Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2023 o 19:00, dominikkk napisał(a):

Tomasz Urban potwierdził multiligę Bundesligi w sezonie 23/24.

 

Bundesliga po raz pierwszy w historii udostępni własną multiligę swoim zagranicznym odbiorcom.

Goal Arena bo taką będzie nosić nazwę będzie dostępna również w Viaplay o czym niedawno poinformował Tomasz Urban.

https://products.bundesliga.com/whats-new/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie to wyjdzie, po co bić tyle stron o tym? Naprawdę telewizja to nie cały świat. Może ktoś wspomni, że pisałem o tym - streaming nie jest przyszłością. Będą nowe standardy typu 5G Broadcast ze zwiększonym pasmem, które sprawią, że satelita będzie przeżytkiem.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie multiliga SKY tylko osobny "światowy" feed multiligi wyprodukowany przez Sportcast GmbH który podlega DFL i oprócz produkcji sygnału jest również odpowiedzialny za dostarczenie i globalną dystrybucję każdego meczu Bundesligi, DFB Pokal, Supercup i meczów relegacyjnych.

Multiliga SKY jest również produkowana przez Sportcast ale we współpracy ze SKY i tworzona wyłącznie dla nich ( swoi komentatorzy, własne wywiady, analizy i tym podobne ).

 

Chciałbym jeszcze nawiązać do wczorajszych nieszczęsnych zakłóceń podczas meczu Düsseldorf - Hertha.

Viaplay jak i wszyscy inni zagraniczni odbiorcy którzy posiadają prawa do Bundesligi otrzymują dokładnie ten sam sygnał produkowany przez Sportcast co Sport 1, SKY i DAZN ale jedynie Viaplay miał problemy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Wyjdzie to wyjdzie, po co bić tyle stron o tym? Naprawdę telewizja to nie cały świat. Może ktoś wspomni, że pisałem o tym - streaming nie jest przyszłością. Będą nowe standardy typu 5G Broadcast ze zwiększonym pasmem, które sprawią, że satelita będzie przeżytkiem.

Szkoda, że jak był rozkwit tego tworu u nas i tez były nabijane kolejne strony to nie zadałeś tego pytania - "po co bić tyle stron o tym? wyjdzie to wyjdzie.

 

To spekulacje, ludzie płacą i interesują się tym co z ich kontentem się stanie. Tym bardziej, że komunikat viaplay pozostawił furtkę szeroko otwartą do dyskusji.

 

Odpływasz i fantazjujesz a najbardziej liczy się to co jest tu i teraz.

 

Piszesz, że "dziękujemy viaplay".

Liczba mnoga ?Kto dziękuje ? Całe forum ? Pisz za siebie. Jakby czytać tylko twoje posty o viaplay to można dojść do wniosku, że to jest spoko platforma.

 

Zero w tobie krytycznego spojrzenia.

 

Prawda jest taka, że viaplay cofnął nas w czasie w tym negatywnym znaczeniu.

Ale można mówić, że rozbudził nostalgię i można się było poczuć jakby to był 2010 rok.  Bo ten standard hd wtedy był hitem.

 

W sposób absolutnie skandaliczny potraktował kwestie tłumaczeń na język polski.

Może już na to brakowalo kasy?

Ale przecież można mówić, że dbał o naukę języka angielskiego.

 

Nawet jak ma do czegoś prawa to traktuje je tak sobie. Przykład ? podejście do skrótów PL np.

 

I do tego wszystkiego to częste błędy i wywalanie z transmisji.

"Coś poszło nie tak" - brzmi znajomo?

 

Do tego ta cena z kosmosu wzięta za to wszystko.

 

Oczywiście można mówić, że fajnie mieć wszystkie mecze BL czy PL. 

 

Ale to trochę patrząc na całość tak jakbyś poszedł do knajpy i miał czysty obrus, miła obsługę, ładne sztućce tylko co z tego skoro obiad był niedobry. Taki jest viaplay

 

 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, domin107 napisał(a):

Do tego ta cena z kosmosu wzięta za to wszystko.

Cena z kosmosu za PL,BL,LE,LK,F1 i KSW? Ile Ty bys chciał płacic za taki content? Owszem jakosć pozostawia do życzenia ale obecnie tragedii nie ma. Gwarantuję Ci,że jak Viaplay się wycofa to za taki sam content zapłacisz więcej i wiele lepiej (i ile wcale) mieć nie będziesz.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bym chciał płacić za ten kontent w hd ready i co i raz wyskakujący błąd "COŚ POSZŁO NIE TAK" ? 

 

Szczerze?

O zł i słowo przepraszam od nich byłoby uczciwe.

 

29 minut temu, aandin napisał(a):

Gwarantuję Ci,że jak Viaplay się wycofa to za taki sam content zapłacisz więcej i wiele lepiej (i ile wcale) mieć nie będziesz.

Po pierwsze, nie zależy mi na całym tym kontencie.

Po drugie, ja słyszałem nie raz takie straszenie. Jakoś zawsze się okazuje, że jest odwrotnie.

Po trzecie, no tak kolejny obrońca tego tworu. Niesamowite jest to, że nigdzie w necie nie widziałem, żeby ktoś bronił VPL oprócz kilku osób na tym forum. 

 

Daj spokój z tym gwarantowaniem czegokolwiek. 

Edytowane przez domin107
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, domin107 napisał(a):

=

 

Prawda jest taka, że viaplay cofnął nas w czasie w tym negatywnym znaczeniu.

Ale można mówić, że rozbudził nostalgię i można się było poczuć jakby to był 2010 rok.  Bo ten standard hd wtedy był hitem.

 

 

Gdyby Viaplay nas cofnął do 2010 roku to mielibyśmy 4 mecze Premier League na krzyż, jeden mecz NHL w sobotę o 19 naszego czasu itp, itd.

Wręcz przeciwnie, Viaplay wreszcie pokazał jak maksymalnie wykorzystać prawa, ktore się posiada. Niestety, przeszarżowali z zakupami, jakość też pozostawiała sporo do życzenia, a szkoda. Powrót do 2010 roku to my będziemy dopiero mieli, jak linearne telewizje wykupią co ciekawsze prawa i nie będą im się mieścić w ramówce. Albo pójdziemy dalej w przyszłość i dostęp do poszczególnych praw będzie w różnych serwisach streamingowych za dodatkową opłatą jak MLS w Apple+ albo NFL Game Pass w DAZN.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mieć wybór i jak ktoś posiada dane prawa to niech transmituje wszystko a nie tylko wybrane pozycje. Jakość, jak pisałem, pozostawiała wiele do życzenia, ale nie zmienia to faktu że jak prawa do przykładowo NHL przejmie jakaś linearna telewizja to i tak mecze, które mnie interesują będę oglądał w jakimś pirackim streamie internetowym z gorszą jakością niż w Viaplay. A tutaj miałem wszystko legalnie i pełny wybór.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontent obszerny, wybór duży, ale chyba zabrakło środków na prezentowanie na odpowiednim poziomie. Ich model biznesowy miał pewne plusy, ale cytując klasyka, rozchodzi się o to, żeby te plusy nie przesłoniły minusów :)

 

Ewidentnie nie zrozumieli oni naszego rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, diabeu napisał(a):

Jak prawa do przykładowo NHL przejmie jakaś linearna telewizja to i tak mecze, które mnie interesują będę oglądał w jakimś pirackim streamie internetowym z gorszą jakością niż w Viaplay. A tutaj miałem wszystko legalnie i pełny wybór.

Wtedy też NHL TV odblokuje w Polsce swoją usługę i będzie można oglądać co się chce. Cały sezon chyba 150$ (600 zł), czyli drożej niż koszt Viaplay Total w subskrypcji rocznej za 528 zł (12 x 44 zł), w którym są też inne dyscypliny sportowe 😂 A jakby liczyć Viaplay w standardowej subskrypcji za pakiet Medium 40 zł, bo w nim jest NHL, to wyjdzie jeszcze taniej, bo sezon NHL trwa 9 miesięcy, czyli łączny koszt to 360 zł 🤣

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, diabeu napisał(a):

Gdyby Viaplay nas cofnął do 2010 roku to mielibyśmy 4 mecze Premier League na krzyż, jeden mecz NHL w sobotę o 19 naszego czasu itp, itd.

Wręcz przeciwnie, Viaplay wreszcie pokazał jak maksymalnie wykorzystać prawa, ktore się posiada. 

Jakbyś czytał z uwagą to byś zrozumiał nieco lepiej.

Cofnął nas pod kątem jakości transmisji. Hd ready.

 

Kwestię ilości transmisji podkreśliłem jako zaleta.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, domin107 napisał(a):

Po trzecie, no tak kolejny obrońca tego tworu. Niesamowite jest to, że nigdzie w necie nie widziałem, żeby ktoś bronił VPL oprócz kilku osób na tym forum. 

Wejdź sobie na grupę Viaplay Polska na Facebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest grupa prywatna. Po co on ma tam wchodzić? Gdyby chciał dołączyć do "spółdzielni" to co innego. Tam wiecznie poszukiwania do dzielenia i żale na oszustwa. I jakiś "regularnych sympatyków" też nie ma. Jakby ktoś szukał bazy obrazków pt. "coś poszło nie tak" to jest tam tego trochę.

 

Wracając do oferty programowej. Niebawem trafi do serwisu "Halt and Catch Fire". Oby z polskim tłumaczeniem.

Cytat

Halt and Catch Fire to bez wahania jeden z najlepszych (i być może w pewnych kręgach już kultowy) seriali ostatnich lat. Produkcja, która do tej pory była dosyć ciężko dostępna w naszym kraju (po tym jak zniknęła platforma Showmax, dramat trafił do dystrybucyjnego limbo i dopiero niedawno z niego wyszedł i pojawił się na platformie CDA Premium) już wkrótce zawita w serwisie Viaplay. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy do oferty zostaną wrzucone wszystkie dostępne sezony, czy tylko pierwsza odsłona. Serial opowiada o początku komputerowej ery w latach 80. ubiegłego stulecia. Głównymi bohaterami są: wizjoner, inżynier i młody talent, którzy zmieniają swoje prywatne i służbowe życie. Postanawiają wspólnie zbudować komputer, który całkowicie zmieni świat. W obsadzie znaleźli się m.in. Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé oraz Toby Huss.

https://upflix.pl/aktualnosci/kilka-sierpniowych-tytulow-zmierzajacych-do-uslugi-viaplay-halt-and-catch-fire-nadchodzi-2023-07-31

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiliga Bundesligi pojawi się na Viaplay? A to świetnie, bo ja to przewidziałem! Fajny pomysł miała firma produkująca Bundesligę dla zagranicznych nadawców. Ale jak dobrze wiecie: To pewnie ostatni taki sezon Bundesligi czy Premier League w polskim oddziale Viaplay, bo z powodu finansowych wychodzi z Polski.

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty z BL i PL będą w tym sezonie udostępniać na Youtube 

Dla mnie to jest sygnał, że forma w jakiej oni podają skróty jest słaba i pewnie cześć ludzi dawała sobie spokój z ich magazynami. Woleli obejrzeć skróty na YT z innych kanałów.

Ale oni są uparci, mogliby zrobić coś ala sport+  czyli skróty w jednej pigułce i byłoby ok.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...