Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Ciekawe czy podczas meczu wyjazdowego zrobią studio i będę komentować co się dzieje?  :D

Fajne to rozegrało Viaplay 😁

Co w tym fajnego? Naprawdę przesadzasz z tymi zachwytami. Nie dość, że koszmarna jakość, to jeszcze mecze Legii mają kodować. Cieszmy się. Przekląłbym, ale nie wypada...

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arkon napisał:

Co w tym fajnego? Naprawdę przesadzasz z tymi zachwytami. Nie dość, że koszmarna jakość, to jeszcze mecze Legii mają kodować. Cieszmy się. Przekląłbym, ale nie wypada...

Mądrego to i warto poczytać. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Arkon napisał:

Co w tym fajnego? Naprawdę przesadzasz z tymi zachwytami. Nie dość, że koszmarna jakość, to jeszcze mecze Legii mają kodować. Cieszmy się. Przekląłbym, ale nie wypada...

Ty naprawdę myslales , ze Kurski to ogarnie? Pisalem , ze jeszcze będzie pierwsza lub druga polowa do wyboru. Ciesz sie , ze obejrzysz cały mecz na żywo + retransmisje.

33 minuty temu, bgmnt napisał:

No i świetna promocja dla Viaplay w wykonaniu TVP.

Oczywiście,  to jest dobra promocja serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mihalek napisał:

Viaplay nie miało żadnego interesu sprzedawać tych meczów. Kibice powinni się cieszyć, że w ogóle coś zobaczą... Jak już kiedyś pisałem im nie zależy na zarobku, a zdobyciu bazy abonentów w tym momencie.

Dokładnie , a jeśli ktoś czuje negatywne emocje ,  to powinien je kierować do TVP (Kurski)

To on was trzymał/trzyma w niepewnosci do samego końca ( jesli to prawda)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Umek napisał:

Ty dalej swoje.. to nie internet odgrywa tu ważna role a właśnie jak napisał @Arkon nasze kieszenie..a to czy sygnał pójdzie światłowodem czy rura kanalizacyjna nie ma nic do rzeczy.

Oczywiście, że sam internet ma to "do rzeczy", bo właśnie internet powala na emisję większej ilości treści jednocześnie, w coraz tańszy i łatwiejszy sposób, dlatego platform tego typu będzie przybywać 🙂 Tak naprawdę przed chwilą właśnie to potwierdziłeś 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kiedyś pisałem, Viapley nikomu łaski nie robi i jeszcze przejadą się na tym swoim prymitywnym cwaniactwie. Mnie akurat to ni ziębi, ni grzeje, bo polskie drużyny klubowe obchodzą mnie jak zeszłoroczny śnieg - nie oglądałbym ich, nawet gdyby mi dopłacali :-)

Nie mniej jednak, sporo kibiców w Polsce jest zainteresowanych oglądaniem Legii w fazie grupowej Ligi Europy i w tym miejscu Viapley wyrasta na ich wroga. Gdy europejskie puchary były w CANAL+ czy Polsacie Sport Premium, to takich "kwiatków" kibice nie doświadczali, bo obie stacje bezproblemowo dogadywały się w sprawie sublicencji dla publicznego nadawcy. A Szwedzi?? Gdzieee taaam! Oni to mają w czterech literach :-)

Jakość do kitu, filmy do kitu, marki żadnej nie mają, a teraz w dodatku utrudniają kibicom dostęp do transmisji polskiej drużyny w Lidze Europy - ot całe Viapley. Nie wiem, z czego to wynika... Może z tego, że "wiedzą, że oglądamy tylko Lewego" 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kingofsouth napisał:

Ty naprawdę myslales , ze Kurski to ogarnie? Pisalem , ze jeszcze będzie pierwsza lub druga polowa do wyboru. Ciesz sie , ze obejrzysz cały mecz na żywo + retransmisje.

Oczywiście,  to jest dobra promocja serwisu.

Tu nie chodzi o Kurskiego, bo on niewiele może, ale o jego szanownych szefów, którzy nie potrafią ogarnąć ustaw. Poza tym ja nie żyję w wyimaginowanym świecie, ale wiem że jest wielu chłopaków z biednych rodzin, których nie stać na Viaplay. A potem się dziwimy, że mało młodych garnie się do sportu i nasza lega jest tak słaba, jak nawet swojej ulubionej drużyny nie mogą obejrzeć. Nie wszyscy są bogaczami z wielkich miast, czasem o tym zapominasz. Ja sobie poradzę, ale wkurza mnie ten trend.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tyrla napisał:

Jakby to odwrócić to byliby na pierwszym miejscu czyli tak jak zakładali emoji23.png

To jest "pomiar zainteresowania", a nie liczba realnych użytkowników. Viaplay liczy 3 mln subskrybentów w Skandynawii. Gdyby wynik odbierać jako liczbę realnych użytkowników, to z tych danych by wynikało, że w ciągu miesiąca uzyskali (tylko w Polsce) niemal połowę wszystkich swoich użytkowników. 🙂 

Biorac to pod uwagę, jeśli utrzymają ten poziom to dla nich bardzo dobrze, ale to się okaże za kilka miesięcy. 

 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cidik napisał:
Godzinę temu, wilos napisał:
Kupiłem kolejny miesiąc za 8,90 zł  - 34 zł nie zapłacę bo nie jest tyle wart.

No brawo. Jakbyś potrzebował samochód na kilka dni, to zamiast z wypożyczalni, wziąłbyś od złodzieja który ukradł go sąsiadowi

 

Dla mnie jest tyle warty miesiąc oglądania Piłki nożnej (Bundesliga, LE, LK) - za Eleven płacę 9,90. Dlaczego mam więcej płacić. Jak chcesz płacić 34 zł to płać

Edytowane przez wilos
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CashBackPlease Już zapomniałeś jak Polsat na Mistrzostwa Świata w siatkówce rozgrywane w Polsce robił płatny pakiet Polsat Volleyball? ;)

@Arkon Taa, mlodych nie stać na darmową subskrypcję Viaplay na miesiąc którą w dodatku mogą podzielić na 2 osoby. A struktura oglądalności TVP to wcale nie w 3/4 ludzie 50+...

Rozumiem, że niektórzy są tak zacietrzewieni, że będa teraz oglądać na streamie telewizji z Azerbejdżanu w SD, byleby nie dać satysfakcji szwedzkiemu oprawcy, ale może to trzeba przepracować u psychologa, a nie zamęczać innych na forum.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arkon napisał:

 A potem się dziwimy, że mało młodych garnie się do sportu i nasza lega jest tak słaba, jak nawet swojej ulubionej drużyny nie mogą obejrzeć. Nie wszyscy są bogaczami z wielkich miast, czasem o tym zapominasz. Ja sobie poradzę, ale wkurza mnie ten trend.

Troszkę cie poniosło , nie graja nasi Polacy w klubach , bo nie ma Legii w TVP ? To , teraz delikatnie odleciałeś ;)

No tak na Śląsk , tez wyszło w drugiej połowie dwóch obcokrajowców z Legii , to pewnie tez wina Viaplay ? 😂

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden trend a kilku forumowiczów cieszących się ze mecz w internecie leci… jak widać darmowy  trial a oglądalność jak ncgo( nawet nie wiedziałem ze to nadal istnieje)


Pisac można tyle że to jak głową w mur. To nie internet jest problemem a to ze usługa ta nie jest w stanie wykorzystać tego co tenże internet daje. Gdy LE w świecie poleci w 4K HDR Atmos to oni w 720p. 
Najlepsze w tym wszystkim iż głos zabiera koleś który pisze wprost sport mi wisi..

 

Takze zanim jeden z drugim znów napiszecie ze internet jest problemem to zrozumcie ..nie to nie internet. To totalne olanie  Polaków jako narodu. I szczerze mówiąc nawet 8,90 na Allegro to o 9zl za dużo.

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jakub471 napisał:

 

5 minut temu, Toma441 napisał:

To jest "pomiar zainteresowania", a nie liczba realnych użytkowników. Viaplay liczy 3 mln subskrybentów w Skandynawii, czyli z tych danych by wynikało, że w ciągu miesiąca uzyskali tylko w Polsce tyle co niemal połowę wszystkich użytkowników. 🙂 

 

Rusza program " Fort Boyard".

Jeszcze to może zainteresuje ciekawskich nowym serwisem.

Reklamy wciskane gdzie się tylko da.

Zobaczymy jakie będą wyniki za wrzesień

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bgmnt napisał:

@CashBackPlease Już zapomniałeś jak Polsat na Mistrzostwa Świata w siatkówce rozgrywane w Polsce robił płatny pakiet Polsat Volleyball? ;)

@bgmnt Nie zapomniałem, natomiast mecze reprezentacji Polski poleciały na kanale otwartym i to jest zasadnicza różnica :)

Nikt nie wymaga od Viapley, żeby puścili całą Ligę Europy odkodowaną, tylko, żeby udostępnili mecze Legii w telewizji otwartej, tak jak to robił CANAL+ czy Polsat Sport Premium ;)

 

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Przypominam , Viaplay daje mozliowsc obejrzenia Legii , to TVP was zawiodło.

Otóż nie. To Viapley ich zawiodło, co wyjaśniłem powyżej, bo wola pokazania Legii ze strony TVP jest :)

 

7 minut temu, Toma441 napisał:

z tych danych by wynikało, że w ciągu miesiąca uzyskali tylko w Polsce tyle co niemal połowę wszystkich użytkowników. 🙂

 Taa... uzyskali klientów na darmowy miesiąc :-)

Póki co, ten pomiar jest niewiarygodny, bo nie wiadomo ilu z tych klientów uda im się utrzymać ;)

 

8 minut temu, wilos napisał:

Dla mnie jest tyle warty miesiąc oglądania Piłki nożnej (Bundesliga, LE, LK) - za Eleven płacę 9,90. Dlaczego mam więcej płacić. Jak chcesz płacić 34 zł to płać

W punkt. Popieram w pełnej rozciągłości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...