubę to co w przypadku współpracy z Polsatem, gdzie organizatorom z podziału wpływów przekazywano jedynie "ochłapy").

 

Jeśli KSW będzie dostępne w pakiecie "Total" (34 zł za miesięcznie, ewentualnie w promocji 17 zł miesięcznie), to nie dość, że mówimy o bardzo przystępnej cenie, to dodatkowo czasem zdarzy się tak, że w ramach jednego cyklu rozliczeniowego będzie można załapać się na ... 2 gale KSW (wystarczy, że pojawią się one w odstępie 4 tygodni).

 

I dodatkowo, z tego co da się usłyszeć, KSW wymaga od Viaplay, aby transmisje były pokazywane w jakości min. 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grreg2084 napisał:

 

Bardziej mnie zaskoczyło to, że taka możliwość istniała aż tak długo. Widocznie dopiero teraz pojawiła się wielka presja z zewnątrz (jednak w przypadku KSW trzeba będzie umiejętnie podzielić się niemałą kasą; na pewno nie wchodzi w rachubę to co w przypadku współpracy z Polsatem, gdzie organizatorom z podziału wpływów przekazywano jedynie "ochłapy").

 

 

Polecam rozmowę z Borkiem którą wkleiłem wyżej, wynika z niej jasno, że KSW traciło pieniądze i możliwości rozwoju na współpracy z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Borek kilkanaście minut temu na Twitterze: "Uczciwie. Fair. Rynek się zmienił. To uczciwy podział (80/20 lub 85/15) między promotorem, który musi galę zorganizować i opłacić wszystko a telewizją.".

 

To już mniej więcej wiemy, na jaki układ KSW poszło z Viaplay. A z tego co się już od pewnego czasu dało usłyszeć, to Polsat uważał ... odwrotnie (mowa o proporcjach).

 

Ponadto ciekawie wczoraj do tematu odniósł się też Krzysztof Stanowski (z oczywistych względów będący w bliskich kontaktach z Mateuszem Borkiem):

 

"Czy ja dobrze rozumiem, że Marian Kmita (Polsat) nie chciał, żeby @BorekMati pojawiał się na galach KSW, a dość szybko okazało się, że - jak w Uprowadzeniu Agaty - miał być [beep], a wyszedł [beep] w drugą stronę?"

 

To tylko pokazuje, z jakim patologicznym myśleniem do czynienia mamy w Polsacie. Tak, czy siak - brawo Viaplay!

Edytowane przez grreg2084
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wara od disco polo bo lubię tą muzykę.

Po drugie nie byłby taki pewien, że ludzie będą kupować Viaplay dla KSW.

Rozmawiałem w robocie z kilkoma kolegami, którzy w UPC kupowali czasem te gale. Tutaj nie kupią a dlaczego ? Odpowiadali, że tam to jednorazowa kwota na walkę czy KSW, które ich interesował ( w zależności 2-3 w roku, każdy dla innych zawodników ).

Teraz musieliby kupić i płacić abonament. Słowo ABONAMENT jest u nich nacechowane negatywnie.

Jak wspomnialem, że z abonamentu można zrezygnować to masowo rzucili, że nie mają czasu ani ochoty kombinować, po prostu nie będą oglądać. 

Ja mam to w pompie bo dla mnie sporty walki nie istnieją.

 

Edytowane przez katowicer
+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, katowicer napisał:

 

Rozmawiałem w robocie z kilkoma kolegami, którzy w UPC kupowali czasem te gale. Tutaj nie kupią a dlaczego ? Odpowiadali, że tam to jednorazowa kwota na walkę czy KSW, które ich interesował ( w zależności 2-3 w roku, każdy dla innych zawodników ).

Teraz musieliby kupić i płacić abonament. Słowo ABONAMENT jest u nich nacechowane negatywnie.

 

 

Dosyć pokrętna logika. Wcześniej wydawali jednorazowo 40 zł tylko na KSW, a teraz 34 również jednorazowo, bo nie zakładam, że wszystkie gale będą ich interesowały...do tego w tej cenie mają o wiele więcej ze sportu, w ofercie do której mają dostęp przez miesiąc.

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich rozumiem w ten sposób, że nie będzie im się chciało kupować, rezygnować, kupować rezygnować itd. Wcześniej kupowali, zapłacicli, pooglądali, zapomnieli. Teraz trza by było sie tym zająć i zrezygnować. A jak rozumiem im się nie chce tego robić więc wolą nie oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.  

Dzwonili do mnie z Play z propozycją dokupienia usługi telewizyjnej Play Now z dekoderem za 25zł miesięcznie. Jakiś pakiet 51 kanałów.  W ofercie jest też dostęp do VIAPLAY.  Jednak konsultant zaznaczył, że pomimo tego, że usługa jest na 24 miesiące to nie ma gwarancji na korzystanie z tego serwisu przez całą umowę. To znaczy, że gdyby Viaplay został wycofany z oferty Play Now to nie będzie to podstawą do rozwiązania umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, katowicer napisał:

 

Moim zdaniem, ąż tak wielu chetnych jak w normalnej TV ( PPV ) na KSW w Viaplay nię będzie. 

Nie będzie na KSW, nie ma chętnych na Bundesligę i to wszystko to wymyślone są subskrypcje.  

Jak nie jakość zła, to KSW się nie podoba, bo lepiej zapłacić 40 zł za jedną galę.  Tak jak pisałem absurd goni absurd.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego. To Ci wyłoże jeszcze raz.

Ludzie są z natury leniwi i jak jednym kliknięciem na numerze kanału promocyjnego zamawiali KSW tak teraz nie będzie im się chciało zamawiać, domawiać, rezygnować, pamiętać o tym. 

Chyba, że operatorzy wymyślą coś takiego, że zamawiam ale po KSW automatycznie jest rezygnacja jeśli sam nie przedłużę. Wtedy chętni się znajdą ( chętni na KSW )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadzają wam już

  • jakość
  • KSW (w cenie abonamentu, bo leń zapomni wyłączyć i zapłaci kolejny miesiac)
  • brak okresu próbnego, bo jak to był, ale się zmył 

Panie Borek przeczytaj pan taką argumentacje, kolegi wyżej  no i na co wam ekspansja KSW na Europe? 
Ręce opadają, co już forumowicze wymyślają. 
 
 
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego. To Ci wyłoże jeszcze raz.
Ludzie są z natury leniwi i jak jednym kliknięciem na numerze kanału promocyjnego zamawiali KSW tak teraz nie będzie im się chciało zamawiać, domawiać, rezygnować, pamiętać o tym. 
Chyba, że operatorzy wymyślą coś takiego, że zamawiam ale po KSW automatycznie jest rezygnacja jeśli sam nie przedłużę. Wtedy chętni się znajdą ( chętni na KSW )
W UPC nie zamówiło się PPV klikaniem pilotem, trzeba było zadzwonić.
No cóż jak ktoś jest nieogarnięty, jak Twoi koledzy, to nic na to nie poradzimy.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co się z Wami dzieje ?

Bronicie tego Viaplay niczym Częstochowy. 

Przytoczyłem jedną rozmowę, napisałem swoją opinię, która wg mnie jest bardzo prawdopodobna i tyle. A tutaj oburzenie jakby każdy musiał oglądać KSW i to do tego w Viaplay. 

Było bez abonamentu oglądali, będzie z abonamentem lub dodatkowymi obowiązkami - nie będą oglądali. I co Wam do tego ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, katowicer napisał:

Nie potrafisz zrozumieć słowa pisanego. To Ci wyłoże jeszcze raz.

Ludzie są z natury leniwi i jak jednym kliknięciem na numerze kanału promocyjnego zamawiali KSW tak teraz nie będzie im się chciało zamawiać, domawiać, rezygnować, pamiętać o tym. 

Chyba, że operatorzy wymyślą coś takiego, że zamawiam ale po KSW automatycznie jest rezygnacja jeśli sam nie przedłużę. Wtedy chętni się znajdą ( chętni na KSW )

To idealnie pokazuje, kto w Polsce KSW ogląda 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...