Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wysłałem poleconym rezygnacje

przez 7 dni nie doszła do KRAKOWA

w ostatni dzień poleciałem do punktu ASP i wręczyłem im osobiście rezygnacje

oczywiście wziąłem sobie kopie

 

ale tak się zastanawiam jak to jest

że aktualnie mam jeden miesiąc wypowiedzenia

jakbym nie zdążył w odpowiednim czasie złożyć tego wypowiedzenia

to następnie mam wtedy aż trzy miesiące wypowiedzenia

gdzie tutaj logika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli kończy mi się umowa w marcu dokładnie 24, to czy mogę już za wczasu wysłać papier o rezygnację czy to za wcześnie??? Po prostu wiem że czasem nie dochodzą listy albo inne dziwne sytuacje następują, a nie chciałbym żeby nagle się okazało że nie zmieściłem się wczasie i moja umowa zostaje zmieniona automatycznie na umowe na czas nieokreślony i znów 3 miesiące trzeba płacić, zwłaszcza że od końca grudnia mam juz drugą n-ke z promocji świątecznej ;)

 

Dzieki, POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedź i nie marudź,skaczą tacy po kanałach i platformach nie wiadomo za czym... :lol2:

 

Spoko. W ostateczności zawsze możesz stówkę od poczty wyrwać, ale znając powyższą instytucję to Twoje wypowiedzenie raczej w eNce zginęło niż na poczcie wbrew pozorom. Zawsze możez złożyć reklamację i po 2 tygodniach dostaniesz od poczty odpowiedź kto i jakiego dnia odebrał Twoje wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
czy jak zdaje n-boxa

to muszę mieć oryginalne pudełko od nich

oraz czy muszę także posiadać instrukcje do n-boxa ??

Wystarczy, że oddasz:

- dekoder

- kartę

- pilot

- zasilacz z kablem przyłączeniowym.

 

Na pamiatkę, bez żadnych konsekwencji, możesz sobie zatrzymać:

- kabel SCART

- instrukcję

- pudełko i inne drobiazgi, które nie wymieniłem - w tym dwie baterie :wink:

 

Proste pytanie

Czy na etapie rezygnacji z n-ki za wypowiedzeniem - Operator coś zaproponuje? Ktoś to przerabiał?

Poproszę o pilną odpowiedź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Nie wysyła. Może przekazać, choć nie musi, informację, którą zobaczysz na ekranie telewizora podczas oglądania programu na kanałach n-ki

Prędzej bez zapowiedzi wyłączają część programów, aby w ten sposób, sprowokować do kontaktu telefonicznego z operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ma zamiar zrezygnowac z N-ki, bo nie maja zadnych promocji dla obecnych abonentow

 

w zwiazku z czym mam pytanie :

 

jak rozumiec pkt.9 rozdz.III Regulaminu - liczy sie data podpisania umowy czy data aktywacji ?

 

oraz

 

pkt.3 rozdz.XII - czy osobiste doreczenie dotyczy wreczenia wypowiedzenia w APS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zamiar zrezygnowac z N-ki, bo nie maja zadnych promocji dla obecnych abonentow

 

w zwiazku z czym mam pytanie :

 

jak rozumiec pkt.9 rozdz.III Regulaminu - liczy sie data podpisania umowy czy data aktywacji ?

 

oraz

 

pkt.3 rozdz.XII - czy osobiste doreczenie dotyczy wreczenia wypowiedzenia w APS ?

 

 

 

1. data aktywacji się liczy

 

2. możesz zostawić wypowiedzenie w APSie, CZYTELNIE się podpisz bo wracają wypowiedzenia z nieczytelnym podpisem, weź kopie :jupi: bo już się zdażało że nie dochodziły wypowiedzenia, a jak masz kopie to ci mogą skoczyć :twisted:

 

 

 

jak to jest w N-ce

jak zrezygnuje z ich usług

to dostanę od nich jakieś pismo informacyjne ??

 

Teoretycznie tak, ALE jeżeli wypowiadasz umowe na 1 miesiąc przed jej końcem to w 90% nie dochodzą bo się chłopaki nie wyrabiaja, jeżeli masz 3 miesięczne to powinieneś się załapać na taki papier. W każdym razie dostaniesz czy nie idź oddaj dekoder poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis w nocy skonczyła mi się przygoda z n.

Wczoraj dzwoniłem do infolini i usłyszałem że wszystko ok - dekoder, pilot, karta, zasilacz - mam zwrócić w ciągu 14 dni do APS-u. Rezygnację wysłałem w grudniu i w grudniu doszła do nich .

próbowano mnie namówić na pozostanie - za 48 zł na miesiąc przez 4 mce wszystkie pakiety oraz umowe na 12 mcy. grzecznie podziekowałem i pozostałem na swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...