Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że można nie lubić Borka i sposobu jego zachowania. Rozumiem, że można nie lubić Szpakowskiego i sposobu jego zachowania. Ale napisać, że Borek przypomina zachowaniem Szpakowskiego to jakieś kuriozum. Przecież oni funkcjonują w przestrzeni publicznej zupelnie inaczej. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo

Tak. Borek swoim odklejeniem zaczyna przypominać Szpakowskiego. Taka sama megalomania o własnej osobie i nieomylności.

To, że funkcjonują inaczej wynika tylko z różnicy wieku i pokoleń.

Borek dużo stracił jak poszedł ostro w "internety", które to słabo ogarnia i zapomina, że to nie początek XX wieku, gdzie mało kto miał do nich dostęp i nie można było zweryfikować bzdur, które opowiada.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin

Kiedyś był, ale na pewno nie teraz. Jego prime time już minął.

Owszem, do skomentowania meczu reprezentacji dla Januszy nadaje się jak najbardziej. Zrobi klimat, podzieli się "mejwenskimi" newsami itp. Coś jak Szpakowski, który w dawnych czasach podawał informacje z Przeglądu Sportowego i Piłki Nożnej.

 

Borek do reszty już się nie nadaje. Młodsza konkurencja już dawno mu odjechała. Tak jak on kiedyś. Po prostu życie i zmiana pokoleń. Takie jest moje zdanie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin @domin107 Pomijając już jego śliskie zachowania poza meczami i w innych przestrzeniach publicznych to komentator od wszystkiego jest do niczego i wrzucanie go na pole na którym nie wiele się zna jest słabe.

Typ uważa się za nieomylnego i jego sposób komentowania zmienił się bardzo negatywnie na przestrzeni ostatnich lat, do tego dodanie Piszczka który nie ma i nigdy nie miał nic wspólnego z ligą angielską jest kuriozalne.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomciu napisał:

@mingo

Tak. Borek swoim odklejeniem zaczyna przypominać Szpakowskiego. Taka sama megalomania o własnej osobie i nieomylności.

To, że funkcjonują inaczej wynika tylko z różnicy wieku i pokoleń.

Borek dużo stracił jak poszedł ostro w "internety", które to słabo ogarnia i zapomina, że to nie początek XX wieku, gdzie mało kto miał do nich dostęp i nie można było zweryfikować bzdur, które opowiada.

Nie. Borek nie przypomina Szpakowskiego, to dwie różne osoby jeśli chodzi o kwestie zawodowe. Bo to, że czasem się odklei i gada na różne pozasportowe tematy to jedno, a to, że jest w tym co robi zawodowo - profesjonalny - to zupełnie inna kwestia. Generalnie należy oddzielić "wygłupy" w Kanale Sportowym od tego czym jest przygotowanie i komentarz meczowy. W tym Borek to nadal jest pierwsza liga, natomiast Szpakowski, to inna epoka i należy mu się emerytura. Zasłużona. Podsumowując: ciekawy i dobry ruch Viaplay.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Toma441

Kanał Sportowy Kanałem Sportowym. Ale on na swoim Twitterze potrafi się odklejać. A od profesjonalizmu, to czasami źrenice mało mu z białek nie wyskoczą. Taki jest zaangażowany. Na KSW to zwłaszcza widać ;)

 

Niemniej jednak to ciekawy ruch z strony Viaplay. Wyliczony na to, że jego popularność przyciągnie subskrybentów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin @domin107 Pomijając już jego śliskie zachowania poza meczami i w innych przestrzeniach publicznych to komentator od wszystkiego jest do niczego i wrzucanie go na pole na którym nie wiele się zna jest słabe.
Typ uważa się za nieomylnego i jego sposób komentowania zmienił się bardzo negatywnie na przestrzeni ostatnich lat, do tego dodanie Piszczka który nie ma i nigdy nie miał nic wspólnego z ligą angielską jest kuriozalne.
A tak zapytam czy Jacek Laskowski, który komentuje piłkę nożną, ręczną, siatkówkę i hokej na lodzie jest złym komentatorem? Nie. Bo zawsze jest profesjonalnie przygotowany. Borek jest jaki jest ale cały czas trzyma poziom. Wystarczy wspomnieć ostatnie Euro i duet z Węgrzynem.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tomciu napisał:

@Toma441

Kanał Sportowy Kanałem Sportowym. Ale on na swoim Twitterze potrafi się odklejać. A od profesjonalizmu, to czasami źrenice mało mu z białek nie wyskoczą. Taki jest zaangażowany. Na KSW to zwłaszcza widać ;)

 

 

Z KSW jest związany od lat zawodowo i prywatnie, do tego Kawulski to jego przyjaciel. Co do Twittera... to medium specyficzne, poza tym na swoim profilu ma prawo pisać co chce. On jako komentator jest profesjonalny, reszta to dodatek i można np nie śledzić Borka na Twitterze. Zestaw komentatorski Viaplay przygotował na poziomie i zaryzykuję stwierdzenie, że ma zespól lepszy, niż C+

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomciu napisał:

Borek do reszty już się nie nadaje. Młodsza konkurencja już dawno mu odjechała.

Masz na myśli Święcickiego, który zamienia się w filozofa na meczach?

Chcę obejrzeć Serie A, włączam mecz i nie wiem, czy włączyłem sport czy jakieś filozoficzne wykłady. 

 

Twoim zdaniem Borek się nie nadaje, ja jego komentarz lubię. Kwestia gustu. No ale Ty uważasz że Borek jest [beep] i teraz każdy powinien tak uważać. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, skomentowanie 20 meczy na kolejke w dwóch ligach powoduje przemiał tych samych ludzi. Hity i tak pewnie będzie komentował Pełka, Gutka albo Domagała.

 

 

 

Święcicki to jest dopiero odklejony. Nie dość, że buc to jeszcze te swoje gimbusiarskie teksty wszędzie wciska, zwłaszcza w duecie z Kapicą.

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tyrla napisał:

Jakby pozyskał Twaro (co nie jest jeszcze przesądzone) to można było tak mówić.

Patrzę całościowo i widzę tam ludzi mających kompetencje i konkretną zajawkę na Premier League. Twarowski, choć zjadł zęby na PL w C+ nie przeważy sam całej szali. Poza tym nie można było liczyć na to, że Viaplay skopiuje całą redakcję sportową C+ 1:1. Widać, że mają swój pomysł na te mecze i bardzo dobrze.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mingo napisał:

Masz na myśli Święcickiego, który zamienia się w filozofa na meczach?

Chcę obejrzeć Serie A, włączam mecz i nie wiem, czy włączyłem sport czy jakieś filozoficzne wykłady. 

 

Twoim zdaniem Borek się nie nadaje, ja jego komentarz lubię. Kwestia gustu. No ale Ty uważasz że Borek jest [beep] i teraz każdy powinien tak uważać. 

Bardziej miałem na myśli Ćwiąkalę za jego całokształt.

No i nie uważam, że każdy ma myśleć na temat Borka tak samo jak ja. Po prostu zauważam i komentuję jego powolny i nieunikniony zjazd.

Szpakowski w wieku 50 lat też inaczej komentował 🙂

Edytowane przez tomciu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...