Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę na podstawie tego co widzę. O canal + miałem jak najlepsze zdanie, ale się zawiodłem i oni do tego doprowadzili swoim działaniem. Byle jakością. 

Z Viaplay korzystam na Apple tv 4k i naprawdę nie muszę pudrować rzeczywistości. Obraz jest bez zarzutu, a aplikacja na to urządzenie jest jedną z lepszych z jaką miałem do czynienia. Co do filmów, to jest kwestia subiektywna. Na początek jest całkiem nieźle, bo tych tytułów jest dosyć dużo i widać, że nawet w ciągu kilku godzin wpadło kilka kolejnych. Nowości z ubiegłego roku się nie spodziewałem. Ciebie  @kamil2505nie przekonam, ale uwierz mi piszę dokładnie to co uważam i jeśli przyjdzie moment, że się zawiodę, też o tym napiszę. 🙂

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

 

 

@Toma441 idzie poczytać bo pisze konkrety.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copa America na Viaplay było słabe tak samo słabe jak na TVP Sport. 

Bundesligi nie widziałem i sam jestem ciekawy jakości.

3 minuty temu, lakiman napisał:

Najpierw sam czepiasz się innych userow a potem zgrywasz pokrzywdzonego, bo już wykupiłes usługę... i bredzisz o 32 calowym telewizorze.

Ty bredzisz bo nic jeszcze nie widziałeś.

Ty podpuszczasz i zachowujesz się   tak jak ci forum zagra. Masz swoje zdanie , czy tylko przytakujesz innym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kamil2505 napisał:

Ja również i z tego prawa korzystam. Nie musisz mnie przekonywać do Viaplay. Mam swoją opinię i jest ona inna niż Twoja.

No nie mogła byc niższa skoro za prawa potrafią dać dwa razy tyle niż inni, by je tylko mieć. Teraz trzeba jakoś to odrobić. 

Cena z resztą będzie raczej wyższa co nawet w swoim komunikacie rocznym pisali tłumacząc "drożejącymi prawami sportowymi", co z resztą sami robią podbijając ich cenę do nieziemskich kwot. 

Chyba najwyższego poziomu nie widziałeś. 

Na C+Online, HBO czy Netflix też mi nic nie przeszkadza w oglądaniu. Skoro jakość w Viaplay jest bardzo dobra to chyba na C+Online w sporcie jest rewelacyjna. 🤣

 

Zapomniałeś, że w swoim komentarzu (ocenie) odnoszę się tylko do materiałów video. Sportu póki co nie widziałem. 

Nie wiem, czy miałeś okazję korzystać z aplikacji Viaplay na Apple 4k, ale tak, uważam, że ta aplikacja jest punktem odniesienia dla wielu tego typu. Komentarze o "rzecznikowaniu" pominę z prostej przyczyny - nie stać ich 😉

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko @Toma441. Cieszę się,  że chociaż Ty jesteś zadowolony. Bo patrząc na opinie ludzie z Twittera to chyba niekoniecznie. 

Sam portal next.gazeta.pl zapowiadaną jakość transmisji ocenił jako "duże rozczarowanie" I zastanawia się "czy to żart?", a samą ofertę serwisu określił jako "dość uboga". 🤣

 

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,27405124,platforma-viaplay-ruszyla-w-polsce-patrze-na-oferowana-jakosc.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kamil2505 napisał:

Spoko @Toma441. Cieszę się,  że chociaż Ty jesteś zadowolony. Bo patrząc na opinie ludzie z Twittera to chyba niekoniecznie. 

Sam portal next.gazeta.pl zapowiadaną jakość transmisji ocenił jako "duże rozczarowanie" I zastanawia się "czy to żart?", a samą ofertę serwisu określił jako "dość uboga". 🤣

 

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,27405124,platforma-viaplay-ruszyla-w-polsce-patrze-na-oferowana-jakosc.html

 

I ja taką ocenę przyjmuje ze spokojem. Teraz rolą dostawcy jest się do tego odnieść. Liczę na jakiś komentarz ze strony Viaplay i informację czy np 720p przy transmisjach sportowych to ich max, czy powiedzmy "punkt startowy". W jakim tempie rozwijać będą ofertę filmową, czy dojdą "Kanały TV". Jakieś dodatkowo płatne kolekcje z nowszymi produkcjami. Pytań jest sporo. 

Po prostu jakoś specjalnie rozczarować mnie nie zdążyli. Może uda im się po 13.08 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamil2505 napisał:

Spoko @Toma441. Cieszę się,  że chociaż Ty jesteś zadowolony. Bo patrząc na opinie ludzie z Twittera to chyba niekoniecznie. 

Sam portal next.gazeta.pl zapowiadaną jakość transmisji ocenił jako "duże rozczarowanie" I zastanawia się "czy to żart?", a samą ofertę serwisu określił jako "dość uboga". 🤣

 

https://next.gazeta.pl/next/7,151243,27405124,platforma-viaplay-ruszyla-w-polsce-patrze-na-oferowana-jakosc.html

 

Fragment tekstu.

"...W tym miejscu warto dodać, że Viaplay znajdzie się także w ofercie platform kablowych Vectra i UPC. Być może tutaj jakość transmisji będzie wyższa..."

To znaczy jak to rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Piszę na podstawie tego co widzę. O canal + miałem jak najlepsze zdanie, ale się zawiodłem i oni do tego doprowadzili swoim działaniem. Byle jakością. 
Z Viaplay korzystam na Apple tv 4k i naprawdę nie muszę pudrować rzeczywistości. Obraz jest bez zarzutu, a aplikacja na to urządzenie jest jedną z lepszych z jaką miałem do czynienia. Co do filmów, to jest kwestia subiektywna. Na początek jest całkiem nieźle, bo tych tytułów jest dosyć dużo i widać, że nawet w ciągu kilku godzin wpadło kilka kolejnych. Nowości z ubiegłego roku się nie spodziewałem. Ciebie  @kamil2505nie przekonam, ale uwierz mi piszę dokładnie to co uważam i jeśli przyjdzie moment, że się zawiodę, też o tym napiszę.
Serio uważasz że na Apple Tv jakość Ci odpowiada?, włączyłem przed pracą film i jakiś serial i jak dla mnie to gorzej od HBO Go wygląda jakościowo do C+ startu żadnego nie ma, a porównywanie do Netflixa czy Amazona to już kpina....




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GrubyBubu napisał:

Serio uważasz że na Apple Tv jakość Ci odpowiada?, włączyłem przed pracą film i jakiś serial i jak dla mnie to gorzej od HBO Go wygląda jakościowo do C+ startu żadnego nie ma, a porównywanie do Netflixa czy Amazona to już kpina....



 

Ale co mam napisać? Że mam obraz bez zarzutu? Że nic mi nie przycina, że apka jest wygodna, czytelna, że chodzi sprawnie. Pisałem już, że korzystam z wifi i tu nie było żadnych problemów. 

 

IMG-20210803-105312.jpg IMG-20210803-105333.jpg

IMG-20210803-105352.jpg 

 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Adamus napisał:

Jeśli z mbanku,to tak jest 

 

58 minut temu, Lukasz1985 napisał:

Mam 2 karty żadnej nie chcą przyjąć co za syf

 

2 godziny temu, kurant napisał:

Tak. Problem z dodaniem kart mBanku. Karta nie została poprawnie zweryfikowana. Na stronie Viaplay pojawia się komunikat: Wygląda na to, że 3D Secure nie działa. Spróbuj ponownie albo skontaktuj się ze swoim bankiem. Sprawa zgłoszona do mBanku - podobno już mieli dzisiaj tego typu zgłoszenia.

 

Może na Waszych kartach mBanku nie jest aktywny 3D-Secure:

Moje Finanse -> Karty -> Szczegóły karty -> Aktywuj 3-D Secure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawnie się to czyta, nikt nie oglądał jeszcze live transmisji ale wszyscy wszystko wiedzą..

wszyscy tacy fani sportu, a dziwnym trafem jak gp wegięr przerwało pod koniec na jakieś 10 sekund w eleven (był czarny obraz i tylko komentarz) to na forum była cisza...

więcej praktyki, mniej teorii xD

a no i nie trudno zauważyć, że biedny viaplay zapomniał, że to polska i trzeba posmarować, żeby dobrze na portalach napisali. Konkurencja ma to opanowane, a na gawiedź to działa. niewazne, że takie same "pseudotesty" jak z kalki nagle się w 5 miejscach na raz pojawiają

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , ja bardzo lubię takie nowinki, jestem maniak filmów , radia itp. Posiadam wszystkie platformy które są dostępne legalnie w Polsce. Nie bawię się w jakies vpn itp. Ciężko pracuje na to i na takie przyjemności wydaje pieniazki. Jezeli chodzi o viaplay   . Już mam na oku kilka seriali z ich portfolio. Mysle ze nie ma sensu sie sprzeczać. Kto chce bedzie mial a kto nie to nie kupi tej usługi lub ją zdobędzie w inny mniej kosztowny sposób. Zobaczymy co będzie dalej z viaplay. Pozdrawiam serdecznie. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"VOD", czyli video on demand.-"na żądanie". Ja tak to rozumiem. Jeszcze nie ma filmów, które można wypożyczyć. Są filmy w ramach subskrybcji. 
Kanały TV są nieaktywne. Być może zmienią to z czasem. 
To źle rozumiesz, to o czym piszesz to TVOD.
Przecież nie oglądasz meczu na żywo. Nie rozumiesz tego
W takim razie z sat też nie oglądasz na żywo. Opóźnienie to opóźnienie, nieważne czy 4 czy 40 sekund
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...