Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było już gdzieś pisane ale ciekawe jak wypadnie ten eksteryment? https://satkurier.pl/news/220454/justyna-kostyra-skomentuje-mecz-bundesligi.html  Merytorycznie może i będzie dobrze ale jakoś nie chce mi się wierzyć że przedstawi emocje jak najlepsi Typu Pełka,Wolski,Grzywacz czy Twarowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szowinizm :) W DAZN jest kobieta która przed meczem, czy w czasie przerw prowadzi wywiady z trenerami i na oko wygląda, że nieźle sobie radzi: https://i.postimg.cc/CKr2N0Xj/Prezenterka-DAZN-BUNDESLIGA.jpg

Może pani Justyna też jakoś da radę.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2022 o 19:14, czerstwy napisał:

Nie wiem czy było już gdzieś pisane ale ciekawe jak wypadnie ten eksteryment? https://satkurier.pl/news/220454/justyna-kostyra-skomentuje-mecz-bundesligi.html  Merytorycznie może i będzie dobrze ale jakoś nie chce mi się wierzyć że przedstawi emocje jak najlepsi Typu Pełka,Wolski,Grzywacz czy Twarowski.

Specjalnie włączyłam tę transmisję, aby posłuchać pani Justyny. Nie czuję się szczególnie kompetentna w ocenie, ale moje subiektywne odczucie jest pozytywne. Dobra dykcja, nie dukała, nie opowiadała farmazonów.

Ale emocji nie okazała zbytnich, także tu miałeś rację :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocji to tam były śladowe ilości i trochę udzieliło się też temu panu, chyba starał się dostosować do temperamentu komentującej.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, szwedzki serial "Cell 8" - jest polska ścieżka dźwiękowa i polskie napisy. Tak powinno być z każdą pozycją, którą dodają.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało co mnie tak wkurza jak podejście viaplay względem skrótów meczów PL.

 

Właśnie obczajam sobie to pojedyńcze skróty z każdego meczu i to jest mega nie wygodne. Po każdym musisz z dwa razy klikać, żeby przejść do następnego bo za pierwszym wyskakuje ci błąd. A jak już ci się uda popatrzeć to masz 50% szans, że to skrót z polskim komentarzem.

Nawet nie można tego puścić, żeby to leciało po kolei jak serial bez klikania.

 

Nie pasuje ci ? Ok obejrzyj poniedziałkową gadanine gdzie są tylko gole i z tabela na sam koniec magazynu. Magazyn trwa 2 h... ludzie nie mają tyle czasu.

 

To też ci nie pasuje ? Ok, masz magazyn premiier legue review po każdej kolejce. Tak, masz ale bez polskiego tłumaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...