Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, lakiman napisał:

Na razie nie zapłaciłem za to nawet złotówki i przez kilka najbliższych  miesięcy na to się  nie zapowiada.

😉

Sądzę, że nie będziesz w tej postawie osamotniony.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tyrla napisał:

@lakiman jest jakaś zakładka Viaplay (tak jak przy Netflix) czy trzeba się zalogować przez aplikację ?

Przez aplikację.

 

9 minut temu, Zuzia napisał:

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, piotrekj66 napisał:

Myślicie że flagowe tv sony sprzed 2 lat (Xg95) dostaną ta aktualizacje do android tv 12? Na razie nie da się sportu na viaplay oglądać, ciągle klatkuje

Powinien, tylko Sony może się ociągać z wydaniem aktualizacji. Twój telewizor ma Android TV 9 czy 11? 

Jeśli ma Android TV 11, to kiedy była aktualizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Arkon napisał:

Mam pytanie do osób, które oglądają przez Play TV Box. Jak wyglądają mecze? Bo oferta z internetem i Viaplay 150 MB za 45 zł na 2 lata kusi. Bardzo możliwe, że w grudniu jak ta cena się utrzyma zrezygnuję z neta i tv w Vectrze na rzecz Playa i Platformy Canal+.

Oferta ciekawa, ale pamiętaj, że Play nie daje publicznego IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arkon napisał:

Czyli? W czym to przeszkadza, bo ja jestem mało ogarnięty technicznie. :) Mnie tylko interesuje, żeby przez wifi działało stabilnie, nie mam dużych wymagań.

Czyli np. nie przekierujesz portów do gier lub innych usług. Ale Viaplay będzie działać bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Arkon napisał:

Mnie tylko interesuje, żeby przez wifi działało stabilnie, nie mam dużych wymagań.

Wifi działa bardzo dobrze , do tego łącze Ethernet(kablowe połączenie)

Idealnie działają takie usługi jak

  • Viaplay
  • Canal+Online
  • Smart TV GO
  • UPC TV GO
  • Netflix
  • Amazon
  • HBO GO
  • Disney+
  • Apple TV+
  • Play  Now TV

Jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia. Idealnie się sprawuje podczas wyjazdów do rodziny, urlop itd ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zuzia napisał:

Czyli np. nie przekierujesz portów do gier lub innych usług. Ale Viaplay będzie działać bez problemu.

Brzmi tajemniczo, ale chyba nie jest mi potrzebne, najważniejsze że Viaplay będzie działać, szczególnie od przyszłego roku jak będzie Premier League. :)

@kingofsouth

Zachęciłeś mnie, tylko na tym mi zależy, a cena na dziś jest rewelacyjna. Chyba, że nagle Vectra mnie zaskoczy i dołączy PSP, Canal+ 4K oraz da Viaplay za 10 zł w abonamencie, ale bardzo w to wątpię. Oni nawet catch up na dekoderze 4K nie są w stanie ogarnąć od 2 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kingofsouth napisał:

Wifi działa bardzo dobrze , do tego łącze Ethernet(kablowe połączenie)

Idealnie działają takie usługi jak

  • Viaplay
  • Canal+Online
  • Smart TV GO
  • UPC TV GO
  • Netflix
  • Amazon
  • HBO GO
  • Disney+
  • Apple TV+
  • Play  Now TV

Jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia. Idealnie się sprawuje podczas wyjazdów do rodziny, urlop itd ;)

Pewnie masz drugą wersję boxa od Play, posiadałem swego czasu pierwsze ich urządzenie i tu z jakością bywało różnie. Co nie zmienia faktu, że przy obecnych promocjach ich oferta jest ciekawa i można doinstalować w zasadzie wszystko, bo jest np. Prime Video, którego na C+ Box nadal nie ma, no i ta promocja Viaplay, dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał:

Mam pytanie do osób, które oglądają przez Play TV Box. Jak wyglądają mecze? 

Viaplay, Canal+ Online:  płynny obraz, bez drgań, do  tego Eleven 4K. Polecam. 

Oczywiście na 55+ calach jakiś zachwytów nie będzie przy 720p na Viaplay.

1 godzinę temu, Toma441 napisał:

Co nie zmienia faktu, że przy obecnych promocjach ich oferta jest ciekawa i można doinstalować w zasadzie wszystko, bo jest np. Prime Video, którego na C+ Box nadal nie ma, no i ta promocja Viaplay, dobra. 

Na plus możliwość  instalacji apki Apple+.

😀

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał:

Mam pytanie do osób, które oglądają przez Play TV Box. Jak wyglądają mecze?

Play Now Box TV to idealne rozwiązanie dla tych co mają telewizor Samsung. Ja w domu mam tylko naziemną, a na Tizen nie było wszystkich aplikacji to dokupiłem przystawkę z Android TV. No i za 15 zł/msc można mieć wszystkie Eleven + Eleven 4K. Teraz tylko czekać aż przyjdzie SMS z linkiem do Viaplay :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tyrla napisał:

Dzisiaj o 18:55 mecz o superpuchar Niemiec w piłkę ręczną THW Kiel - TBV Lemgo Lippe. Komentuje Szymon Ratajczak. 

Włączyłem właśnie mecz i moim zdaniem jakość i płynność obrazu jest  na dobrym  poziomie.

(Android tv 7 na smart tv)

 

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...