Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest nie tak? Wczoraj na tv sony xg95 65'' odpaliłem mecz Bayernu. Internet mam światłowodowy 200/50mb. Obraz był tragiczny, co chwilę jak by rozmywa się i klatki później się schodziły, nie był to problem z połączeniem (nie żadne buforowanie)poprostu obraz co chwilę jak by się rozmywa i tak jak by rwał, nawet mój tata który nie zna się zbytnio na jakości stwierdził że tego nie da się oglądać w porównaniu nawet ze zwykłym kanałem sat. Jak to naprawić bo przez ten cały viaplay przestałem oglądać Bundeslige 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, piotrekj66 napisał:

Co jest nie tak? Wczoraj na tv sony xg95 65'' odpaliłem mecz Bayernu. Internet mam światłowodowy 200/50mb. Obraz był tragiczny, co chwilę jak by rozmywa się i klatki później się schodziły, nie był to problem z połączeniem (nie żadne buforowanie)poprostu obraz co chwilę jak by się rozmywa i tak jak by rwał, nawet mój tata który nie zna się zbytnio na jakości stwierdził że tego nie da się oglądać w porównaniu nawet ze zwykłym kanałem sat. Jak to naprawić bo przez ten cały viaplay przestałem oglądać Bundeslige 

https://forum.satkurier.pl/topic/34529-viaplay/?do=findComment&comment=1693052

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak? Wczoraj na tv sony xg95 65'' odpaliłem mecz Bayernu. Internet mam światłowodowy 200/50mb. Obraz był tragiczny, co chwilę jak by rozmywa się i klatki później się schodziły, nie był to problem z połączeniem (nie żadne buforowanie)poprostu obraz co chwilę jak by się rozmywa i tak jak by rwał, nawet mój tata który nie zna się zbytnio na jakości stwierdził że tego nie da się oglądać w porównaniu nawet ze zwykłym kanałem sat. Jak to naprawić bo przez ten cały viaplay przestałem oglądać Bundeslige 
Viaplay lubi przyciąć na Androidzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:
5 minut temu, piotrekj66 napisał:
Co jest nie tak? Wczoraj na tv sony xg95 65'' odpaliłem mecz Bayernu. Internet mam światłowodowy 200/50mb. Obraz był tragiczny, co chwilę jak by rozmywa się i klatki później się schodziły, nie był to problem z połączeniem (nie żadne buforowanie)poprostu obraz co chwilę jak by się rozmywa i tak jak by rwał, nawet mój tata który nie zna się zbytnio na jakości stwierdził że tego nie da się oglądać w porównaniu nawet ze zwykłym kanałem sat. Jak to naprawić bo przez ten cały viaplay przestałem oglądać Bundeslige 

Viaplay lubi przyciąć na Androidzie

Oni o tym wiedzą? Jest jakieś info kiedy to naprawia? Pierwszy raz się z tym spotykam a oglądałem już sporo serwisów internetowych na tym tv i nigdy nie było takiego czegoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawop napisał:

To jest wina Androida, było to już kilkakrotnie wyjaśniane

Jeśli to wina androida to czemu dopiero teraz to zauważyłem? 

Moze jednak to naprawia? Zanim wyjdzie android 12 i mój Tv go dostanie,  o ile dostanie to minie kupa czasu (obecnie mam androida 9)

Ten cały viaplay powinien udostępnić kanał na sat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, piotrekj66 napisał:

Co jest nie tak? Wczoraj na tv sony xg95 65'' odpaliłem mecz Bayernu. Internet mam światłowodowy 200/50mb. Obraz był tragiczny, co chwilę jak by rozmywa się i klatki później się schodziły, nie był to problem z połączeniem (nie żadne buforowanie)poprostu obraz co chwilę jak by się rozmywa i tak jak by rwał (...) 

Z tego co piszesz ta sytuacja dotyczy TV z androidem, bo nawet na Xiaomi, gdzie też jest przecież android są "przycinki", to takiej sytuacji jednak nie było, a na Apple tv nie występuje wcale. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
8 minut temu, czerstwy napisał:

Ciekawe czy są świadomi ile jest  u nas posiadaczy tv z android czy tych przystawek na tym systemie? Jeden z drugim zobaczy jak to działa i się zniechęci a to raczej ma sie Viaplay dopasować a nie odwrotnie. No chyba że juz mają tyle subskrypcji że ich to nie interesuje.

W C+ online jest podobny efekt na Android TV przy strumieniach 50 fps. Pomaga zmiana z domyślnych 60 Hz na 50 Hz, ale tylko w przystawkach, bo w TV nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

W C+ online jest podobny efekt na Android TV przy strumieniach 50 fps. Pomaga zmiana z domyślnych 60 Hz na 50 Hz, ale tylko w przystawkach, bo w TV nie ma takiej opcji.

Ja C+ oglądam przez satelitę bo te wszystkie serwisy to jedna wielka lipa. Jedyny który miałem i dobrze chodzi to Netflix.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co wyście tacy złośliwi w stosunku do siebie? Tak poróżnił Was obraz na Viaplay?
Każdy ma inny wzrok, widzi to inaczej. Nikt nikomu też nie musi zaglądać do portfela, każdy wydaje swoją kasę na co chce. Więcej szacunku do siebie!
Jest tu kilka osób, które nie mogą pogodzić się z faktem, że niektórzy abonują Viaplay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawop napisał:
18 minut temu, kfm877 napisał:
Koledzy, co wyście tacy złośliwi w stosunku do siebie? Tak poróżnił Was obraz na Viaplay?
Każdy ma inny wzrok, widzi to inaczej. Nikt nikomu też nie musi zaglądać do portfela, każdy wydaje swoją kasę na co chce. Więcej szacunku do siebie!

Jest tu kilka osób, które nie mogą pogodzić się z faktem, że niektórzy abonują Viaplay

Prędzej z tym że ktoś twierdzi że wygląda super jak jest słabo czy bardzo słabo.No ale jak sie ogląda na 32 calach czy tabletach to tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
10 minut temu, czerstwy napisał:

A co trzeba mieć by nie podłączać dodatkowym kablem i by nie zajmowało mi wiele miejsca?

Tizen lub webOS, a jak z dodatkowym kablem to tvOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam kolejny raz.Ja najcześciej strimuję z laptopa i przeglądarki Edge  poprzez Chromecast 3 na telewizor i nie mam żadnych problemów.Strimując z telefonu od wielkiego dzwonu obraz się zatnie.To tyle.Kupiłem specjalnie Chromecasta Google bo pisali,że ma zawsze aktualne oprogramowanie w przeciwieństwie do aplikacji na telewizorach.Wygląda na to,że dobrze zrobiłem słuchając się mądrzejszych w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, czerstwy napisał:

Ta już lecę po tv Samsunga bo zapewne będzie miał długo wsparcie😂Drugi system to chyba LG to też nie było w kręgu mojego zainteresowania gdy wybierałem tv  bo Oled mnie nie interesował.

Pytałeś, to odpowiedziałem. Te systemy nie mają problemu z automatycznym dopasowaniem liczby kl./s. Android TV tego nie potrafi i stąd te problemy ze zjawiskiem "stutter" w aplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...