Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam właśnie chyba świetny serial " Dr Kongo z Tanzanii", szkoda że jest tylko lektor po angielsku i nie bardzo rozumiem o co chodzi. Musi być zabawny, bo co chwilę słychać podkładany śmiech, a nawet śpiewy i głośne pokrzykiwania rozentuzjazmowanej widowni. Brawo Viaplay!

Edytowane przez jarekm51
Obrazliwe teksty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Oglądałem dziś 1 odcinek. I po serialach The Head i Swedish Dicks, to kolejny, który obejrzę z przyjemnością, bo nigdy nie miałem okazji wcześniej go obejrzeć. I mam nadzieję, że Viaplay będzie pokazywał właśnie to, czego dzisiaj na Netflixie raczej się nie zobaczy, albo to, do czego warto po latach wrócić. 

 

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kamil2505 napisał:

@Toma441 ja od staroci jednak wolę nowości. 😀

Ja od nowości mam już Kino, Netflix,Hbo i Prime, a wkrótce dojdzie Disney. Kolejnej kompletnie identycznej platformy nie potrzebuję. 

Mam co robić w życiu i na wszystkie seriale i filmy i tak mi nie starcza czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy w ofertę C+ za 10 zł wejdą? Miesiąc?

 

2/3 fanów sportu w Europie obchodzi się bez dostępu do płatnych kanałów…pytanie do kogo Viaplay kieruje swoją ofertę ..tego za żadne skarby się nie dowiemy

 

https://www.broadbandtvnews.com/2021/09/02/two-thirds-of-sports-fans-relying-on-free-to-air-television/?mc_cid=884a34a687&mc_eid=82825cc02a

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Toma441 napisał:

Ja od nowości mam już Kino, Netflix,Hbo i Prime, a wkrótce dojdzie Disney. Mam co robić w życiu i na wszystkie seriale i filmy i tak mi nie starcza czasu. 

Sam sobie zaprzeczasz - dostęp do conajmniej czterech platform, a z drugiej strony piszesz że masz co robić. :D Chyba że kupujesz tylko po to żeby mieć. Niektórzy tak mają z netflixem - kupię, bo mogą znajomi zapytać czy mam. Wracając do tematu viaplay, to skoro zaczęli się już oferować nawet w play, to oznacza że przeczuwają że sami nie dają rady więc muszą się gdzieś sprzedać. ;) Mieli wystartować z porządnym HD, to ludzie sami by im zrobili reklamę, a tak to teraz muszą szukać chętnych. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tail# napisał:

Sam sobie zaprzeczasz - dostęp do conajmniej czterech platform, a z drugiej strony piszesz że masz co robić. :D Chyba że kupujesz tylko po to żeby mieć. Niektórzy tak mają z netflixem - kupię, bo mogą znajomi zapytać czy mam. Wracając do tematu viaplay, to skoro zaczęli się już oferować nawet w play, to oznacza że przeczuwają że sami nie dają rady więc muszą się gdzieś sprzedać. ;) Mieli wystartować z porządnym HD, to ludzie sami by im zrobili reklamę, a tak to teraz muszą szukać chętnych. Dobry produkt nie potrzebuje reklamy.

To, że wymieniłem te platformy nie oznacza, że mam do nich dostęp w tym momencie, kontekst wypowiedzi był jasny: od najnowszych treści są te wymienione , natomiast Viaplay oferuje mi zupełnie inną zawartość i to mi się podoba, nikomu innemu nie musi. Już kiedyś pisałem, że mam dostęp do Netflixa na stałe i dobieram sobie do tego ewentualnie drugą. Z drugiej strony poziom niektórych komentarzy ociera się w wątku Viaplay o taki poziom absurdu, że momentami ręce opadają: jeszcze niedawno zarzucano mi pracę dla tej platformy, dziś lustruje się moje usługi i za co płacę :). Rozumiem, że niektórzy wzieli sobie za punkt honoru krytykę platformy, ale przerzucanie swoich frustracji na kogoś, kogo się nie zna i nie ma się z nim nic wspólnego zaczyna być zastanawiające...To tylko usługa telewizyjna, nie deklaracja polityczna. :)

Co do aktualnej oferty Viaplay w Play Now oznacza tylko tyle, że Viaplay robi to co zakładał , czyli podpisuje umowy z kolejnymi operatorami, a Play robi tak samo jak wcześniej z Prime Video - daje dostęp na kilka miesięcy. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...