Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Just now, white snake said:

Bo tak sobie umyślił nadawca . C+ 4K nie. 

Dziwne, że akurat na Apple TV 4K nie ma. Raczej nie o zabezpieczenia chodzi, koszty utrzymania aplikacji też dla operatora wielkości CANAL+ nie są zaporowe.

 

Just now, Tomglog said:

Nie wiem jakie ma parametry ale wygląda to gorzej niż stream przez appkę na LG WebOS.

Jest opcja wybrania streamu 1080p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, white snake napisał(a):

Bo tak sobie umyślił nadawca . C+ 4K nie. 

Tylko że wszystkie kanały mają mocno gorszą jakość jak w appce na LG WebOS. Wygląda tak jakby było tylko 720p ? Działa płynnie, nie przycina. Jest OK. Jakość jednak słaba. 

1 minutę temu, Biała_vanna napisał(a):

Dziwne, że akurat na Apple TV 4K nie ma. Raczej nie o zabezpieczenia chodzi, koszty utrzymania aplikacji też dla operatora wielkości CANAL+ nie są zaporowe.

 

Jest opcja wybrania streamu 1080p?


można w appce wybrać jakość: 

480p , 720p i 1080p lub 4k. Po wyborze tej maksymalnej opcji brak dwóch kanałów 4K a jakość wszystkich kanałów słabsza niż na appce z telewizora LG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tomglog napisał(a):

Tego na filmie czy na zdjęciach nie zobaczysz. W aplikacji na apple tv nawet nie ma kanału c+ 4K a na appce w telewizorze LG już C+ 4K istnieje. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ?

Zobaczę. Ludzie wstawiają zdjęcia i wszystko widać 😀

10 minut temu, Biała_vanna napisał(a):

Jakie parametry ma aktualnie stream CANAL+ z kanałów Extra 1-7 na tym jabłuszku? Jest lepiej niż na Android TV? Multi-Live cztery ekrany 1080p płynnie idzie?

Jest dokładnie to samo co na Android TV 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma opcji wyboru rozdzielczości tylko można wybrać jakość oszczędzania lub maksymalną. Jedyna możliwość to sprawdzenie rozdzielczości prze deweloperkę jaka jest nadawana, a do tej pory było zawsze nadawane 1080 więc może masz inny problem że jakość taka słaba jest dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach deweloperskich mam 1080p i dokładnie tak samo to wygląda jak porównam na Google TV 😀

 

Edit:

@stanley840 dokładnie jest: Minimum (do 480p), Średni (do 720p) i Maksimum (do 1080p - 4K) oraz jeszcze dodatkowo w innym miejscu: Obniżona jakość i Wysoka jakość. Trzy pierwsze są "do".

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego że nie ma to widzę i nie trzeba mi powtarzać ale moje pytanie było dlaczego tak jest ? Może ktoś ma takie informacje ? Poza tym bardziej mnie denerwuje obniżona jakość streamu w stosunku do innych appek na innych urządzeniach. 

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

I co w związku z tym? Jakiej pomocy ty oczekujesz? Zrób zdjęcie lub nagraj film, to wtedy pomożemy 😀


Człowieku jakie zdjęcie mam Ci zrobić. Telefonem ? Żadnej różnicy nie zauważysz. Jak chcesz pomóc ?  Jesteś prezesem Canal+ ? 
 

Fakty są niezaprzeczalne. Interesowało mnie raczej dlaczego tak jest. Może ktoś ma jakeś info? Może c+ nad tym pracuje ? Może się nie da bo apple coś blokuje itp. Tylko tyle. 

Edytowane przez Tomglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Tomglog napisał(a):

Człowieku jakie zdjęcie mam Ci zrobić. Telefonem ? Żadnej różnicy nie zauważysz. Jak chcesz pomóc ?  Jesteś prezesem Canal+ ? 
 

Fakty są niezaprzeczalne. Interesowało mnie raczej dlaczego tak jest. Może ktoś ma jakeś info? Może c+ nad tym pracuje ? Może się nie da bo apple coś blokuje itp. Tylko tyle. 

To pisz do prezesa Canal+, a nie użalasz się na forum 😂

Może po prostu nie załadował ci się najwyższy profil 😛

U mnie i u innych wszystko jak widać OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Biała_vanna napisał(a):

Multi-Live cztery ekrany 1080p płynnie idzie?

Tak, idzie płynnie. Testowane we wtorek i środę :P 

 

Co do jakości to ja nie widzę różnic względem Chromecasta 4K, HD czy Samsunga z Tizenem. 

Edytowane przez mingo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Biała_vanna napisał(a):

 

Dzięki. Więc nie ma sensu za Apple TV przepłacać skoro nic dodatniego w CANAL+ nie będzie.


Pod względem szybkości uruchamiania i szybkości przełączania kanałów Apple TV 4K bije na głowę wszystkie dostępne urządzenia smart. Czy to C+ czy inne appki wszystko chodzi mega szybko. Przerzuca kanały szybciej niż dekodery satelitarne.  Mam też porównanie z chromcastem 4k którego mam w innym pokoju i tutaj też jest przepaść na korzyść Apple TV 4K. 

Edytowane przez Tomglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tomglog said:

Pod względem szybkości uruchamiania i szybkości przełączania kanałów Apple TV 4K bije na głowę wszystkie dostępne urządzenia smart. Czy to C+ czy inne appki wszystko chodzi mega szybko.

Fajnie, ale to za mało by bawić się w dwa piloty i poświęcić kilka stówek. Kluczowe dla jest CANAL+ a 1080p nic nie zyskuje i brak 4K. Nie bardzo obejrzę też swoje nagrania z kamerki, bo brak USB. Milusie urządzonko, ale mnie się nie bilansuje. Może skuszę się w kolejnej rewizji, jak USB dodadzą, a CANAL+ wymęczy 4K.

Edytowane przez Biała_vanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...