Skocz do zawartości

Wiadomości / i9:30


lukaszx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie jest ok, ale jest więcej pluralizmu (biorąc pod uwagę cały eter).

A to nieprawda. W ostatnich latach powstało wiele mediów prezentujących punkt widzenia "Wiadomości". TVP nie można traktować jako przeciwwagę do kogokolwiek. Masz jakieś dziwne standardy. Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jakie to wszystko ulotne. Niedawno Kraśko się cieszył i pokazywał dane, dziękował, kiedy Wiadomości miały więcej widzów. Teraz tenże Kraśko pewnie ma osobistą satysfakcję, kiedy te Wiadomości przegrywają z Faktami. Ale pewnie każdy rozsądny chciałby, żeby Wiadomości nadawcy publicznego były wiarygodne, stały na straży rozsądku, umiaru w informowaniu obywateli, co się rzeczywiście dzieje w Polsce i na świecie. Przecież to jest w interesie każdego z nas. Przykre, niewytłumaczalne, że wielu nie potrafi tego zrozumieć.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie milion widzów straconych lekką ręką przez Kurskiego. Co prawda nie wszyscy są komercyjni, ale to dość wymierne straty finansowe. Potem facet będzie się zalił, że nie ma pieniędzy na produkcję. :P


I on chce być jeszcze brokerem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara. Ludzie mają wybór- wybierają, nie podobają im się "Wiadomości" oglądają "Fakty TVN". Tej sytuacji nie można porównywać do czasów PRL, gdzie wyboru nie było.  Tutaj jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależni eksperci w Wiadomościach? Oczywiście, jak najbardziej:

Cgd-kwbWEAE9hxk.jpg

 

Do PRL nie porównuje się braku wyboru, porównuje się sposób przedstawiania informacji w mediach publicznych.

Wisłok tak to możemy sobie wybierać między TVN, Polsatem, Republiką, Trwam. Tu nikt nie ma pretensji. Ale to są jedyne media publiczne, jedyna telewizja korzystająca abonamentu. Na tą telewizję płacą ludzie o różnych poglądach, więc stanie pośrodku, umiar, brak skrajności nie jest łaską. Jest ich obowiązkiem.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależni eksperci w Wiadomościach? Oczywiście, jak najbardziej:

 

Cgd-kwbWEAE9hxk.jpg

 

Do PRL nie porównuje się braku wyboru, porównuje się sposób przedstawiania informacji w mediach publicznych.

Wisłok tak to możemy sobie wybierać między TVN, Polsatem, Republiką, Trwam. Tu nikt nie ma pretensji. Ale to są jedyne media publiczne, jedyna telewizja korzystająca abonamentu. Na tą telewizję płacą ludzie o różnych poglądach, więc stanie pośrodku, umiar, brak skrajności nie jest łaską. Jest ich obowiązkiem.

To, że dają się wypowiadać takim gościom, to nic złego. Złe jest to, że wypowiada się tylko jedna strona, wypowiedzi drugiej są zwykle krótkie, albo w ogóle ich nie ma. Miał być pluralistyczny i obiektywny serwis wiadomości, a wyszedł kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno tych twarzy w ogóle nie było w TVP. Wtedy było dla niektórych ok. Nie będę się wpisywał w mentalność kalego- przestrzegałem TVP by nie przeginali, przegięli i przegrywają. Akurat myślę,że ludzie wyczuleni są na propagandę, zwłaszcza te osoby konserwatywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest TVP w dół, Fakty w gore a sondaże jakie były takie są? To trochę pokazuje ze propaganda jednych i drugich nie ma w zasadzie żadnego znaczenia.

 

Moze to tez znaczyć cos jeszcze innego na poprzednich głosowali ludzie którzy oglądają tv i te programy i po prostu odpłynęli do Wiadomości. Tak wiec pokrywa sie ze głosowali ludzie +45 a młodsi maja to w...i sugerują sie netem.

 

To tez pokazuje jak coraz mniejszy wpływ na widza ma tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy osoby pokroju wisłoka też tak widzą. Dla mnie albo ktoś jest chyba nienormalny albo nawiedziny, żeby oglądać te programy i myśleć podobnie. Zwłaszcza o Wiadomościach. Że w ogóle ktoś tą gazetkę kupuje? To jest chyba gazeta Karnowskich dla Karnowskich. Sami siebie przekonują i utwierdzają.

 

Strasznie mnie irytuje ostatnio Paweł Szot. Gościu ma taki wysoki, świdrujący głos, więc jak ryknie, to muszę od razu ściszać telewizor o połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie czy osoby pokroju wisłoka też tak widzą.

 

Nie widzą tak. Ja jestem osobą o konserwatywnych, prawicowych poglądach(nie głosowałem na PiS, ale jeśli miałbym wybór PiS-PO to bliżej mi do partii JarKacza) ale śmiech mnie rozpiera, jak widzę coś takiego. Poprzednicy chociaż starali się robić to tak, aby wyglądało obiektywnie. A Ci z buta sobie wleźli i nie kryją się z propagandą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy osoby pokroju wisłoka też tak widzą. Dla mnie albo ktoś jest chyba nienormalny albo nawiedziny, żeby oglądać te programy i myśleć podobnie. Zwłaszcza o Wiadomościach. Że w ogóle ktoś tą gazetkę kupuje? To jest chyba gazeta Karnowskich dla Karnowskich. Sami siebie przekonują i utwierdzają.

 

Strasznie mnie irytuje ostatnio Paweł Szot. Gościu ma taki wysoki, świdrujący głos, więc jak ryknie, to muszę od razu ściszać telewizor o połowę.

Drogi mój fanie rozumiem,że umknęła Ci moja opinia na temat "Wiadomości" ??: 

 

 

Oglądałem "W" - nie wiem jak można było tak najeżdżać na "Dzisiaj" w TV Republika. Raport oddaje rzeczywistość, jest masakra.. Russia Today - te standardy. 

źródło: https://forum.satkurier.pl/topic/395-wiadomości/page-39

17 kwiecień 2016 godz. 12:53 

Nie wiem jak "W" postrzegają inni, mogę odpowiadać za siebie.  Swoją dobitną opinię wyraziłem już tydzień temu. Jeszcze kilka dni temu pisałem z kolei : 

 

 

przestrzegałem TVP by nie przeginali, przegięli i przegrywają. Akurat myślę,że ludzie wyczuleni są na propagandę, zwłaszcza te osoby konserwatywne. 

https://forum.satkurier.pl/topic/395-wiadomości/page-40

Jest to dosłownie dwa posty wyżej niż zamieszczona okładka przez Dilfa. :) Więc mam nadzieję,że masz już jasność co do mojej oceny "W". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem ogladać TVP Info, jakiekolwiek programy informacyjne i publicystycznie na TVP1 i TVP2. Tego nie da się oglądać! Trzeba nie mieć "rozumu" by to ogladać! Nie jestem zagorzałym zwolennikiem PO, SLD, .Nowoczesnej, itp, itd, etc. Zero obiektywizmu, zdrowego rozsądku. TVP to teraz czysto partyjna tuba PiSu! Nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z niego, że za czasów poprzedniej władzy TVP oglądalność była niekiedy również, a nawet bardziej mniejsza od obecnej ! :D

 

I tak te badania nigdy(jak i sondaże) nie odzwierciedlają prawdy w 100 %... także jak ktoś lubi to niech patrzy na te cyfry, ale poglądu rzeczywistego one nie dają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mają odzwierciedlać. Nikogo tak naprawdę nie interesuje 100% dokładność pomiarów oglądalności. Telemetria służy głównie do rozliczeń z reklamodawcami. Więc zupełnie wystarczy taka wiedza z grubsza. Większa precyzja pojawi się, gdy cała telewizja przeniesie się do internetu. Teraz już nie ma sensu się tym zajmować z powodu kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Krótka piłka- Ludzie tacy jak wislok prowadzili regularną krytykę,a nam niby zabraniają. Po pierwsze - nie wiem jak mogą niby zabronić ,a po drugie - do czasu zmian w Wiadomościach TVP wątek miał 17 stron( wątek założony 12 Października 2006 r. przez 9 lat z kawałkiem ), teraz w wyniku zmożonej aktywności krytyków w ciągu kilku miesięcy ma 40 stron. To obala tezę o niesamowitej aktywności i krytyce osób o konserwatywnych poglądach programów niezgodnych z ich poglądami na tym forum. 

Co do oglądalności- może teraz większość ludzi uświadomi sobie fakt,że to czy ogląda dany program czy nie nie ma żadnego znaczenia i przełożenia w wynikach oglądalności. Teoretycznie mogło by być tak,że nikt posiadający telemetry nie ogląda np. TVP i wyjdzie,ze ma ona 0%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...