Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz mam zerwana umowe, jutro oddaje n-boxa. Dla sprawdzenia zadzwnilem co maja mi do zaoferowania: znizke 40 % na 4 miesiace, ale Vod-y mam placic w pelnej oplacie, bo tak sie zobowiazalem z pierwotnej umowie, a wedlug nich rozwiazanie mnie od tego nie zwalnia :D Oczywiscie moim nastepnym pytaniem bylo: gdzie oddac dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro OFF by n,obecnie przy próbie logowania na nbok sygnalizacja''Logowanie nie powiodło się z przyczyn technicznych, prosimy spróbować później. Jeśli błąd będzie się powtarzał prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 0 801 0 55555 lub 48 12 291 55 55''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie z telewizją "n" jak najbardziej pozytywne.

Rezygnacja z przyczyn polityczno-osobistych (firma ITI za EKON).

Pismo napisałem na komputerku, ,miejsce na podpis abonenta i poniżej stempel i podpis APS. Dwa egzemplarze tj. kopia i oryginał (napis w nagłówku).

To złożyłem w APS - bez problemów i kosztów na list polecony.

Przez e-mail wysłałem zapytanie do "n" czy dotarło.

Skutek - już od dziś nie loguję się do strefy abonenta.

Dekoder do 14.07 mam dostarczyć do dowolnego punktu APS.

Wniosek: nie taki diabeł straszny... . Wystarczy czytać Regulaminy i podpisywane własnoręcznie umowy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej tylko że nie można oddać zestawu do APS n , bo nie przyjmują z powodu awarii systemu :D ale podpisać umowę nową można jak najbardziej :D .

Dzisiaj a już od 1 lipca próbuję oddać ,dowiedziałem się że najwcześniej jutro - i tak w kółko od początku tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Trzeba przeslac pismo z prozba o rozwiazanie umowy z powodu smierci abonenta oraz przeslac kopie aktu zgonu owej osoby. Ja mialem podobna sytuacje ale z CP (gdy moja babcia zmarla) wiec mowie tak jak mi powiedziano w BOK CP ale najlepiej zadzwonic do N i sie dowidziec czego wymagaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... po prostu zadzwonić do BOK-u i poprosić o wyłączenie jednego pakietu? Wtedy jednak będziesz płacił 6zł za pakiet informacja i rozrywka. Umowa sama przedłuży się za te 40 dni.

Chyba, że się mylę i jesteś zobligowany do posiadania minimum 3 płatnych pakietów, jest taka promocja dla nowych abo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy by nie brał - telewizja nowej generacji wystartowała 12 października 2006 roku - zawszę były promocje.

Recorder! To jest recorder. Po upływie promocji abonent musi zachować przynajmniej 3 płatne pakiety przez cały czas trwania umowy. Pakiet "informacja i rozrywka" - po zmianach za cenę 6 zeta - nie może być jednym z nich w przypadku "posiadanego" recordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...