Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cidik napisał:

mecz z Gelsenkirchen wygląda bardzo dobrze, wcale nie widać różnicy względem Canal+ Online. Za to z Hamburga... tragedia

Jak wam mądrzy ludzie pisali żeby poczekać, że z 720p można wycisnąć przyzwoity obraz,  to nadziewaliście ich na widły :D 

Edytowane przez salva
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz schalke na 32 calach całkiem dobrze wygląda.Jednakże mecz HSV tragedia i to również na 32 calach.Jeżeli chodzi o 65 cali to mecz schalke już tak dobrze nie wygląda.Brakuje bitratu widać piksele i jest mniejsza płynności obrazu chodzi mi o to,że obraz delikatnie przycina się.Mecz HSV wygląda dużo gorzej.Obraz jest jeszcze bardziej mniej płynny oraz bardziej widać pikselozę niż w meczu Schalke.

Edytowane przez filip932
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sllaw72 napisał:

Viaplay nie chce się odtwarzać na TV Samsunga. Fakt odbiornik z 2013 r. Czy to jest powód?  Ipla działa znowu VOD TVP też nie działa. Czy faktycznie TV nie spełnia warunków.

Pewnie tak , u mnie nie działa Hbo go , Netflix , a TV też z 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie chcę nikogo obrażać, ale jak ktoś twierdzi, że obraz jest w porządku to na prawdę trzeba wybrać się do okulisty. Jak komuś ciężko to dojrzeć na boisku, to proponuję spojrzeć chociażby na grafikę ekranową, jak jest rozmyta belka wyniku, a napis Bundesliga pod logiem to już w ogóle jest nieczytelny.

 

Nie wiem jak to się ma do pirackich streamów, z których niektórzy zamierzają korzystać. Być może tam jest lepiej albo gorzej, nie wiem, ale fakt jest taki, że w legalnej transmisji przynajmniej dla mnie ta jakość nie jest do zaakceptowania. I jeżeli to się utrzyma, to ja po prostu z oglądania Bundesligi zrezygnuję całkiem. U mnie na czele są włoska i angielska, a zamiast Bundesligi przeproszę się z hiszpańską i francuską ;)

 

Druga kwestia - opóźnienie. Tutaj wielokrotnie padały stwierdzenia, że jaki to problem, bo sąsiad będzie miał to samo źródło i każdy będzie miał takie same opóźnienie. Zgodzę się, że w przypadku Bundesligi to i tak niewielki problem, bo mało kto przy tych meczach przecież krzyczy, ale już kiedyś pisałem, że to nie prawda, że opóźnienie dla każdego będzie takie samo. To nie satelita, że jeden sygnał idzie do wszystkich. Tutaj każdy ma własne połączenie i opóźnienie się różni, co widać chociażby po postach w tej chwili - każdy ma inne. U mnie nie jest najgorzej - około 10sek w stosunku do flashscore, ale jak odpaliłem drugi stream, to już było to ponad 15sek, też w miarę ok, ale widać, że jest to wartość różna. Mistrzostw Świata to nie chciałbym w ten sposób oglądać przy ekspresyjnych sąsiadach.

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ok każdy ma jakiś próg akceptacji, to jest kiepskie strasznie a ten drugi mecz to już w ogóle jak VHS...jeżeli komuś odpowiada taka jakość i uważa że to dobrze wydane pieniądze to super.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...